• Tirane, shes tavoline mesi 10.000 Leke

Cmimi Euro
100
Shitet tavoline mesi. Ne gjendje shume te mire dhe super material. Ngjyre e zeze pjesa siper me xham dhe pjesa e poshtme ngjyre vishnje. Permasat 90x60cm.

Cel. : 0682390430
 


WhatsApp
Back
Top