• Shkembi Kavajes, jepet me qera dhome ne plazh Kati 3, me pamje nga deti

Tipi
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 3
Jepet garsionere plazhi me qera, tek Shkembi i Kavajes. (Prane Hotel Bleart). Garsionerja ndodhet ne katin e 3-te. Ne pallat te ri te mirembajtur. Shtepia eshte e pajisur me televizor, kondicioner, sobe gatime dhe ndodhet ne vijen e pare me pamje nga deti. (Sic shihet dhe ne videon tek linku me poshte ).

Garsionerja eshte e pershtatshme per maksimumi 3 persona.
Per rezervime mund te kontaktoni numrin e telefonit: 0695514744.

 


WhatsApp
Back
Top