• Dhoma plazhi dhe apartamente 1+1 ne Borsh, 20 meter nga deti

Himare
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
OFERTE!!!Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 20 meter nga deti.
Disponojm dhoma dhe apartamente 1+1,
te mobiluara me te gjitha kushtet: Kuzhine gatimi, frigorifer, kondisioner, Wifi, parkim
Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.

Per me teper kontaktoni ne nr 0696124416 si dhe ne WhatsApp

attachment.php
 


WhatsApp
Back
Top