Turizem & Hotele & Apartamente me qera ditore

shtepi me qera afatshkurter, suita, vila, dhoma ne plazh, kamping, vende malore, kurative, apo edhe ne qytet...

Filters

Shqiperi
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
58 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 0
Rruga : Vala Mar, Residence Jepet apartament 1+1 me qira në rezidencen turistike edhe rezidenciale, e cila ndodhet në një zonë unike vetem 100 m...
Dhermi - Palase
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
350
Zona/Rruga : Palase Trinity Green Coast Vila available for holiday rent. Minimum stay one week. Located in luxurious Green Coast Resort at...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
60 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
55
The spacious apartment with a terrace and city views features 1 bedroom, a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchen with a dishwasher...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
110 m²
Nr dhoma
2+1
Lake View Apartment Lake View Apartment is a contemporary purpose built apartment located in a modern development on a quiet residential street...
Himare
Tipi
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
25
Vila Kalluci - Dhoma Plazhi Borsh Japim Dhoma / Garsonier / 1+1 ne Borsh, 10 metra nga deti Disponojme:3 Apartamente 1+1 3 Garsonier Ne...
Pogradec
Tipi
apartament ne plazh
Siperfaqja m²
45 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
45
Jepet me qira apartament ne Pogradec mobilim i ri i përshtatshem per dy persona ,perball liqenit pra largesia nga liqeni 10 metra ,kati i dytë...
Himare
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
OFERTE!!!Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 20 meter nga deti. Disponojm dhoma dhe apartamente 1+1, te mobiluara me te gjitha kushtet: Kuzhine...
Vlore
Tipi
Siperfaqja m²
70 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
20
RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT. APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Siperfaqja m²
20 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
35
Garzoniere totalisht e mobiluar per qera ditore dhe javore prane spitalit Nene Tereza buze rruge kryesore Per rezervime 2+ dite kemi cmim te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
35 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
40
Apartament totalisht i mobiluar per qera ditore dhe javore prane spitalit Nene Tereza ndodhur buze rruge kryesore. Te interesuarit te kontaktojne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
35 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
40
Apartament plotesisht i mobiluar per qera ditore dhe javore prane spitalit Nene Tereza ndodhur buze rruge kryesore Te interesuarit te kontaktojne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Siperfaqja m²
15 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
30
Dhome me 2 krevate teke tv android wifi frigorifer kondicioner ndodhet buze rruge kryesore prane spitalit Nene Tereza Te interesuarit te...
Shqiperi
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 5
Zona/Rruga : Shkembi i Kavajes, te Hotel Majestic Jepet me qera garsoniere te Shkembi i Kavajes, 20 metra nga bregu i detit, prane Hotel...
Mali Robit
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
78 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
40
Zona/Rruga : Mali i robit fshati qerret i kavajes Jap me qera per sezonin e veres nje apartament 1+1 78 m2 ne fshatin qerret te kavajes...
Himare
Tipi
dhome ne plazh
Siperfaqja m²
30 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 3
Dhoma pushimi me qira ditore në bregdetin e Himarës...Akses direkt në det, në një plazh të gjerë publik ku mund të vendosni çadrën tuaj, por edhe...
Dhermi - Palase
Siperfaqja m²
30 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 1
Zona/Rruga : Dhermi /Perivolo, Lagja Kallam Japim me qira tre hyrje (google maps 40.154786, 19.621067) ,cdo hyrje ka dy dhoma dhe nje banje...
Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
100 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
50
Zona/Rruga : Rr. Karl Topia, 30m siper bibliotekes Apartament me qera ditore ne Durres Qender Tipologjia: Apartament 2 dhoma + guzhine + 2...
Greqi
Tipi
apartament ne plazh
Siperfaqja m²
45 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
55
