Turizem & Hotele & Apartamente me qera ditore

shtepi me qera afatshkurter, suita, vila, dhoma ne plazh, kamping, vende malore, kurative, apo edhe ne qytet...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
35 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
35
Zona/Rruga : rruga dibres dhoma me qera ditore dhoma plotesisht te mobiluara buze rruge kryesore, prane spitalit Nen Tereza Cel. : 0692133321
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
1+1
Apartament me qera mujore ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. 📍Perball Harry Fultz 🏠Qetesi, komoditet dhe pasterti. ⭕Facilities...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
35 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
35
Apartament totalisht i mobiliar me qera ditore dhe javore, ndodher prane spitalit Nene Tereza buze rruge kryesore Te interesuarit te kontaktojne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Siperfaqja m²
65 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
30
Apartament me qera ditore 1+1 prane Myslym Shyrit Cel. : 0693882389
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
110 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
50
Apartament me qera ditore 2+1 prane Zogut te Zi . Cel. : 0693882389
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
70 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 6
Cmimi Euro
35
Zona/Rruga : Astir, Tirane Jepet me qira ditore apartament 1+1 ne Astir. Cmimi: 35 euro/dita Vendndodhja: Astir,Tiranë. Sipërfaqe Totale...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Siperfaqja m²
100 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
45
Apartament me qera ditore 2+1 prane zogut te zi .
Vlore
Siperfaqja m²
55 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
25
Jepen apartamente me qira ne Orikum 1+1. Te kompletuara me te gjitha kushtet. Gatimi me korrent. E disponueshme per 4 -5 persona Cel. : 0694583603
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Siperfaqja m²
30 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
30
Jepet me qira ditore Garsoniere. Mobilim bashkekohor. Cel. : 0692715112
Greqi
Tipi
Siperfaqja m²
40 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
85
📢🇬🇷 Kalives Halkidiki Greqi jepet me qera ditore Apartament i ri (i 2023). Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 40 m² dhe eshte i perbere nga...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
51 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
50
Apartament me qira ditore/javore/mujore, Tirane. Perballe Drejtorise se Policise, Rr. Sami Frasheri, Nd.2. Jepet per jo me pak se tre nete, per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Siperfaqja m²
20 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
25
Dhome totalisht e mobiluar.Jepet me qira ditore Cel. : 0698715685
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Siperfaqja m²
120 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
35
Jepen Apartamente për qendrim te shkurter, ditore, javore. Apartamentet kane ndarje 2+1, 1+1, studio apartament si dhe penthouse Ndodhen ne zonen...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Siperfaqja m²
120 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
60
Apartment with Spacious Balcony for Daily Rent Downtown Apartment with Spacious Balcony for Daily Rent This contemporary apartment offers a...
Lezhe Shengjin
Tipi
Siperfaqja m²
70 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Zona/Rruga : Shengjin Jap me qera apartamente të ndryshme në zonen e plazhit, Shengjin. Apartamentet jepen të mobiluara dhe ndodhen pranë bregut...
Korce
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
Vile
Zona/Rruga : Afer Katedrales OFROJME AKOMODIM NE NJE NGA HOTELET ME MIKPRITESE DHE TE REHATSHEM NE KORCE, VILA SONNET Hoteli perbehet nga: - 2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
40 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
30
Zona/Rruga : rruga e Dibres Studio Apartamente me qera ditore! Super apartamente me kushte shume komode jepen me qira ditore. Apartamentet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Siperfaqja m²
43 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
50
Apartament modern ne qender te Tiranes me qera afatshkurter dhe afatmesem Apartamenti me 1 dhomë gjumi përmban një dhomë të gjallë me një TV me...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
apartament ne plazh
Siperfaqja m²
56 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Zona/Rruga : Plazh, Durres Apartament 1+1 qera ditore Plazh Durres Me pamje nga deti Ne nje nder zonat me te preferuara dhe te frekuentuara te...
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Siperfaqja m²
50 m²
Nr dhoma
1+1
Cmimi Euro
20
Zona/Rruga : SHKEMBI KAVAJES, Durres Jap me qera apartamente 1+1 ,50 m2 dhome +guzhine te mobiluara prane Shkembit te Kavajes 100 m larg detit...
Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
50
Zona/Rruga : Vollga, Durres Apartament 2+1 qera ditore Vollga Durres Me super pamje nga deti Ne nje nder zonat me te preferuara dhe te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
114 m²
Nr dhoma
2+1
Cmimi Euro
550
Zona/Rruga : kompleksi halili Jepet me qera apartament 2+1+Parkim tek Selvia.Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pershtatshem per banim. Ndodhet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
55 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
500
Zona/Rruga : Komuna e parisit Jepet me qera ditore apartament 1+1 siper qendres kristal center, kati 2, i pershtatshem per 2 pesona. Cel. ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
10 Qender - Posta | Lidhja Shkrimtareve
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
45 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
50
Apartament Qera Ditor TIRANE / QENDER Qera_Ditore Akomodimi 2-3 Persona Rr. Sulejman Pasha (Tek Piazza Qender) Qender/Tirane/...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
apartament
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
30
Jepet me qera ditore apartament 1+1 Astir. Cmimi 3000 leke/dita. Telefon 0688344090
Kruje
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
280 m²
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
200
Zona/Rruga : vrana konti Prenotoni Vile per eventet tuaja,qetesi apsolute, beje eventin ne privatesin tende ne Kroi Pistolve Cel. : 0674000084
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
85 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
850
Zona/Rruga : Rruga Fortuzi Jepet apartament per qera afatshkurter , 2 dhoma , 1 kuzhine, 1 banjo. Kapaciteti per 4 persona. Apartamenti ndodhet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
85 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
35
Zona/Rruga : Ndre Mjeda Apartament me qera ditore Apartamenti 1+1 ndodhet në një nga Rezdiencat më të mira në Tiranë “Rezidenca Magnet” Është i...
Durres
Tipi
apartament
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
45
Zona/Rruga : GOLEM DURRES JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,PREFEROHEN CIFTE OSE VAJZA JO SHUME PERSONA,AFER DETIT,AFER FAFA RESORT 1,OSE AFER HOTEL...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
45
Zona/Rruga : 21 Dhjetori Ofrojme Apartmente me Qera ditore/javore/mujore ne zona te ndryshme te Tiranes. Ju mirepresim!! Cel. : +355692185262
Back
Top