Biznesi

shitje / qera aktiviteti, bashkpunime - partneritet, kooperacione, projekte - ide - investor ...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
SHITET biznesi, X Butik Tirana, qe ndodhet ne 21-sh, rruga Muhamet Gjollesha, perballe me Neranxin e vogel. SHITET Biznesi JO DYQANI Biznesi ka...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Cmimi Euro
7000
! Shiten Pajisjet Metal perpunuese! 1-Torno Metali prodhim Kinez 2 Metra e gjate. 2-Trapan Kollone metal Shpuese. 3-Sharre me fleta Metal...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Fusha Aviacionit
Cmimi Euro
18000
Shitet Biznesi Bar & food Shitet ne gjendje pune, Me klientele te rregullt, zone me levizshmeri te larte dhe me potencial zhvillimi pasi jane ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Salon Bogu kerkon te punesoj berber me eksperience. Paga me perqindje. Te interesuarit te kontaktoj ne insta bogu_salon ose ne nr e tel 0693310007
Shkoder
Cmimi Euro
4000
Sun Real Estate ofron per shitje nje biznes me: Adrese: Ura Dervishbeg, Shkoder . Siperfaqe: 25 m2 Nje banjo. Ambienti ka vetrate xhami dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Cmimi Euro
385000
Ne shitje ambient biznesi i vendosur prane sheshit Willson. Ambient i eshte i organizuar ne: -Open space -Tualet Ambienti eshte i vendosur ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Cmimi Euro
25000
Zona/Rruga : Rruga e Dibres Shitet, Biznes Veshjesh, Rruga e Dibrës / OPP33555 Shitet , Biznes Veshjesh Biznesi përfshin • 11 Manekine • Rafte •...
Shkoder
Habita Real Estate, nje kompani finlandeze ne fushen e ndermjetesimit te shitjes se pronave individuale kerkon per qytetin e Shkodres nje zyre...
Durres
Habita Real Estate, nje kompani finlandeze ne fushen e ndermjetesimit te shitjes se pronave individuale kerkon per qytetin e Durresit nje zyre...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Shitet Biznes Agjensi Udhetimi Biznesi operon ne treg prej 4 vitesh dhe ka klientele te rregullt. Eshte i mobiluar sipas te gjitha kushteve...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Cmimi Euro
3200
Shitet biznesi sallon/ parukieri/ estetik ne Bllok Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes, ne Bllok shitet aktivitet biznesi. Biznesi eshte nje...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Cmimi Euro
3500
Shitet Biznesi AfterSchool Sunshine Aktiviteti qe zhvillon: ●Mesim pas Shkolles ●Qender Studimi ● Me Kuzhine Biznesi permban: ● Faqe Instagrami...
Lushnje
Kosha plastik ushqimor. Shume rezistent me lende densitet te larte, te perzgjedhur, pa asnje defekt minimal. Higjenik Dhe te lemuar ne brendesi...
Elbasan
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Autostrada Tr.-El.
Cmimi Euro
7000
Shitet me cmim te arsyeshem biznesi i ngritur prej 5 vitesh prane parkut Rinia ne Elbasan, ngjitur me Havana Club. Biznesi eshte i pozicinuar ne...
Tirane
Keni projekt ide/license te investoni ne fushen e energjise se rinovueshme ? Ju ofrojme : Ekspertize profesionale, hartimin plani biznesi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
15000
Shitet biznes furre buke ne zonen e pazarit te ri. Ne gjendje pune dhe me nje xhiro rreth 30000 Lek te reja. Prej 30 vitesh ne funksion si furre...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Cmimi Euro
150000
Zona/Rruga : komuna e parisit. Shitet Restorant Pizeri me te all paisjet moderne inox. Me Hipoteke Rruga Shkelqim Fusha Prane UNAZES...
Tirane
I. Shesim kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive. II. Shesim, ndermjetesojme, ristrukturojme, transferojme...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
12000
Te ish Stacioni i Trenit perballe Karburantit Ac Oil , kerkohet estetiste per ndarje qeraje . Qeraja 12.000 leke Cel. : 0688101422
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Cmimi Euro
10000
Shitet biznesi dyqan elektrik te ish stacioni i fundit ne rruge kryesore ne gjendje pune perdit ka klientelen e vete . Vetem te interesuar serioz...
Durres
Cmimi Euro
40000
Zona/Rruga : Vollga Shitet Aktivitet Biznesi, Qendër Estetike e pozicionuar në Vollga, Durrës. • Aktiviteti ka ngritur një klientelë të...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Cmimi Euro
120000
Shitet Agjensi Udhetimesh + Makina me Qera Biznesi operon ne treg prej me shume se 5 vitesh ka klientel te rregullt edhe xhiro te konsoliduar...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Cmimi Euro
7000
Shitet biznes dyqan mishi me te gjitha pajisjet e nevojshme. Gjendja e pajisjeve eshte shume e mire dhe biznesi eshte aktualisht funksional Arsye...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
43000
Shitet biznesi Me mallrat dhe pajisjet qe ndodhen aktualisht ne dyqan. Per detajet na kontaktoni Cel. : 0682073215
Vlore
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Pershendetje kerkoj bashkpunim me posta private qe duan te zgjerojn aktivitetin e tyre ne Vlore. Biznesi aktual eshte kancelari ne qender te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
22000
Shitet Aktivitet Turizem Dentar Faqe Web: Një faqe interneti e projektuar profesionalisht dhe kanale aktive komunikimi për pacientët. Baza e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Cmimi Euro
23
Shiten aksione Fondi Besa, cmimi per aksion 23 EUR; numri minimal per blerje 5,000; divident shperndarje ne vit 15% Cel. : +355 692087330
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Cmimi Euro
4
Likuidim total i një dyqani veshjesh! Rroba second hand me shumicë 400 lekë/kg. Të gjitha rrobat janë marka angleze, me këtë çmim përfshihen...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Cmimi Euro
2800
Shitet Biznesi Cel. : 0699943304
Back
Top