Turizem & Paketa Turistike

pushime, udhetime, ekskursione, oferta & okazione

Filters

Shqiperi
per ku? Shteti
Shqiperi
Sa nete
1
www.boatripalbania.com është kompania me e madhe shqiptare qe ofron udhetime turistike me anije, skafe dhe gomone. Ajo operon floten me te madhe...
Vlore
per ku? Shteti
Shqiperi
Sa nete
1
www.boatripalbania.com është kompania me e madhe shqiptare qe ofron udhetime turistike me anije, skafe dhe gomone. Ajo operon floten me te madhe...
Shqiperi
Sa nete
2
Cmimi Euro
300
Le guide en Albanie! #albanianriviera #lesAlpesalbanaises #lesincontournablesAlbanie #Albaniedanslesbalkans #voyagerenalbanie #visiterlalbanie...
Tirane
per ku? Shteti
Shqiperi
Tipi
Ekskursion
Sa nete
7
Cmimi Euro
700
Agent de voyage et guide touristique francophone en Albanie. 00355676658901 visiterlalbanie@gmail.com Cel. : 00355676658901
---sipas alfabetit----
per ku? Shteti
Shqiperi
Tipi
Ekskursion
Sa nete
8
Cmimi Euro
100
Guides touristique en Albanie passionné par l'histoire, la art et la nature. Je serai prêt à vous faire vivre une expérience inoubliable de vous...
per ku? Shteti
Shqiperi
=AZWvnvsGwQ7o6c1A5myjhx2Esi2fcjYiF3YROLGYz1lPR8UPlgXXG8iSWAv7Dbw-jcKtMCSUig543xDEN8jaUPpx0S6bRioFPjThrBmHG_myFVSmMQs75Hvmwy1TYrjxDxgPlgi4yx3982saZD...
Turqi
per ku? Shteti
Shqiperi
Cmimi Euro
1100
Zbuloni bukurinë natyrore dhe ujërat e kristalta të Bodrumit... Datat e udhëtimit : 17-24 Gusht Mundësi akomodimi: MY ELLA BODRUM RESORT & SPA...
Tipi
Pakete ne bregdet
Sa nete
4
Cmimi Euro
599
=AZVwl2scisKd7fA567Ssy-NkBBA_HSHH-s1lvDZJ52OopzNZdZpsqibBxkcI-UKOPJGUTqMmceAvqiG8WqODmaWD8A00TcJNntx6NIMK3GC-7HENKsFcGK_3r8FwG9MNnUNhqitwH26Oogf4XP...
Tirane
per ku? Shteti
Arabia Saudite
Cmimi Euro
799
=AZXEFhNwfbkxAGQN9eTd6zoeSHe0oGwzGSbvcptQrtYq5voLLki36-eXGIQoPSXmhATaiaG9RSn09m3Ff2GYj1NPq3PUEaAuPwL7SFeRnCZqWxKQg4PkVolbKiiTyFwnsjrpR_NiY8-WMXO6PY...
Tirane
per ku? Shteti
Mal i zi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
1
Cmimi Euro
59
=AZVgeqrnAlHcdDjtKPEy7PI4yIX52GkMj72HYoHc8xdDTFjIhX9iUeMyZWXfdrMMd32zxrwcrju66hbzBdskdAlvYzDGz1N3ll5RkmQn3_rsjIxLbfc4E76Xfz9tXaGR24P6iIzUujPXlDj8ls...
Tirane
per ku? Shteti
Itali
Sa nete
2
Cmimi Euro
339
Mos e humb kete rast! Eja dhe ti 1 Qershor per femijet#gardaland plus guide...
Egjypt
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Pushime All Inclusive ne 3 nga resortet me te mira ne Sharm EL Sheikh 12 - 18 KORRIK MERAKI RESORT //7 dite 1359€ Adults Only SUNRISE WHITE...
Tirane
per ku? Shteti
Gjermani
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
1
Cmimi Euro
850
Paketa e plote Euro2024 duke filuar nga 850€/person Shqipëri VS Kroaci 19-20 Qershor Fluturimi Vajtje-Ardhje Novum Hotel City Nord 3* (me mengjes)...
Tirane
per ku? Shteti
Zvicer
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
549
=AZXFFN_mkf-CsFgtZEywTMzVO9fUHW7J7Ro3q6DiTIFZkr6PuVKkV83jyiDY0-h6DTjg7rr0zHmH813Ba1iI8rWwPchEcJKJJPZK7oIHnxBWRKZM7t9PkSJzMoTJyYgMRk68mDbF-ReYyakrtz...
Tirane
per ku? Shteti
Hollande
