What's new

Latest posts

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
Siperfaqja m²
90 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
600
Zona/Rruga : Komuna e Parisit Të dhëna mbi ambientin : 70 m2 1 Tualet Kati 0 Cilësime të tjera: Ambienti është i organizuar në 3 ambiente dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Siperfaqja m²
116 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 8
Cmimi Euro
150969
Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje. Apartamenti ndodhet në Rrugën Dritan Hoxha Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Siperfaqe: 116.13 m2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Poligrafiku | Autotraktoret | Shkoze
Cmimi Euro
940
Shes dron DJI MINI 3 fly combo. Video resolution - 4K30 & 12MP. Koha maximale e fluturimit 38 Minuta. Distanca maximale e fluturimit 10 km...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
90 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
700
Zona/Rruga : BLLOKU Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, ne Bllok, 700 Euro • Tipologjia: 2+1 • Adresa: Rruga Perlat Rexhepi, Bllok • i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
66 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
96352
Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje. Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boscos Pranë Vizion Plusit Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 •...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
dyqan
Siperfaqja m²
20 m²
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
350
🏠 JEPET DYQAN ME QERA ◽ BOSH ☑ 1 TUALET 📍 BLOKU PRANE SHESHIT WILSON 📐 20M2 ⬆ KATI 0 🌃PALLAT I RI BUZE RRUGE FASADE XHAMI CMIMI: 350€ PER NJE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
125 m²
Cmimi Euro
3500
Zona/Rruga : Vilat Gjermane Vila është e organizuar në katër kate me sipërfaqe për secilin kat 125 m2. Ambient Ndenjie Kuzhinë 4 Dhoma gjumi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
142 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
127000
Agjencia Imobiliare MORINA shet, Apartament 3+1, Duplex, Yzberisht, 127000 euro Tipologjia : 3+1 Adresa: Yzberisht I mobiluar Kati 1,2 Pallat i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
Kabell
Cmimi Euro
30
Shes kabell / fishe HDMI (20 - 25 metra), perdoret per NVR, DVR, PC, TV, etj. Cmimi: 3.000 lek Cel. : 0682520075
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Ministria e jashtme | Brryli
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
500
Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Brryli, 500 Euro • Tipologjia: 2+1 • Adresa: Brryli, Rruga Endri Keko •E mobiluar • Kati 4 •...

Latest profile posts

Nela Pastry & Bakery kërkon të punësojë:

SHITESE
Me ose pa eksperience
Kushte shumë të mira pune dhe pagesa konkurruese.
Adresa: Nela 3, rrethrrotullimi ne AstirJu lutem nisni aplikim tuaj në emailin info@nela-al.com ose tel/whats ap +355 69 705 5203
Nela Group shpall vend të lirë punë :
Pozicioni: Menaxhere Dyqani
Adresa: Nela 7. Pranë Globe, kompleksi Delijorgji, Tiranë.
Përmbledhja e pozicionit:

Menaxheri i dyqanit organizon të gjithë punën e përditshme në dyqan sipas politikave të kompanisë. Përgjegjësia kryesore është ndjekja e përditshme e punëve me qëllim drejtimin optimal në dyqan.
tel +355 69 705 5203
Pastry & Bakery Nela kerkon te zgjeroje stafin me:

•Shitese
•Kamarier/e


Kriteret e punes:
• Te kene ose jo eksperience te meparshme pune
• Te jene te sjellsheme me stafin dhe klientet
• Te jene korrekte dhe me etike ne pune

Ofrohet :
• Paga shume e mire
• Staf mikeprites dhe bashkepunues
• Kushte shume te mira pune

📍Adresa: Pastry & Bakery Nela ne Astir dhe Yzberisht


Cel. : +355 69 705 5203
Nela Pastry and Bakery lider ne fushen e pasticerise dhe furre buke kerkon te punesoje:

  • Shitese
  • Kamarier/e
  • Banakier/e
  • Sanitare
Ofrohet :
Staf shume mikeprites dhe pagesa shume e kenaqeshme.


Kandidatet e interesuar luten te kontaktojne per detajet ne tel/whats up : +355 69 705 5203
Back
Top