• Gjiri Lalezit, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 0, 58 m² (Vala Mar, Residence)

Shqiperi
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
58 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 0
Rruga : Vala Mar, Residence

Jepet apartament 1+1 me qira në rezidencen turistike edhe rezidenciale, e cila ndodhet në një zonë unike vetem 100 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik dhe është ideale për të jetuar shëndetshëm, në privatesi, në gjelbërim dhe ajër të paster, pranë freskisë së detit, vetem 40 km nga Tirana, 35 km nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 km nga Prishtina.

Rezidenca ofron infrastrukturë të standarteve europiane, sherbim dhe cilësi e garantuar, siguri dhe administrim 24 orë, akses në rezidencë me kartë rezidenti, pedonale 1 km të gjatë të përshtatshm e për të ecur, për të pushuar ose për të bërë xhiro me bicikletë, shesh lojrash për fëmijë, supermarket Conad, 3 beach bar/restorante, 1 bar/restorant brenda residencës te cilat jane funksionale gjatë gjithë vitit, privatësi, gjelbërim, mirembajtje elitare te ambienteve te perbashketa, jetesë në komunitet dhe vije bregdetare e sistemuar me cadra dhe shezlone, etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është 3-katshe dhe teper cilesore. Apartamenti ofron kondicioner në cdo dhomë, free Wi-Fi, dixhital, etj. Është totalisht i mobiluar me të gjitha pajisjet, shumë cilësore, për pushime komode dhe relaksuese.

Apartament me qira 1+1 me sipërfaqe totale 58 m2 + 50 m2 oborr të gjelbëruar, kati përdhe. Organizohet nga ambient ndenje + kuzhinë + ngrënie, dhomë gjumi, tualeti dhe veranda me dalje në oborr.

Apartamenti shoqerohet me 1 parking perpara pallatit, me 1 çadër plazhi me dy shezlone.

Qendrimi minimal 15 dite Qershor – Korrik – Gusht - Shtator

Cmimet per periudha:


Nga data 1.06 – 30.06 = 80 euro/nata

Nga data 1.07 – 31.08 = 100 euro/nata

Nga data 1.09 – 30.09 = 80 euro/nata

Per periudha para qershorit dhe pas shtatorit qendrimi eshte 60 euro/nata

Ne keto cmime perfshihet Wi-Fi, dixhital, parkim, cader plazhi + 2 shezlone, konsumi drita+uje dhe pagesa e mirembajtjes.

Cel. : *+355 68 20 50 444


Per me shume informacion klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bre...nen-e-veres-vala-mar-rezidence-gjiri-i-lalzit
 


Contact WhatsApp
Back
Top