Biznesi

shitje / qera aktiviteti, bashkpunime - partneritet, kooperacione, projekte - ide - investor ...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Cmimi Euro
45000
Zona/Rruga : Rr e Kavajes Shitet Biznes Fast Food Një biznes i sapo investuar, me të gjitha pajisjet e blera së fundmi me vendodhje tek 21...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Cmimi Euro
4500
Zona/Rruga : Rruga Kostandin Kristoforidhi Shes biznes Fastfood me te gjitha pajisjet e kuzhines. Biznesi ndodhet mbrapa ambulances se madhe, ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Cmimi Euro
11000
Zona/Rruga : Don Bosko Shitje Biznesi - Në Shitje - Don Bosko, Shqipëri SHITET BIZNESI NE DON BOSKO 11,000 €Other Currencies ** DON BOSKO -...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
1
SHITET BIZNES në industrinë e shpërndarjes së veglave të punës. Në ofertë përfshihet: Stoku aktual i makinës Furgon Peugot Boxer Kontrata me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Cmimi Euro
15000
Zona/Rruga : Rruga e Kavajes Shitet Biznesi Bar-Kafe, Tek Rruga E Kavajes, (ID BSHB84), Tirane Tek Rruga e Kavajes, ne rrugen Sali Butka, prane...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 SQ21 | Parku | Globe
Cmimi Euro
22000
Zona/Rruga : ISH PARKU SHITET BIZNESI / LOKAL TE ISH PARKU! Shitet Biznes lokal te ish parku square 21 . Lokali ndodhet ne katin 0 . Ka...
Tirane
Cmimi Euro
mund edhe ta lini bosh
Kompania me e re ne Shqiperi, Greenway Global ju ofron mundesine te ndertoni biznesin tuaj online ku ju ofron mbi 600 produkte ekologjike me...
Tirane
Studio qeramike - shitet biznesi Biznes i sukseshem per dike qe i pelqen te punoje me argjile (artist ose artizan). Perdoret per: - klasa...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Cmimi Euro
15000
Zona/Rruga : selvia Shitet Biznesi Zgare Tek Selvia (ID BSHB80) Tirane Ne rrugen e Dibres, tek Selvia shitet biznesi zgare me siperfaqe 220...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 QTU | Kashar | Casa Italia
Cmimi Euro
849
Jemi nje kompani e licensuar ne vitin 2020, me ambjente te kompletuara dhe sistemuara para pak muajsh. Ambjentet jane te pershtatura per zyra por...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Cmimi Euro
500
Jepet Me Qera Dyqan Per Farmaci 20 Vite I Punuar Dhe Vazhdon Te Punohet Farmaci E Vetmja Farmaci Ne Zone Jepet Per Arsye Emigrimi Tirane e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Cmimi Euro
10000
Shitet Biznes Exchange/Ria/Easy Pay/Rimbushje Vodafone/Pagesa te faturave utilitare 26 m2 siperfaqe Biznesi ndodhet ne Kompleksin Fiori di Bosko...
Lushnje
Toke ne Shitje, ne fshatin Krutje e Siperme, Lushnje Ju prezantojme nje mundesi te shkelqyer per investime te ndryshme ne nje toke bujqesore ne...
Lushnje
Kemi nje oferte te vecante per ju! Shesim nje furre buke me kapacitet prej 120 buke. Furra ka 4 rafte dhe punon me dru dhe bersi ulliri. Kjo...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Cmimi Euro
60000
SHITET BIZNES KOZMETIK NE BLLOK, I NDARE NE DY AMBJENTE SHUMICE DHE PAKICE ME KLIENTEL TE RREGULLT. DYQANI ESHTE I ARREDUAR NE MENYRE BASHKOHORE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Cmimi Euro
500
Mbas ambasades amerikane jepet me qera lokali per bisnese te ndryshme rreth 70 m2 ,lartesia 4.50 metra mundesi ndarje per dubleks . Cel. ...
Elbasan
Mundesi e shkelqyer per ju qe deshironi te investoni ne tregun fitimprures dhe te larmishem te industries se metaleve te çmuara. Shitet biznes...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
17000
Shitet biznesi kancelari artikuj shkollor dhe agjensi union net. Biznes familiar prej 4 vitesh me klientele te ngritur. Aktiviteti eshte aktiv...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Cmimi Euro
11000
Zona/Rruga : RRUGA E KAVAJES Shitet biznesi piceri . Ka të gjitha pajisjet e nevojshme për piceri. Aktualisht është në gjëndje pune. Ka një...
Tirane
Cmimi Euro
11000
Shiten paisje pasticerie "Linje Prodhimi Industriale" - 4 Tavoline Pune - 4 Frigorifera - 3 Rafte Metalik - 1 Makineri Prodhim Llokume - 1 Mikser...
Tirane
Per te gjithe te interesuarit : Tel: 0692531174 Cel. : 0692531174
Tirane
Cmimi Euro
mund edhe ta lini bosh
NJOFTIM !!! Pershendetje...Disponoj nje database listash me nr.Titolaresh aktivitetesh (restorante,Hoteleri Bare Maccelleri Fabrika etj.) ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Cmimi Euro
3500
Shitet Biznesi Okazion! Shitet aktivikteti me cmim okazion Shitet aktiviteti, dyqan rrobash (BUTIK). Dyqani ka nje klientele te konsoliduar pasi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
18000
Zona/Rruga : ASTIR SHITET BIZNESI/MARKET NE ASTIR!Shitet Biznes Market ne Astir. Marketi ndodhet ne katin 0. Ka siperfaqe te brendshme 100 m2...
Fier
Shitet biznes sallon bukurie ne qytetin e Fierit lagja Apollonia rruga Jakov Mile ne kryqezimin e Sigurimeve Shoqerore per arsye emigracioni, Ju...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Ministria e jashtme | Brryli
Shitet / Jepet me qera biznes pastrim kimik me klientel te ngritur prej vitit 2005 prapa Ministrise se Jashtme, prane Zyrave te Punes. Kati 2-te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Zona/Rruga : Rruga Ramazan Demneri Okazion!!! Shitet biznes Detailing i kompletuar me te gjjitha mjetet e punes , instagram 15k ndjekes dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Super okazion! Shitet biznes kancelarie i kompletuar. Artikuj kancelarie, lodra, arusha pellushi, personazhe, aksesore per beba. Ndodhet ne nje...
Back
Top