Elektro-shtepiake & Industriale

frigorifer, lavatriçe, soba, kondicionere...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
frigorifer
BLEJME ELEKTRO SHTEPIAKE EDHE MOBILJE TE PERDORURA SI DHOMA GJUMI- DOLLAPE- GUZHINA- DIVANE- KOLLTUQE-KENDE - MINI BARE-TAVOLINA DYER - DRITARE-...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
600
Frigorifer i markes LG me ajer, me dy kolona prodhon akull dhe uj te ftohte. I perdorur po ne gjendje shume te mire. Cmimi 60.000 leke Ina...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Cmimi Euro
4
Makineri per prerje guri dhe mermeri me prezence te ujit. Marka Einhell. Diametri i diskut 300 mm. E perdorur. Ne gjendje shume te mire...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
aspirator
Cmimi Euro
950
Shes aspirator kuzhine te markes AEG, 90 cm gjeresi, i ri, ne paketim origjinal. Cmimi: 950 € Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Tipi
sobe
Cmimi Euro
10
Ky eshte kapaku mbylles per: Tostier Philips HD2395/00 Nqs eshte thyer mund ta zevendoseni me kete. Per me shume shifni fotot e tostieres dhe te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
150
Shiten 2 cope frigorifer kollone per dyan,ne gjendje te mire pune cmimi 250 dhe 100 euro cel 0692904020 Cel. : 0692904020
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
sobe
Cmimi Euro
151
Soba eshte Funksionale.Blere para 3-4 vitesh te Gotech.Eshte me 2 Gaz dhe 2 plitka Korenti.Cmimi 150 mije leke Cel. : 0682619612
Fier
Tipi
lavatrice
Cmimi Euro
350
Shitet Lavatrice fier 12 kg whirlpool e perdorur 350 € Cel. : 0699851418
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
300
Frigorifer freskues, Oqean. Ne gjendje perfekte, I pastert, 1vit ne pune. Shitet per arsye mbyllje biznesi. Cel. : 0692715192
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
300
Frigorifer freskues, Oqean. Ne gjendje perfekte, I pastert, 1vit ne pune. Shitet per arsye mbyllje biznesi. Cel. : 0692715192
Lushnje Divjake
Njoftim ! Për të gjithë të interesuarit në ofrimin e shërbimit të fast food shiten paisje per funksionim të plotë të një fast foodi paisje si ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Cmimi Euro
200
Shes Saldatrice monofaze 067 22 24 158
Lezhe Shengjin
Tipi
panel diellor
Cmimi Euro
700
Solare ngrohje uji me tuba vakumi, çisterna 200 litershe instalohet ne çati sistem me rrjedhje te lire, kontroller dixhital te mbushjes me uje dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
sobe
Cmimi Euro
70
Shitet sobe me pianur me bombel gazi 7000 lek Soba eshte pothuaj e pa perdorur, pa asnje shenje ndryshk, ne gjendje perfekte aparence dhe...
Kurbin
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
300
Cel. : 0686790015
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
ventilator
Cmimi Euro
40
Shes Filter Ajri per Kompresor 1/4 per presion 140 psi. (I RI) Cmimi 40 euro
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova
Tipi
sobe
Cmimi Euro
79
Shes tenxhere E RE, per gatime te ndryshme, multikuker, e markes Sonifer. Shume cilesore dhe e forte. Gatuan supa, gjell, mishra, makarona, etj...
Tirane
Cmimi Euro
200
Shes pompe sperkatje italjane ne gjendje shume te mire teknike. Punohet dhe me motokultivator edhe elektrike. cmimi 20.000 lek. tel:0682575233...
Tirane
Cmimi Euro
5000
SHITET PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD + GAS CONSOL + KOMPLET KAVOSH DHE TUBASH TORCE + RHV FREKUENCE + TORCE. E PERDORUR...
Cmimi Euro
2300
Shitet katabrik per akullore. Prodhim i markes Mark i gjithi inox. Kapaciteti prodhues 3 kg. Eshte ne gjendje perfekte. Cel. : 0682575233
Tirane
Cmimi Euro
6000
Shitet Sharre automatike suedeze Do All per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione prerje lartesi 350x gjeresi 550mm. Cel. ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
fshese me korent
Cmimi Euro
50
Shes fshese me korrent cmimi 5,000 leke (50 euro)
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Cmimi Euro
250
Shitet mullli kafeje ne gjendje shume te mire. Shitet se u mbyll biznesi. Cel. : 0676704176
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
lavatrice
Cmimi Euro
180
Shitet lavatriçe Fuego 5 kg ne gjendje shume te mire pune. Cel. : 00355682675644
Tirane
Cmimi Euro
4500
Shitet Vinc Ure Hapsire 10m Pesha e ngritjes 3 Ton. Cmimi 4500 Euro i diskutueshem Cel. : 0692051519
Shqiperi
Tipi
kondicionere
Cmimi Euro
190
Shiten 2 kondicionere 12 btu.Kondicioneret nuk punojne ne ftohje.Ndodhen ne Golem(Kavaje). Cmimi te dyja 19000 discoteca. Cel. :0692116336
Durres
Tipi
kondicionere
Cmimi Euro
210
shitet Kondiconer Marka OCEAN 12 btu Clima Italia. Eshte ne kuti sikur eshte blere, i perdorur vetem 2 muaj nese e shifni e kuptoni vet qe eshte i...
Tirane
E.M.A.S Metal Construction eshte shoqëri qe operon në fushën e perpunimit te hekurit si dhe ne realizimin e konstruksioneve mekanike dhe...
Gramsh
Cmimi Euro
4000
Shiten 2 sharra per prerje guri. Me fuqi motorike 7 kv, me prerje ne trashesi deri ne 10-12 cm. Sharrat jane te pa perdorura. Te dyja sharrat...
Durres
📌Shiten Distributori Automatike per kafe dhe Snack Durres, ☎️069 23 87 400 Per te gjithe bizneset Cel. : 069 238 7400
Tirane
Cmimi Euro
400
Shitet Dyson Airwrap ne gjendje shume te mire, per arsye mosperdorimi. Eshte ende brenda garancise Cmimi 400 euro i negociueshem Cel. : 0683605565
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Cmimi Euro
60
Ushqyes rryme dhe Hot airgun. Ushqyesi i rrymes. I perdorur pak. 30v, 5 A. 6000 leke. Çmimi i diskutueshëm. Hot airgun i perdorur pak. 3000 leke.
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Cmimi Euro
140
Saldatriçe me kallaj, shume pak e perdorur. Perdoret per riparime elektronike. Çmimi i diskutueshëm. Cel. : 0696387607
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Cmimi Euro
450
Shes mikroskop stereoskopik. Perdoret per servis elektronik, etj. Zmadhon nga 1.8 deri ne 90 here. Mund ti montohet kamere qe e lidh me...
Back
Top