• Dhoma plazhi ne Radhime, 60 METER LARG DETIT, BALLKON ME PAMJE NGA DETI

Vlore
Tipi
Siperfaqja m²
70 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
20
RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI.
Me te gjitha kushet: GUZHINE, FRIGORIFER, Wifi, TV, KONDICIONER, LAVATRICE. Parkim.

PER ME TEPER KONTAKTONI NE NR 0696124416 SI DHE NE WhatsApp.
 


WhatsApp
Back
Top