PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

 1. OKAZION!!! Shitet frigorifer candy 2 katesh 10.000 Leke
 2. Tirane, shes Furre me gaz
 3. Fier, shes sobe Shes sob me gas 3000 lek te rinj 3.000 Leke
 4. Tirane, shes sobe 8.000 Leke
 5. Shqiperi, shes fshese me korent Fshese me korent multifunksionale 13.000 Leke
 6. Tirane, shes Divane dhe kolltuke 150000 leke
 7. Vlore, shes kalorifer Shiten kalorifere prej gize per kaldaje
 8. Tirane, shes Furre per Tharjen e drurit 10.700 Euro
 9. Tirane, oferte Frigorifer , etazher TV, tavoline buke 8.000 Leke
 10. Tirane, shes Pajisje e nje punishteje mobiljerie druri
 11. Tirane, shes Frigorifer, furre+pianure, lavatrice 95.000 Leke
 12. Durres, shes frigorifer NGRIRES 150 Euro
 13. Tirane, shes sobe 1.000 Euro
 14. Tirane, shes 380 Leke
 15. Tirane, shes frigorifer 280 Leke
 16. Tirane, shes frigorifer 350 Leke
 17. Tirane, shes 250
 18. Tirane, shes aspirator 150 Euro
 19. Tirane, shes 550 Leke
 20. Tirane, shes makineri per paketim sheqer per kafe Viti 2018,
 21. Tirane, shes TAVOLINA DHE KARRIGE CALL CENTER
 22. Tirane,Shitet makine qepese Naumann me 8 funksione 15.000 Leke
 23. Tirane, shes Samsung note10 + 500 Euro
 24. Tirane, shes Iphone + plus 300 Euro
 25. Tirane, shes Shitet furre pice 1.700 Euro
 26. Tirane, shes makine kafeje Ekspres Delonghi me kafe kokerr dhe te bluar 45.000 Leke(te reja)
 27. Fier, shesim Zgara / Barbeque / Grill / Mbajtese Vere
 28. Tirane, Shes Sobe gatimi 2+2 vatra(Korent+gas) 14.000 Leke
 29. Tirane, shes lavatrice Lavatriēe Electrolux - 100 mij leke t 10.000 Leke
 30. Tirane, shes frigorifer FRIGORIFER PER DUQAN 1.500 Euro
 31. Vlore, okazion Aparat akulloreje 2.000 Euro
 32. Tirane, shes Tigan me 2 kapeke 2.500 Leke
 33. Okazion, shitet pianur Ariston 10.000 leke
 34. Durres, shes Transformator Xianghua 8.000 Leke
 35. Tirane, shes lavatrice Sobe, Lavatrice 10 kg, Tharese rrobash 1 20.000 Leke
 36. Tirane, shes frigorifer Super okazion super gjendje frigorifer 160 Leke
 37. Tirane, shes hekur Hekur Vertikal Philips 20.000 Leke
 38. Elbasan, shes Frigorifer freskues banak vitrin
 39. Durres, shes tenda dielli 55.000 Leke
 40. Durres, shes lavatrice 3800 Leke
 41. Durres, shes frigorifer frigorifer LG no FROST 6500 Leke
 42. Tirane, Oferte - Panele Diellore 300 Liter
 43. Tirane, Oferte Panele Diellore 200 liter
 44. Tirane, shes Presion lavazhi, 10.000 Leke, per larje tapetesh, xhamash etj.
 45. Tirane, shes Paisje kreperie 45.000 Leke
 46. Durres, okazion Makineri grirėse profesionale 280 Euro
 47. Tirane, shes 700 Euro
 48. Tirane, shes 1.100 Euro
 49. Tirane, shes Elektromotor 5.000 Leke
 50. Tirane, shes Banak frigoriferik per akullore 170.000 Leke