Turizem & Paketa Turistike

pushime, udhetime, ekskursione, oferta & okazione

Filters

Tirane
Zyrih, Gjenevë dhe Bazel, 4 Ditë €449, Nisja më 22 Shtator. Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë, Interlaken, Gjenevë. Fjetje: 1 natë...
Tirane
Rimini, Verona, Venecie, 4 Ditë €359, Nisja më 16 Shtator. Vizitohen: Venecie, Verona, Rimini, San Marino. Fluturimi Tiranë - Venecie dhe Rimini -...
Tirane
Udhëtim në Budapest, 4 Ditë €319, Nisja më 16 Shtator. Vizitohen: Budapest, Szetendre, Vishegrad. Fjetje: 3 net në Budapest, Mëngjeset në Hotel...
Tirane
Amsterdam, 4 Ditë €499, Nisja më 8 Shtator. Vizitohen: Amsterdam, Utrecht, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje: 3 net në Amsterdam. Mëngjeset...
Tirane
Udhëtim në Vjenë, 4 Ditë €429, Nisja më 23 Shtator. Vizitohet: Vjenë. Fjetje: 3 net në Vjenë. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi Tiranë - Vjenë -...
Tirane
UDHËTIM NË STAMBOLL ME AIR ALBANIA Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 2 orë para nisjes së avionit. Fluturimi për në...
Tirane
Siçili, 4 Ditë €359, Nisja më 15 Shtator. Vizitohen: Messina, Taormina, Catania, Syracuse, Noto, Modica, Ragusa. Agrigento, Marsala, Trapani...
Tirane
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi dhe Plazh në Zanzibar, 8 Ditë €1599, Nisja më 6 Shtator. Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi Plazh në Zanzibar. Udhëtimet...
Tirane
Udhëtim në Abu Dhabi dhe Dubai, - 5 Ditë nga €399, Nisja më 16, 30 Gusht, 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27 Shtator. - 6 Ditë nga €439, Nisja më 1, 8...
Tirane
Udhëtim në Cote d'Azur, 4 Ditë €399, Nisja më 17 Shtator. Vizitohen: Marsejë, Casis, Ciotat, Toulon, Hyeres, Saint Tropez, Frejus, Cannes...
Tirane
Udhëtim në Budapest, 4 Ditë €319, Nisja më 16 Shtator. Vizitohen: Budapest, Szetendre, Vishegrad. Fjetje: 3 net në Budapest, Mëngjeset në Hotel...
Tirane
Riviera Italiane, 4 Ditë €369, Nisja më 21 Shtator. Vizitohen: Pisa, Firence, La Spezia, Riomaggiore, Manarola, Varnazze, Monterosso, Levanto...
Tirane
Paris dhe Disneyland, 4 Ditë €599, Nisja më 15 Shtator. Vizitohen: Paris dhe Disneyland. Fjetje 3 Net në Paris. Hyrja në Parkun Disneyland...
Tirane
Milano dhe Liqenet: Como, Garda dhe Maggiore, 4 Ditë €369, Nisja më 22 Shtator. Vizitohet: Milano, Limone sul Garda, Riva del Garda, Malcesine...
Tirane
SARANDË - KSAMIL 3 DITË €115 - Hotel Nertili 4* (Mëngjes+darkë): Ndodhet buze detit, vetem 7-8 minuta ne kemb larg nga qendra e qytetit...
Tirane
Sole Travel ju ofron konsulence dhe aplikime per viza ne te gjithe boten! Viza turistike,familjare, studenti, bashkimi familjar, pune ( kur keni...
Tirane
PLAZH NE MALIN E ZI 3 DITE PLAZHI VOGEL NE ULQIN QENDER , PLAZH NE BUDVA QENDER, PLAZHI MADH ULQIN. AKOMODIMI: HOTEL MONTEWIENA ( QENDER ULQIN...
Tirane
kryeqytet skandinave nisja Nisja: 20-08-2023 cmimi 599 euro nisja 10 shtator cmimi 549 euro kujdes! cmimet ndrshojne! DETAJET E TURIT Dita e...
Tirane
Tirane, ofroj Shqiperi 𝑯𝒐𝒕𝒆𝒍 𝑴𝒆𝒔𝒔𝒐𝒏𝒈𝒉𝒊 𝑩𝒆𝒂𝒄𝒉 455 Euro Korfuz, 6 ditë, €455/person! All Inclusive 𝑯𝒐𝒕𝒆𝒍 𝑴𝒆𝒔𝒔𝒐𝒏𝒈𝒉𝒊 𝑩𝒆𝒂𝒄𝒉 𝑹𝒆𝒔𝒐𝒓𝒕 𝟒* Datat e...
Tirane
Udhëtim në Abu Dhabi dhe Dubai, - 5 Ditë nga €399, Nisja më 16, 30 Gusht, 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27 Shtator. - 6 Ditë nga €439, Nisja më 25...
Tirane
Udhëtim në Varshavë dhe Krakow, 4 Ditë €399, Nisja më 22 Shtator. Vizitohen: Varshavë, Czestochowa, Auschwitz, Krakow. Fjetje 2 net në Varshavë...
Tirane
PRISHTINË – PEJË - UJËVARA E DRINIT, 2 DITË €49 Description ►GUSHT: 05-06, 19-20 HOTEL KARAGAQ 4* BB €49/person HOTEL DUKAGJINI 5* BB...
Tirane
Nisja: 22-09-2023 DETAJET E TURIT Dita e Parë: Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 17:35. Mbrritja në Paris në 20:35...
Tirane
Amsterdam, 4 Ditë €499, Nisja më 8 Shtator. Vizitohen: Amsterdam, Utrecht, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje: 3 net në Amsterdam. Mëngjeset...
Tirane
Udhëtim në Barcelonë, 4 Ditë €419, Nisja më 7 Shtator. Vizitohet: Barcelonë. Fjetje: 3 net në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel. Fluturimi Tiranë -...
Tirane
sTAMBOLL ME AVION, 4 DITË €289 ►28 Korrik €289 Hotel Grand Emin ►4, 11, 18, 25 Gusht €289 Hotel Grand Emin *Itinerari i fluturimeve për nisje...
Tirane
VERMOSH – TAMARË – PLAVË – GUCI, 2 DITË €69 LEPUSHE - TAMARE - VERMOSH - PLAVE - GUCI - VUTHAJ ►KORRIK: 26-27, 29-30 ►GUSHT: 02-03, 05-06...
Tirane
🌼🌳👉#THETH, 2 DITË FULL BOARD ► Akomodimi ne Bujtinen Logu i Harushave (Dhome Standarte) €79/personi FB. ► Akomodimi ne SHTEPIZE DRURI ME...
Tirane
KORCE-PERMET-BANJAT E BENJES 2 DITE €69 Description DRILON-VOSKOPOJE-KORCE-PERMET-BANJAT E BENJES KORRIK: 29-30. GUSHT: 5-6, 12-13, 19-20...
Tirane
UDHËTIM NË VARSHAVË DHE KRAKOVe nisja 22 shtator cmimi 399 euro DETAJET E TURITDita e Parë: Udhëtimi me avion Tiranë - Varshavë. Nisja 0ra...
Back
Top