Biznesi

shitje / qera aktiviteti, bashkpunime - partneritet, kooperacione, projekte - ide - investor ...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Pastrimi kimik Emma crystal clean ndodhet ne Farke, Lunder Aktualisht, aty ku ka ndertime dhe blloqe dhe vilash luxury duke e rritur shume...
Tirane
Kerkon Bashkepuntor si Perfaqesues te Sherbimeve Postare ne cdo Qytet te Shqiperise ! Kandidatet duhet te plotesojne keto kushte: . Te kene pike...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Cmimi Euro
120000
Biznesi ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion i pergjithshem: Siperfaqja e Ambientit: 25 m2. Ndodhet ne katin 0, buze rruge. Te dhena te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Cmimi Euro
12000
Të dhënat: Shitet Biznesi . Vazo artizanale .Instagrami me 11.5k followers .Lulet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Cmimi Euro
5500
Të dhënat: •Fustanet 53 •2 pasqyrat, mobiljet, furniturat, •Xhiroja 2500 euro •6 manikina •7 buste • Për më shumë informacion, ju lutem na...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
500
Zona/Rruga : mikel maruli Shitet Lokale ne Aktivitiet, ambinet me siperfaqe 1000m2 eshte nje investim i miremenduar ne detaje, eshte projektuar...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Cmimi Euro
8500
Ne Bllok, Tirane, shitet aktivitet biznesi (Berberi) Siperfaqe totale 25 m2 Ambjenti eshte i organizuar si open space. 1-Tualet. 1-Ballkon...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Jepet me qera License e Vleresimit te Ndikimit ne Mjedis(VNM). Te interesuarit te me kontaktojne ne whatsap 0683284995
Tirane
Kam license inxhinieri hidrogjeologjike e vlefshme per punime zbatim per bazamentesh pallatesh, per ura dhe hidrocentrale,kerkime mineralesh uji...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Cmimi Euro
16000
Shitet bisnesi ,butik (dyqan rrobash firmato ) afer bllokut ne Tirane ! Dyqani është i investuar dhe arreduar me arkitekt italjan ! Shitet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
6000
Biznesi eshte me pune e klientele te ngritur. Shitet per arsye emigrimi. Vendodhja eshte ne nje zone shume te frekuentuar,ne Astir rrugica e bar...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
6000
Shitet Biznesi, Qender Estetike Qendra Estetike ndodhet ne rrugen Astrit Losha, Astir Informacion mbi biznesin: •Kati 0\1 Sherbimet qe ofron...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Cmimi Euro
15000
Shitet, Biznes, Butik, Komuna e Parisit PRO+41279 Biznesi ne shitje ndodhet prane Kika 2, Komuna e Parisit. Informacione mbi ambientin : •...
Shkoder
Cmimi Euro
5
#tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
15000
Zona/Rruga : Delijorgji Shitet Biznesi Furre Buke Tek Delijorgji [ID PSHB1] Furre buke me siperfaqe 60 m2, kati 0, duplex, 1 tualet, 4...
Durres
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Autostrada Tr.-Dr.
Giobert Albania shpk ofron vend te lire pune ne pozicionin e specialist/e logjistike. Puna konsiston ne: Pergatitjen e faturave te eksportit...
Durres
Cmimi Euro
1500
Shesim KOMPLET linja e makinere KONVERTIMI PESHQIRE letre (Duarsh V fold PA LAMINACION (pa ngjitje me kolle ) + share vertikale per prerjen...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
32000
Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri EKSKLUZIVE! Shitet Biznesi Bar-Kafe Lounge në Blv Bajram Curri, Perballe Delijorgjit! Ky lokal me sipërfaqe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Cmimi Euro
25000
SHITET BIZNES – SUPER OKAZION LINJË RROBAQEPSIE DHE PRODHIMI KOSTUMESH SPORTIVE ME SUBLIMIM-RROBABNJO-VESHJE PËR FEMRA KLASIKE. * Biznesi shitet...
Tirane
Shes servis riparimi dhe lyerje makinash, ideal per investim. Gjendet ne rrugen e vjeter Tirane-Durres prane ktheses se Arbanes. Objekti eshte me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Cmimi Euro
100000
Shitet biznesi tek Komuna e Parisit, ne nje lokacion shume te favorshem. 📐Lokali ka siperfaqe 600m2 dhe eshte i investuar ✔Organizohet ne 2 Kate...
Tirane
Shitet biznes me shume se 10-vjet eksperience ne fushat: Konsulence ligjore, ekonomike financiare, tatim&taksa. Trajnime Sherbime ne prokurime...
Shkoder
Cmimi Euro
7000
ZBRITJE CMIMI Sun Real Estate ofron per shitje nje biznes me: Adrese: rr. Marin Bicikemi, prane UK, Shkoder . Siperfaqe: 48 m2 – Nje banjo. –✔...
Shqiperi
Cmimi Euro
300
Ofroj licence per drejtues teknik arkitekt (objekte civile, sportive dhe industriale). Email: arcnoaarc@gmail.com
---sipas alfabetit----
Kompania me e re ne Shqiperi, Greenway Global ju ofron mundesine te beheni pjese dhe te punoni online. Nëse keni aftësi për shitje direkte ose...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Cmimi Euro
2
Shitet Biznes per arsye emigrimi, punishte perpunimi te qofteve, hamburger,piskavica dhe ushqimeve gjysem te gatshme. Punishtja eshte 80 m² i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
45000
Shes biznesin qender solariumi dhe estetike, me 4 solare te shtrire dhe 1 krevat estetik. 45 000 € Rruga Him Kolli, Tirane. Cel. : 0698396832
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
SHITET biznesi, X Butik Tirana, qe ndodhet ne 21-sh, rruga Muhamet Gjollesha, perballe me Neranxin e vogel. SHITET BIZNESI JO DYQANI Biznesi ka...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Cmimi Euro
25
Shiten fishat te gjitha 25mij lek Mund te na kontaktoni dhe ne whatsapp 0672411000 Cel. : 0672411000
Tirane
jap me qera certifikate te kopetences profesionale per transport mallrash brenda vendit e nderkombetare si dhe transport udhetaresh...
Tirane
Blejme kuota te plota per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive/ne veshtiresi financiare/ para fillimit te procesit te...
Back
Top