• Tirane, shes Tonera dhe bojra te reja & origjinale 500 Leke

Tonera per printera, likujdim total i mallit!


Shesim tonera dhe bojra per printera te markeve te ndryshem si OKI, Toshiba, Kyocera, Sharp, Lexmark.


Cdo toner eshte origjinal, i ri, i pahapur dhe ne kuti.


Malli likujdohet dhe shitet me cmim shume te lire.


Cilesi e garantuar dhe maksimale.


Mundesi dergese me poste ne te gjithe Shqiperine, Kosoven dhe Maqedonine.


Kontakt: 0693578381


Cel. : 0693578381
 


WhatsApp
Back
Top