• Japim Dhoma / Garsonier / 1+1 ne Borsh, 10 metra nga deti Semi +355699316107

Himare
Tipi
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
25
Vila Kalluci - Dhoma Plazhi Borsh
Japim Dhoma / Garsonier / 1+1 ne Borsh, 10 metra nga deti

Disponojme:
3 Apartamente 1+1
3 Garsonier
Ne katet 2+3 te Viles
Te gjitha me kondicioner + wifi + tv
Parkim i garantuar.​

Dhome teke ose garsoniere per tre perosna me kuzhin brenda.

Apartamentet 1+1
ka nje krevat dopio te dhoma e gjumit
dy krevate tek + nje me terheqje nga posht
ka dhe nje portativ qe e lem kur jan 5 persona

Semi +355699316107

Garsonier1+1
Qershor25 €40 €
Korrik30 €60 €
Gusht40 €70 €
Shtator25 €40 €

 


WhatsApp
Back
Top