PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tendera & Ankande & Ftesa per OfertePages : [1] 2 3 4 5 6 7

 1. Tirane, ftese per oferte" Blerje Telefona Celular"
 2. Tirane, ftese per oferte
 3. Tiranė, Ftesė pėr ofertė: "Blerje produktesh mobilerie dhe elektroshtepiake pėr familje nė nevojė"
 4. Tirane, ftese per oferte Agency for the management of aconference 11.209 Euro
 5. Tirane, kerkohen sherbimet - Prishje Mur Gipsi / Tulle - Riparim Muresh - Lyerje - 1500 m2
 6. Tender Notification-Supply of PPE & SCBA Equipment for RFFS for Tirana International Airport
 7. Tirane, ftese per oferte DIZAJN DHE PRINTIM KARTOLINASH
 8. Tirane, ftese per oferte Capacity Development for Civil Society O
 9. Tirane, ftese per oferte Punime per shkarkimet e ujrave dhe ripar
 10. Vlore, ftese per oferte Propozim dekori per Festat e Fundvitit
 11. Tirane, ftese per oferte Blerje Pajisjesh Mjeksore
 12. Tirane, ftese per oferte Blerje-Dru Zjarr
 13. Tirane, ftese per oferte Blerje Ushqimesh - Pako Ushqimore
 14. Tirane, ftese per oferte BLERJE ARTIKUJSH/PRODUKTESH BLEGTORALE D
 15. Tirane, ftese per oferte Social Integration of Young People and S
 16. Tirane, ftese per oferte Final external evaluation of the projec
 17. [SHTYRJE AFATI] Ftesė pėr Ofertė: Punime rikonstruksioni nė Qendrėn Komunitare Multifunksionale, Dibėr
 18. Tirane, ftese per oferte Peer to Peer Consultation & Round Tables
 19. Tirane, ftese per oferte Trainings on Youth Activism and Advocacy
 20. [E RIFRESKUAR] Tirane, Ftesė pėr Ofertė "SIGURIMI I JETĖS DHE SHĖNDETIT"
 21. Tirane, ftese per oferte Audit of Financial Statements of 2020 year
 22. [SHTYRJE AFATI] Tiranė, Ftesė pėr Ofertė: "SHĖRBIME DHE PRODUKTE VJETORE"
 23. Tirane, ftese per oferte Blerje Karburant, Gazoil Eurodiesel ULSD
 24. Tirane, ftese per oferte Blerje te vazhdueshme barna (farmaci)
 25. Tirane, ftese per oferte Kontraktim 1 Klinike dentare
 26. Tirane, ftese per oferte Kontraktim Optike me Opticien
 27. [SHTYRJE AFATI] Ftesė pėr Ofertė "PĖR BLERJE AUTOMJETI KAMPER"
 28. Shqipėri, Ftesė pėr ofertė "SHĖRBIME DHE PRODUKTE VJETORE"
 29. Tirane, ftese per oferte, Capacity Development for CSO and Professionals on 2 topics
 30. Ftesė pėr ofertė: Punime Rikonstruksioni nė Qendrėn Komunitare Multifunksionale Rrashbull, Durrės
 31. Kerkojme kompani IT
 32. Tirane, ftese per oferte - Capacity Development on two topics
 33. Tirane, ftese per oferte Ftese per Blerje Produktesh Ushqimore
 34. Tirane, ftese per oferte Oferte per karburant (nafte)
 35. Ftese per oferte Blerjen e 251 paketave ushqimore dhe higjenike
 36. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Paisje Mjeksore
 37. Tirane, ftese per oferte Materiale Kancelarike & Vizibilitet
 38. Tirane, Ftese per oferte
 39. Tiranė, Ftesė pėr ofertė: Asistencė teknike pėr krijimin e moduleve tė trajnimit online
 40. Tirane, ftese per oferte Pushim Kafeje & Dreke
 41. Tirane, TENDER: Paketa ushqimore dhe higjienike pėr menaxhimin e rasteve
 42. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Dru Zjarri
 43. Tirane, ftese per oferte Expert (s) to conduct Needs Assessment
 44. Tirane, ftese per oferte Mobilim qender shendetesore A1
 45. Tirane, ftese per oferte Ftese per oferte Paisje Mjeksore
 46. World Vision Albania shpall te hapur dy tendera permes dy ToR (Term of Reference) sipas link-eve te publikuara
 47. Tirane, ftese per oferte Blerje benzine 95 Octan me tallona 2.750 Euro
 48. Tender nr.NO-127FY21"Dizenjimi, zhvillimi dhe lanēimi i aplikacioni"
 49. Tender NO-90FY21 pėr “Supermarkete nė zonėn e Dibrės” pėr blerje pako ushqimore, sete higjenike etj.
 50. Shqiperi, tender Tender NO122FY21_Psychological support