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Udhëtim në Amsterdam, - 4 Ditë €499, Nisja më 18 Maj. Vizitohen: Amsterdam, Utrecht, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje: 3 net në Amsterdam...
Tirane
per ku? Shteti
Itali
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
5
Cmimi Euro
499
Tur dhe Plazh në Siçili * 6 Ditë €499, Nisja më 30 Maj, 6, 13 Qershor. * 6 Ditë €529, Nisja më 20, 27 Qershor. Vizitohen: Messina, Taormina...
Tirane
per ku? Shteti
Zvicer
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
419
Zyrih, Gjenevë dhe Bazel, - 4 Ditë €419, Nisja më 30 Maj. Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë, Interlaken, Gjenevë. Fjetje: 1 natë në...
Tirane
per ku? Shteti
Indi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
7
Cmimi Euro
1399
Tur në Dubai dhe Abu Dhabi dhe Tur në Indi, 8 Ditë €1399, Nisja më 8 Maj. Vizitohen: - Dubai dhe Abu Dhabi në Emirate. - Delhi, Agra, Abhaneri dhe...
Tirane
per ku? Shteti
Itali
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
379
Milano dhe Liqenet: Como, Garda dhe Maggiore, - 4 Ditë €379, Nisja më 10 Maj. Vizitohet: Milano, Limone sul Garda, Riva del Garda, Malcesine...
Tirane
per ku? Shteti
Greqi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
129
All Inclusive në Korfuz, - 3 Ditë €129 më 1 Maj. - 3 Ditë €129 më 10 Maj. - 3 Ditë €129 më 17 Maj. - 3 Ditë €129 më 24 Maj. - 3 Ditë €129 më 31...
Tirane
per ku? Shteti
Dubai
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
4
Cmimi Euro
399
Udhëtim në Abu Dhabi dhe Dubai, - 5 Ditë nga €399, Nisja më 6, 13, 20, 27 Maj, 3, 10, 17, 24 Qershor, 1, 15, 29 Korrik, 12 Gusht. - 6 Ditë €599...
Tirane
per ku? Shteti
Shqiperi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
1
Cmimi Euro
69
Voskopojë, Përmet - 3 Ditë €69, Nisja më 4 Maj. Vizitohen: Drilon, Korçë, Voskopojë, Ersekë, Rehovë, Borovë, Ferma Sotirës, Leskovik, Llixhat e...
Tirane
per ku? Shteti
Turqi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
269
Udhëtim në Stamboll - 3 Ditë nga €269 Nisja më 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31 Maj. 6, 7, 8, 13...
Tirane
per ku? Shteti
Rumani
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
239
Udhëtim në Bukuresht dhe Brasov, - 4 Ditë €239, Nisja më 17 Maj. Vizitohen: Bukuresht, Brasov, Kështjella e Draculës. Fjetje, Mëngjese për 2 Net...
Tirane
per ku? Shteti
Itali
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
349
Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, Salerno: - 4 Ditë €349, Nisja më 11, 17, 25, 30 Maj/Bari. - 4 Ditë €369, Nisja më 6, 13, Qershor/Bari. - 4 Ditë...
Tirane
per ku? Shteti
Zvicer
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
419
Zyrih, Gjenevë dhe Bazel, - 4 Ditë €419, Nisja më 25 Prill. - 4 Ditë €419, Nisja më 30 Maj. Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë...
Tirane
per ku? Shteti
Gjermani
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
379
Mynih, Shtutgart, Nuremberg, 4 Ditë €379, Nisja më 29 Prill. Vizitohen: Mynih, Shtutgart, Nuremberg. Fjetje 2 Net në Mynih dhe 1 Natë në...
Back
Top