Turizem & Paketa Turistike

pushime, udhetime, ekskursione, oferta & okazione

Filters

Tirane
Riviera shqiptare, 6 ditë, fillon nga €280/person! Data e udhëtmit: • 23-28 Korrik, €280/person Hotel Vola 4* (Mëngjes) Datat e ardhshme: • 30...
Tirane
LEFKADA - PARGA - JANINE, 3 DITE €149 QYTETET: PARGA , LEFKADA, ► 21-23, 28-30 KORRIK HOTEL SUNRISE 3* €149 HB (mengjes+darke); HOTEL...
Tirane
ZAKYNTHOS 6 DITE DATAT E UDHETIMEVE : Nisja nga Tirana ne oren 23:00 ne darke nje dite para dates se nisjes, PER DATAT ME POSHTE. KORRIK...
Tirane
Lefkada : Parajsa Blu në Greqi Lefkada, ishulli i mrekullueshëm në Greqi, është një destinacion i shkëlqyeshëm për pushimet tuaja. Plazhet e...
Tirane
VALBONE (me traget) — 2 Ditë (1 Natë) Nisje 15, 22, 29 Korrik / 5, 12, 19, 26 Gusht / 2, 9, 16, 23, 30 Shtator VIZITOJME: Valbone liqeni Komanit...
Tirane
MY ELLA BODRUM RESORT & SPA 5* Bodrum Nisje 20 Korrik 7 Dite 815 € Sherbim Ultra All Inclusive Në çmim përfshihet: - Fluturim direkt me charter...
Tirane
Pushime Ultra All Inclusive ne #Antalya me 2 Femije Falas! Granada Luxury Okurcalar 5* // 999 € /P Granada Luxury Belek 5* // 1429 € /P...
Tirane
Palma de Mallorca 3-8 Gusht Përfshihet: Fluturimi vajtje ardhje Akomodimi në Hotel Mëngjeset + Darke ne hotel Bagazhet 8 kg dore Cmimi...
Tirane
Pushime All Inclusive ne #KRETE Radisson Blu Beach Resort 5* // 1229 € /P Nisje 18, 21, 25, & 28 Korrik / 7 NETE Cmimi eshte per person...
Tirane
#MILANO DHE #LIQENET #COMO, GARDA, MAGGIORE nisja 22 Shtator Cmimi 369 Euro Tel:0696153704/042230668 Pagesa përfshine: 1. Udhëtimi...
Tirane
Kaloni pushimet në Orange County Kemer! Duke filluar nga €940/person. PËR DATA SPECIFIKE KONTAKTONI OPERATORËT TANË Çmimi përfshin...
Tirane
Zakynthos, All Inclusive! 6 dite, fillon nga €349/person (Trageti Kyllini-Zakynthos-Kyllini pa pagesë) Data e udhëtimit: •5-10 Korrik Datat e...
Tirane
Plazh ne CANJ – Dubrovnik – Budva – Kotor – Hotel MONTE MARE 4 All Inclusive – 6 Ditë (5 Netë) Nisje 16, 21, 26, Korrik / 1, 6, 11, 16, 21, 26...
Tirane
Plazh ne CANJ – DUBROVNIK – BUDVA – KOTOR – 6 Ditë (5 Netë) Nisje 11, 16, 21, 26, Korrik / 1, 6, 11, 16, 21, 26, Gusht / 5 Shtator Plazh ne...
Tirane
Hotel Carine PARK 4 Yje (All Inclusive), Bijela – Fillon nga 95€/nata! ARINE PARK HOTEL 4 Yje eshte i vendosur ne plazhin e Bijela, Hercegnov dhe...
Tirane
Hotel Carine KUMBOR Superior 4 Yje (All Inclusive), Portonovi – Fillon nga 105€/nata CARINE KUMBOR HOTEL 4 Yje superior eshte i vendosur ne...
Vlore
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Vlore
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Shqiperi
Sa nete
1
We offer daily boat tours and speed boat tours to the Bay of Vlora, Karaburun Peninsula and to the Sazan Island. Our speed boats performs daily...
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Vlore
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Vlore
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Vlore
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Vlore
Ofrojme udhetime turistike me anije dhe gomone ne ishullin e Sazanit dhe në plazhet e kaltra të Karaburunit. Vizitoni albumin me te madh ne...
Back
Top