Biznesi

shitje / qera aktiviteti, bashkpunime - partneritet, kooperacione, projekte - ide - investor ...

Filters

Fier
Shitet biznes sallon bukurie ne qytetin e Fierit lagja Apollonia rruga Jakov Mile ne kryqezimin e Sigurimeve Shoqerore per arsye emigracioni, Ju...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Ministria e jashtme | Brryli
Shitet / Jepet me qera biznes pastrim kimik me klientel te ngritur prej vitit 2005 prapa Ministrise se Jashtme, prane Zyrave te Punes. Kati 2-te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Zona/Rruga : Rruga Ramazan Demneri Okazion!!! Shitet biznes Detailing i kompletuar me te gjjitha mjetet e punes , instagram 15k ndjekes dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Super okazion! Shitet biznes kancelarie i kompletuar. Artikuj kancelarie, lodra, arusha pellushi, personazhe, aksesore per beba. Ndodhet ne nje...
Back
Top