PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Hotele & Apartamente me qera ditorePages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

 1. AL, Durrės, jap me qera dhoma nė plazh tek "Hekurudha" ---
 2. AL, Durrės-Plazh, ofroj apartament me qera tek Adriatiku
 3. Ulqin, jap me qera Apartmane afer plazhes se madhe, 6-10 €
 4. AL, Durrės, ofroj dhoma, shtepi, vila me qera, cmimi i arsyeshem
 5. AL, Vlorė, ne Palase (Dhermi) Himare, jap me qera Hyrje 2+1, 3.000 leke/nata
 6. AL, Tirane, kerkoj apartament me qira te mobiluar 1+1, per 2-3 muaj
 7. AL, Durres - Plazh, kėrkoj banes per pushime 2 dhomshe
 8. Mal i Zi, Ulqin-Plazh i Madh, ofroj Pension privat per pushime
 9. AL, Durrės-Golem, Hotel Bar Restorant Akropoli - Qetesia dhe Relaksi qe keni nevoje
 10. AL, Durrės-Golem, oferte nga KOMPLEKSI I MREKULLUESHEM "PISHAT E BUTA"
 11. AL, Durrės ofroj apartamente pushimi per familjare 50 euro nata
 12. AL, Durrės-afer hotel ILIRIA, jap me qera shtepi 35 €
 13. AL, Elbasan ofroj HOTEL ME TE GJITHA KUSHTET KOMODITETIT
 14. AL, Durrės kėrkoj apartament 2 dhoma per pushime ne korrik
 15. AL, Tiranė ofroj shtepi ne plazhin e Durresit
 16. AL, Durrės-Plazh kavalishenca ofroj Shtepi 1+1 me qera
 17. AL, Vlorė-radhima jap me qera dhoma plazhi
 18. YU, Ulqin-Shtoj, jap me qera shtepi private
 19. KS, Prishtinė kėrkoj vile 2 dhomshe ne Durres nga 20-30 Qershor
 20. AL, Durrės midis Hekurudhes dhe Ilirise ofroj shtepi me qera
 21. AL, Durrės tek Adriatik I, ofroj Apartament me qera me pamje nga deti, 20 €
 22. AL, Durrės-ne fshatin turistik Golem jap me qera vile 70 € ne dite
 23. AL, Vlorė kėrkoj apartament per pushim
 24. AL, Himare, kerkoj dhome pushimi per 4 persona
 25. AL, Vlorė Kėrkoj nė Dhermi - Apartament, Dhomė 2+2
 26. AL, Sarandė kėrkoj shtepi private, akomodim
 27. AL, Durrės ofroj apartament 2+1 me qera prane bregdetit 20 €
 28. AL, Durrės jap me qera garsoniere, 52 m2, 20 Euro/dite
 29. AL, Sarandė jap me qera Gasoniere
 30. AL, Durrės kėrkoj Apartament 3 dhoma ose shtepi-Vilė, max. 80 €/nata
 31. AL, Durrės kėrkoj apartament me qira me qmim deri ne 15 €/nata
 32. AL, Durrės kėrkoj Apartament me qera ne Golem ose Mali i Robit
 33. YU, Shkodėr jap me qera aprtmane ne qender te shtojit
 34. YU, Shtoj-Ulqin, kėrkoj apartman per 2 veta
 35. AL, Tiranė kėrkoj per nje te huaj, shtepi me qera(te mobiluar) per 13 Dite
 36. KS, Prishtinė kėrkoj garsoniere ne Dhermi nga 16 Korriku
 37. AL, Tiranė kėrkoj Apartament ne qender, per dy jave ne shtator
 38. AL, Durrės-Golem, jap me qera apartament 1+1, 70 m², 35 €
 39. KS, Prishtinė kėrkoj apartman 7-15 Gusht ne Durres - Golem 20-25 €
 40. AL, Vlorė kerkojm dhom me qira ne qytet 30 Korrik - 7 Gusht
 41. AL, Durrės ofroj PUSHIME PER SEZONIN VEROR 25EU/PERSON €
 42. AL, Kavaje, jap me qera nje kat te nje vile tre kateshe, 200 €
 43. AL, Vlorė-Himare, kėrkoj shtepi me qera per periudhen 15 - 20 Gusht
 44. AL, Vlorė ofroj ne Himare dhoma Hoteli 1000 L/personi
 45. AL, Durrės kėrkoj nje hyrje per 4 veta per periudhen 11 dhjetor- 4 janar
 46. AL, Durrės GOLEM-MALI ROBIT jap me qera APARTAMENTE TE MOBILJUAR 30 €
 47. AL, Sarandė jap me qera shtepi pushimi 3000 Lekė
 48. AL, Shengjin-Lezhe Kompleksi Turistik "ERMIRI" PALACE ju fton per Pushime
 49. AL, Vlorė njoftim Bar Restorant Hotel "Alba-Eko"
 50. AL, Durrės Golem kėrkoj apartament per pushime 01.07. deri 31.07.2007