• Garzoniere me qera ditore

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Siperfaqja m²
20 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
35
Garzoniere totalisht e mobiluar per qera ditore dhe javore prane spitalit Nene Tereza buze rruge kryesore
Per rezervime 2+ dite kemi cmim te diskutueshem

Te interesuarit te kontaktojne
0692133321
 


WhatsApp
Back
Top