Biznesi

shitje / qera aktiviteti, bashkpunime - partneritet, kooperacione, projekte - ide - investor ...

Filters

Tirane
Jepet me qera biznes pastrim kimik me klientel te ngritur prej 10 vitesh. Aktualisht ne pune. Kati 0 52 m² Fitim i kenaqshem Adresa prane...
Korce
Cmimi Euro
35000
Shitet, Aktivitet Biznesi, Bulevard Republika, Korçë Informacion mbi Ambientin: • Sipërfaqe e ambientit : 200m² • Sipërfaqe verande : 40m² • Kati...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Kompania TOTO'S Caffe me nje aktivitet 15 vjecar ne fushen e tregtimit te kafes expres per bare dhe restorante dhe te kafes me bustina per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Cmimi Euro
15000
Zona/Rruga : kombinat Shitet, Biznesi per Lavazh, Kombinat, Tirane Shitet Biznesi per Lavazh. Ambjenti është i pozicionuar në zonën e...
Durres
Shitet biznes ne qender te Durresit Gastronomi ( street food) Ambienti ka nje siperfaqe 120 m katror i kompletuar me te gjitha paisjet ! Nr...
Shitet Klinike Dentare me te gjitha pajisjet , poltron ne gjendje shume te mire pothuajse i ri, kompresor, autoklv classB ;aspirator kirurgjikal...
Tirane
Cmimi Euro
15000
Shitet bisnesi mbi 350 m ingjitur me fakultetin e shkencave te natyres , me qera te pagur deri 1 korrik . Asete me vlere mbi 10 mij euro. Totali...
Vlore
Cmimi Euro
15000
Zona/Rruga : Bulevardi Isamil Qemali, Vlorë SHITET VETËM AKTIVITETI NË BULEVARDIN VLORË-SKELË Çmimi: 15.000 Euro Aktiviteti përmban artikuj të...
Shqiperi
Jam Inxhinier Mekanik i paisur me Deshmi Aftesie Profesionale per pergjegjesin teknik te aktivitetit te autoriparimit me te gjashta piket. a)...
Tirane
Shitet biznesi rrobaqepsi Biznes aktiv prej 4 vitesh me klientelë të rregullt. *Pajisjet qe zotëron biznesi: makinë qepëse lineare, makinë...
Durres
Cmimi Euro
15000
Zona/Rruga : RRUGA KRYESORE NE BULEVARDIN DYRRAH, DURRES SHITET AKTIVITET BIZNESI LOKAL 42M2 KONTAKT: 069 868 3409 Cel. : +355 67 38 66 666
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Cmimi Euro
25000
Ne Tirane,ne zonen e Komunes se Parisit shitet biznes Pastrim Kimik. Dyqani ka 2.5 vjet me Pune me nje klientele te konsoliduar me te ardhura...
Shqiperi
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
1700
Shitet faqe biznesi! Shitet faqja e Instagramit,Facebook,Page, kontaktet e Whatsapp. Faqja operon që nga viti 2019 dhe klientela ështe e ngritur...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 QTU | Kashar | Casa Italia
Cmimi Euro
7000
Zona/Rruga : Ardeno Per arsye emigrimi shitet biznesi rrobaqepesi . E kompletuar me makina qepse industriale ne gjendje shum te mire pune hekur...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
3000
Shitet biznes veshjesh te perdorura gati per pune, rafte profesionale, pasqyre, tavoline arke + 2 karrige, manekina, varese etj., + mall me kosto...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Cmimi Euro
5000
Shitet baze materiale per kopsht femijesh ne Paskuqan Na kontaktoni ne whatsapp 0696533738 Cel. : 0696533738
Tirane
Cmimi Euro
mund edhe ta lini bosh
Ofroj licence Arkitekti per projektim. Licenca ofrohet per studio projektimi apo firma ndertimi. Te interesuarit te me kontaktojne ne whatsup ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Ministria e jashtme | Brryli
Cmimi Euro
12000
Okazion! Shitet biznes dyqan veshje femra dhe meshkuj, 12.000 euro. Malli ne dyqan eshte Fist Replika/Autentike. Dyqani ka nje aktivitet stabel...
Tirane. Kerkoj bashkepunim nepermjet financimit duke ftuar individ te financoje nje shume prej 35.000 (tridhjeteepesemije) euro si mbeshtetje per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Cmimi Euro
500/m2
Zona/Rruga : teodor keko Shitet Biznesi Lokale ne Aktivitiet,ambinet me siperfaqe 1000m2 eshte nje investim i miremenduar ne detaje,eshte...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
shitet biznesi : Rimbushje elektronike te dy kompanive, pagesa utilitare, aksesore. Biznesi eshte me klientele te ngritur prej me shume se 10...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Cmimi Euro
700
SHOQERIA KLEVIS Kerkon te punesoj staf i cili ka informacion dhe eksperinc ne fusha te ndryshme biznesi por nuk ka mundesi financiare per ti...
Himare
Cmimi Euro
130000
Zona/Rruga : Rruga e shetitores Shitet si biznes restorant në Himarë, te shëtitorja. Të interesuarit të kontaktojnë në numrin +355696929245
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
4
Shitet biznesi palester. Biznesi esht aktiv me klientele te ngritur. E vetmja ne ate zone. Per me shume info kontaktoni: 0677384303
Cmimi Euro
200000
Shpallje per ofrues grantesh. Shpallje, per nje ose grup ofrues grantesh, per te dhuruar shumen prej 200.000(dyqind mije) Euro, pa kushte, dhe te...
Tirane
Cmimi Euro
7000
Shitet Biznesi Parukeri! Siperfaqe totale: 27,26m2 Biznesi perfshin: 2 poltrone 1 lavatest 1 krevat depilimi. 3 pupa. 1 divan 1 tavoline...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Cmimi Euro
10
Zona/Rruga : Muhamet Deliu Biznesi jepet me qera per arsye emigrimi. Biznesi eshte i ndertuar prej 7 vitesh me nje xhiro shume te kenqur, per me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Cmimi Euro
1
Zona/Rruga : Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë,Shqipëria Shitet Biznesi me lodra per femije dhe artikuj shkollor. Adresa rruga Muhamed Gjolleshi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Shes me shumice dhe pakice artikuj intimo ose te brendeshme. Adresa e dyqanit Rr. "Sami Frasheri", afer shkolles Edit Turham ose 11 Janari...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Cmimi Euro
20000
Shitet biznesi i veshjeve tek Rruga e Dibres, ambjenti eshte me qera.Biznesi eshte i kompletuar,me ambjent magazinimi dhe tualet,dhome...
Back
Top