Turizem & Hotele & Apartamente me qera ditore

shtepi me qera afatshkurter, suita, vila, dhoma ne plazh, kamping, vende malore, kurative, apo edhe ne qytet...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
110 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
400
🔐Jepet apartament me qera 2+1 📍Me vendodhje ne Fresk ⚜Informacion mbi Apartamentin: 
 📐 Sipërfaqe Totale: 110 m2. ▪ Kubaturë e rregullt. 
...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Tipi
dhome ne plazh
Siperfaqja m²
1800 m²
Nr dhoma
7+1
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
1
🔐Shitet Hotel ne plazhin e Golemit ne Durres 📍 Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara turistike te zones. 📐Hoteli ka siperfaqe ndertimi 1700...
Radhime - Orikum
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
30 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
25
Zona: Orikum/VlorëRruga: Jul Cezari Ofrojmë dhoma plazhi në qytetin e Orikumit. Stil i veçantë arredimi. Çmimi duke filluar nga 2,500...
Golem
Tipi
apartament ne plazh
Siperfaqja m²
82 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Zona/Rruga : Kompleksi 'Giardino', Golem Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te qeta dhe te sigurta te zones, ne Kompleksin 'Giardino'...
Radhime - Orikum
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
50 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 8
Cmimi Euro
15
--------------------------------English Version--------------------------------------The apartments are located on the 8th floor (terrace) of the...
Vlore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
50
Zona/Rruga : Prane Gjimnazit Ismail Qemali Jap apartament me qera i ndodhur ne Vlore prane gjimzazit Ismail Qemali, me sip 80 m2 e ndare ne dhome...
Durres
Tipi
apartament ne plazh
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
100
Apartament prane detit.Tek Shkembi i Kavajes.2+1 Apartament modern dhe komod.Permban dy dhoma matrimonale.Ndenja perbehet nga kendi i cili...
Durres
Tipi
apartament ne plazh
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
100
Apartament prane detit.Tek Shkembi i Kavajes.2+1 Apartament modern dhe komod.Kat 4 me ashensor.Permban dy dhoma matrimonale.Ndenja perbehet nga...
Greqi
Siperfaqja m²
40 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
80
📢🇬🇷 Kalives Halkidiki Greqi jepet me qera ditore Apartament i ri (i 2023). Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 40 m² dhe eshte i perbere nga...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Siperfaqja m²
1 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
200
Shtepi e mobiluar allias Cel. : 00355692475126
Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
90 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
70
Jepet me qira apartament tek Shkembi i Kavajes. Mbrapa Hotel Andi. 70 Euro/ nata. Prenotimet duhet te jene jo me pak se 2 dite. Cel. : 0699341464
Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
90 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
70
Jepet me qira apartament tek Shkembi i Kavajes. Mbrapa Hotel Andi. 70 Euro/ nata. Prenotimet duhet te jene jo me pak se 2 dite. Cel. : 0699341464
Golem
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
52 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
40
Golem, apartament Rruga e Gjuzve Cel. : 0696134800
Qerret
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
70 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 0
Jepet super apartament 2+1 ne plazh ne Qerret, Kavaje. apartamenti ndodhet ne vije te pare me detin vetem 30 m larg plazhit ne kompleksin...
Vlore
Siperfaqja m²
250 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
100
Jap me qera apartament ne Lungomare, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, ka dy dhoma gjumi, kuzhine, sallon, dy ballkone. Nje...
Vlore
Tipi
apartament ne plazh
Siperfaqja m²
50 m²
Nr dhoma
6+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
1
Jap me qera Apartamente ne Lungomare, te kompletuara, wi-fi, ajer i kondicionuar, Tv, kuzhine me te gjitha enet per gatim. Dhomat kane nje krevat...
Vlore - Lungomare - Uji i Ftohte
Siperfaqja m²
35 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
35
Zona/Rruga : Lungomare JAP APARTAMENTE ME QERA TE KOMPLETUARA NE PLAZH/UJI I FTOHTE/LUNGOMARE 40€/ Nata +355696130459 Cel. : +355696130459
Pogradec
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
66 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
49
Cozy apartament, ndodhe prane shetitores te pogradecit, nje pamje madheshtore drejt qytetit dhe ne krahun e djathe ujit blu te Liqenit te Ohrit...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
10 Qender - Posta | Lidhja Shkrimtareve
Tipi
1 krevat ne Hostel
Siperfaqja m²
20 m²
Nr dhoma
1 dhome
Cmimi Euro
60
Zona/Rruga : Rreshit Collaku mbrapa Postes Shqiptare Hotel Elior, ofron dhoma luksoze ne qender te Tiranes. Dhomat jane me Tv 4k, wifi, ac...
Pogradec
Tipi
apartament ne plazh
Siperfaqja m²
60 m²
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
40
Jepet apartament modern me qera nga data 26 qershor deri ne 4 korrik eshte i lire per pushime Cel. : 0696910035
Durres
Tipi
dhome ne plazh
Siperfaqja m²
20 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
30
Cel. : 0675858145
Sarande Ksamil
Tipi
shtepi
Siperfaqja m²
60 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Jepen me qera 3 hyrje tipologjia 1+1 ne Ksamil, afer ish Repartit Ushtarak. Vetem 12 min me makine larg Pema e Thate. Qeraja ofrohet edhe vjetore...
Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
90 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 10
Cmimi Euro
40
Zona/Rruga : Sefer Efendi Jepet Apartament me qera ditore 2+1+ballkon+garazhd privat. Ndodhet ne qender te Durresit (Sefer Efendiu), pas...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
60 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Super Apartament me Qera Ditore/ Qera Afatmesme ne Qender te Tiranes Kontakt direkt me Pronarin.... Mobile: 0693056374...
Shqiperi
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
70 m²
Nr dhoma
1+1
Cmimi Euro
25
jap 18 apartamente me qera 1+1+BANJE +BALLKON (73m2) te shkembi i kavajes (ne bar restorant espana ) 1 NDER PERLAT E BREGDETIT ADRIATIK.NDODHET NE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Siperfaqja m²
40 m²
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
35
Zona/Rruga : Qira Ditore Super Studio-Apartament. Jepet me Qira Ditore Super Studio-Apartament. Ndodhet në katin e tretë të një pallati...
Pogradec
Tipi
garsonier
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
25
Jepet me qera garsionera ne gjendje super çdo gje e re,e kompletuar dhe me guzhine.Distanca nga liqeni 5-6 min. Për të interesuarit: Fotot ne...
Korce
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Vile
Cmimi Euro
55
OFROJME AKOMODIM NE NJE NGA HOTELET ME MIKPRITESE DHE TE REHATSHEM NE KORCE, VILA SONNET Hoteli perbehet nga: - 2 Dhoma familjare te perbera...
Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
65 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
30
Zona/Rruga : Durres,Shkembi Kavajes Jepet me Qera Apartament 1+1 , 65 m2 ne Durres te Shkembi i Kavajes(afer hotel Majestik) Apartamenti...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
36 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
50
Jepet me qera apartmentet ne bllok after sheshit Wilson Sapo rikonstruktuar, pajisur me wi-fi, AC, guzhine Kontakt +355 69 203 5347
Back
Top