PDA

Trego pamjen e plotė tė : Turizem & Paketa TuristikePages : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

 1. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Super Hotel #IBEROSTAR 4* 39 Euro
 2. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Hotelet Super Luksoze IKOS & SANI #Greq 599 Euro
 3. Tirane, ofroj City-tour Spanje Pranverė nė Spanjė dhe Portugali, 13 Dit 599 Euro
 4. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 📢 KORFUZ Super Oferta - 40% Rezervime ➤ 149 Euro
 5. Tirane, ofroj City-tour Itali Pisa-Rome-Firenze Nisje mė 4 Prill, 2 Maj. 299 Euro
 6. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Pranverė nė Cote d’Azur, 4 Ditė €359 Nisja me 19 Mars 359 Euro
 7. Tirane, ofroj City-tour Zvicer Pranverė nė Zyrih, Gjenevė dhe Bazel Nisja me 20 Mars 359 Euro
 8. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi REZERVO DERI NE 15 MARS SUPER CMIME HALK 119 Euro
 9. Tirane, ofroj City-tour Greqi Selanik & Meteora – 3 Ditė – €79 79 Euro
 10. Tirane, ofroj City-tour PRIZREN – SUHAREKĖ 1 DITĖ €15 15 Euro
 11. Tirane, ofroj City-tour Rumani 👉👉☀💐#BUKURESHT – BRASHOV (KESHTJELLA
 12. Tirane, ofroj City-tour Itali ROME – FIRENZE 5 DITE 259€ ROME – FIRENZ 259 Euro
 13. Tirane, ofroj Greqi Bileta Autobusi ne Turqi Bileta Autobusi ne Greqi Bileta A
 14. Tirane, ofroj #Bileta#AUTOBUZI TIRANE #BRUKSEL TIRANE
 15. Tirane, ofroj #Bileta#AUTOBUZI TIRANE #BRUKSEL TIRANE 150 Euro
 16. Tirane, ofroj #Bileta #autobuzi..Cdo Tirane Bruksel
 17. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi #Bileta autobuzi #Bruksel Tirane me kali
 18. Tirane, ofroj City-tour Ceki Pranverė nė #Pragė, 5 Ditė €369, Nisja mė 10 Mars.
 19. Tirane, ofroj City-tour Kroaci Festat e 7 - 8 Marsit #Dubrovnik 3 Dite ✦ 79€
 20. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 💘 STRUGE - OHER - SHEN NAUM 39 Euro
 21. Tirane, ofroj City-tour SKI ne MAVROVE & Vizit ne Oher 49 Euro
 22. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Me dt 8 MARS ne Budva
 23. Pranverė nė Spanjė dhe Portugali, 8 Ditė €649
 24. Pranverė nė Paris, 4 Ditė €399
 25. Pranverė nė Mynih dhe Bazel, 5 Ditė €399
 26. Pranverė nė Berlin, 4 Ditė €329, 5 Ditė €379
 27. Pranverė nė Budapest dhe Vjenė, 4 Ditė €309
 28. Pranverė nė Pragė, 5 Ditė €339
 29. Pranverė nė Amsterdam, 4 Ditė €369
 30. Pranverė nė Izrael dhe Detin e Vdekur 5 Ditė €599
 31. Netėt e Bardha nė Rusi, 6 Ditė €779
 32. Pranverė nė Dubai, 5 Ditė €599
 33. Pranverė nė Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditė €1099
 34. Pranverė nė Bali dhe Katar, 8 Dite €1299
 35. Pranverė nė Indi dhe Katar, 8 Dite €1299
 36. Meteora – selanik – katerini 2 ditė €50
 37. oferte Greqi Meteora, Kallabaka ► 6-7 , 7-8 Mars 50 Euro
 38. Mostar – Medjugore 55€ ► 7-8 , 14 - 15 , 21 - 22 , 28-29 Mars ► 4-5 , 11-12 , 18-19 Prill
 39. oferte Mal i zi Kotorr-Budva ► 7-8 , 22-23 Mars 55 Euro
 40. oferte Kosove Prishtinė Prizren ► Mars 7-8,14-15, 21-22, 28-29 ► Prill 4-5, 11-12, 18-19
 41. oferte Maqedoni Strugė Ohėr ► 6-7 , 7-8 , 14 - 15 , 21 - 22 , 28-29 Mars ► 4-5 , 11-12 39 Euro
 42. oferte Maqedoni Bitola ► Mars 7-8 , 14-15. 55 Euro
 43. oferte Kosove Bogė Mars 7-8 , 14-15 55 Euro
 44. oferte Mal i zi Kolashin Mars 7-8 , 14-15 45 Euro
 45. Prizren – suharekė 1 ditė €15
 46. Budva – kotorr 1 dite €15
 47. Mavrovė 1 ditė €13
 48. Kolashinė 1 ditė €13
 49. Brezovicė 1 ditė €15
 50. Pranverė nė Barcelonė, 4 Ditė €349