• Apartament per qera ditore dhe javore

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
35 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
40
Apartament totalisht i mobiluar per qera ditore dhe javore prane spitalit Nene Tereza ndodhur buze rruge kryesore.

Te interesuarit te kontaktojne
0692133321
 


WhatsApp
Back
Top