iva

  • Elbasan, Shitet banak frigoriferik dhe 1 frigorifer i vogel 300

Shitet banak frigoriferik, 2 here i perdorur, ne super gjendje, dhe shume i ri.
Dhe nje frigorifer i vogel

Cel. : 0674021235
 


WhatsApp
Back
Top