Elektro-shtepiake & Industriale

frigorifer, lavatriçe, soba, kondicionere...

Filters

Lezhe
Cmimi Euro
1000
Shitet saldatrice ne super gjendje e sapo ardhur nga Italia . Cmimi 1000 euro. Cel. : 0684397974
Pogradec
Cmimi Euro
15
shitet fshese me korent per pastrimin perfekt te shtepise suaj! vecoria e kesaj fshese eshte pastrimi me thithjen e plehrave por njekohesisht...
Pogradec
SHitet frigorifer per akullore ...."profesional" ne gjendje pune perfekte!me motorr te ri me 4 vasketa! i pershtatshem per bare etj. shitet per...
Pogradec
Cmimi Euro
8
shitet kjo makine perpunuese dhe prodhuse per akullore,bashke me manualin e vet, eshte e re dhe e paperdorur fare .!!! cmimi me lire se...
Gramsh
Cmimi Euro
4000
Shiten 2 sharra per prerje guri. Me fuqi motorike 7 kv, me prerje ne trashesi deri ne 10-12 cm. Sharrat jane te pa perdorura. Te dyja sharrat...
Tirane
Cmimi Euro
250
Shiten grupe shperndarje te vajit hidraulik te reja te markave italiane . Cel. : 0682575233
Tirane
Cmimi Euro
200
Shes pompe sperkatje italjane ne gjendje shume te mire teknike. Punohet dhe me motokultivator edhe elektrike. cmimi 20.000 lek. tel:0682575233...
Tirane
Cmimi Euro
350
Shiten divizore vertikal dhe horizontal per freze mekanike. cmimi 350 euro/copa 0682575233 Cel. : 0682575233
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Vore
Cmimi Euro
1500
Shitet nje elektromotor 6.5 kw me dopio reduktor prodhim Gjerman. Cel. : 0682575233
Tirane
Cmimi Euro
30
Kasafortë për çelësat 🗝️🔑, montohet në mur. Key Lock Box me kod 4 shifra (10 mijë kombinime). Janë të ndërtuara me metal rezistent, të posaçme...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Cmimi Euro
60
Ushqyes rryme dhe Hot airgun. Ushqyesi i rrymes. I perdorur pak. 30v, 5 A. 6000 leke. Hot airgun i perdorur pak. 3000 leke.
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Cmimi Euro
140
Saldatriçe me kallaj, shume pak e perdorur. Perdoret per riparime elektronike. Cel. : 0696387607
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Cmimi Euro
450
Shes mikroskop stereoskopik. I perdorshem per servis pajisjesh elektroelektronike. Zmadhon deri ne 90 here. Çmimi 47000 leke. Cel. : 0696387607
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
frigorifer
Shes frigorifer ngrires me kapacitet 98 L Gjendja: Pothuajse i ri (pak muaj perdorur) Ngjyra e bardhe Marka Elektra Shitet per arsye mosperdorimi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
lavatrice
Cmimi Euro
220
Shitet lavatriçe Fuego 5 kg ne gjendje shume te mire pune. Cel. : 00355682675644
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Cmimi Euro
40000
Shitet mullli kafeje ne gjendje shume te mire. Cel. : 0676704176
Fier
Cmimi Euro
1500
Makina qepese profesionale ne gjendje te shkelqyer! Sizator,linearedhe dytegelsh. Cmimi 1500 euro diskutushem Cel. : 0694278778
Librazhd
Cmimi Euro
220
Shitet pjekjse mishi gjiro per fast food ne gjendjen shume te mire komplet inox me gaz made in italy Cel. : +355692260083
Librazhd
Cmimi Euro
1600
Shitet furre pice made in italy 2 kate komplet inox ne gjende shume te mire secili kat 8 pica Cel. : +3552260083
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
300
Shitet Frigorifer Kollone ne gjendje shume te mire shume pak i perdorur. Cmimi 300 euro shitet per arsye mosperdorimi. Cel. : 0688872714
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Cmimi Euro
13
shes paisje per lokal restorant piceri ψυγείο dollap fure picerie ital furni me gas μπρουμάτρις παστατρις tavoline pune καπέ μου φίτρα ψυγείο...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
300
Shitet Prerse Sallami dhe djathi ne gjendje shume te mire origjinale italiane shume pak e perdorur. Cmimi 300 euro shitet per arsye mosperdorimi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
fshese me korent
Cmimi Euro
1000
Shitet Ritello Pastrues ajri. Eshte perdorur shume pak. 1 here per larjen e dyshekeve dhe me teper per pastrimin ajri pasi vajzen e kam prekur...
Berat
Tipi
kondicionere
Cmimi Euro
1000
SHITET KONDICIONER KOLLON 60.000 BTIU SHUME EKONOMIK DHE NGROH/FTOH NE MENYR PERFEKTE PER AMBJENTE TE MEDHA. (3 FAZOR) (1 MLN LEKE)CMIMI PAK I...
Elbasan
Cmimi Euro
20
Shitet Bolier, ne gjendje shume te mire, 10 litra. Firma Ariston 2000 leke. Cel. : 069 37 27 083 Elbasan
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
1500
Shitet Ritello Pastrues ajri ne gjendje shume te mire. Eshte perdorur shume pak. Vetem 1 here per larje dyshekesh dhe me teper perdorur per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
50
Shes Shtrydhese frutash Fuego FG-13SJ Cel. : 0693052009
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
fshese me korent
Cmimi Euro
1100
Shes fshesen shumëfunksionale nga marka Ritello Fshesa i ka keto funksione: 1.Pastron tapetin 2.Pastron njollat e thella 3.Pastron parketin ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Rr. Fortuzi | Mine Peza
Tipi
kondicionere
Cmimi Euro
80
Shes kondicioner Samsung 12BTU ne gjendje pune. Info ne numrin 0692101592 Cel. : 0692101592
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
lavatrice
Cmimi Euro
4997
Pershendetje ofroj teknik per elektroshtepiake si frigorifera soba lavatrice ofroj cilesi produkti shpejtesi korrektesi pune garanci per cdo pjese...
Back
Top