📢🇬🇷 Nea Potidea Halkidiki apartment for rent 45 m². ➡️ Ideal for a couple, max 2 adults + 2 children. Has 1 double bed + 2 sofa bed. 🏠: Wi-Fi, 2...
Tirane
Tipi
1 krevat ne Hostel
Siperfaqja m²
150 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
20
-Hotel Sidi ofron fjetje duke filluar nga 14 euro/nata. -Dhome me 3-krevat 3000 leke/nate. -Dhome me 4-krevat 4000 leke/nate. -Dhome me 1-krevat...
Shkembi Kavajes
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
40 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
40
Jepet me qera jepet me qera super garsionjere 40m2.Kondicioner mobilim i vitit 2024 e kompletuar totalisht kati 4 me ashensor per me shume shiko...
Vlore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
64 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
60
Jepet me qera apartament 1+1 ap i ri per plazhista ose shtepi pushimi apartamenti ndodhet ne fillim te lungomares ose me sakte pallati i ri me...
Vlore - Lungomare - Uji i Ftohte
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
64 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
50
Zona/Rruga : Rruga transballkanike Jepet me qera apartament 1+1 ap i ri per plazhista ose shtepi pushimi apartamenti ndodhet ne fillim te...
Sarande
Nr dhoma
2+1
Cmimi Euro
40
Zona/Rruga : Shtepi pushimi Jepet me qera shtepi plazhi ne Qytetin e Sarandes 1+1 per 3 persona dhe 2+1 per 5 persona. E kompletuar me cdo gje...
Korce
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
550 m²
Cmimi Euro
2000
KORCE / JEPET ME QERA NE QENDER TE KORCES , VILA SONNET Jepet me qera nje vile e sapo restauruar dhe mobiluar ne stilin tradicional, e...
Tipi
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 3
Jepet garsionere plazhi me qera, tek Shkembi i Kavajes. (Prane Hotel Bleart). Garsionerja ndodhet ne katin e 3-te. Ne pallat te ri te mirembajtur...
France
Tipi
apartament
Nr dhoma
2+1
Cmimi Euro
170
Pershendetje, Apartament ne lagje ne ndertim te Parisit afer metro 7, ku te con ne te gjithe Parisin, me 7 minuta larg. Ka supermarket afer...
Korce
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
770 m²
Nr dhoma
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
60
Zona/Rruga : Boboshtice rruga per ne Fshati Dardhe Sh75,Km 7,Boboshtice 7001 Hotel Antoneta eshte nder hotelet me te mira ne rrethi i Korces...
Sarande Ksamil
Tipi
Vile
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
50
Jepen me qera 2 ambiente te nje vile te organizuara 1+1 me te gjitha kushtet e nevojshme dhe vetem 100 m larg detit. Pjese oborri para, ku mund te...
Dhermi - Palase
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
250 m²
Nr dhoma
2+1
Jepet vile me qira ne Green Coast Resort, Palase. Vila ofron pamje fantasike det dhe mal. Plazh unik, det me ngjyra blu ne turkeze. Rezidence e...
Pogradec
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
35 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
30
Zona/Rruga : Prane Hotel 1 Maj Jepet me Qera ditore Garsoniere prane hotel Perles ne Pogradec. Cmimi 3000 Leke (30 EUR) nata. Pallat i ri ne kate...
Pogradec
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
39 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
40
Zona/Rruga : Ne qender perball Hotel Enkelanes , Jap apartament me qira ditore ! Apartamenti eshte i komletuar ne stilin modern . Ndodhet ne...
Dhermi - Palase
Siperfaqja m²
150 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Jepet me qira vile 2-kate, Green Coast Resort, Palase. Vila ka ambient ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete. Akomodohen deri ne 5-7...
Durres Plazh
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
460 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
46500
Ne Durres, prane Hotel Adriatik jepet me qera Hotel/Vile 4 katshe me siperfaqe ndertimi 460 m2, organizohet ne 8 apartamente, oborr, parkim...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
75 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 8
Zona/Rruga : SELVIA MOONSHINE_AIRBNB Ofron apartament modern me qira ditore/javore/mujore ne zonen e Selvis. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te...
Sarande Ksamil
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
30 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Rruga: Hasan Tahsini &Ismail Kadare Nr.29 afër BANKA TIRANA Ksamil Japim garsoniere me qera në Ksamil për periudhën e...
Back
Top