Turizem & Paketa Turistike

pushime, udhetime, ekskursione, oferta & okazione

Filters

Tirane
per ku? Shteti
Greqi
Tipi
Pakete ne bregdet
Sa nete
2
Cmimi Euro
119
All Inclusive në...
Tirane
per ku? Shteti
Kroaci
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
109
Cdo Fundjave...
Tirane
Tipi
Cruises | Krocier
Sa nete
3
Cmimi Euro
389
Milano dhe Liqenet: Como, Garda dhe Maggiore, - 4 Ditë €389, Nisja më 5 Prill. - 4 Ditë €399, Nisja më 26 Prill. Tel:0696153704/042230668...
Tirane
per ku? Shteti
Hungari
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
399
BUDAPEST – PRAGË –– 4 Ditë (3 Netë) Nisje 10 Prill 17 Prill 8 Maj 15 Maj 22 Maj VIZITOJMË Budapest Fortesa e Peshkatarëve Kështjella...
Tirane
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
499
BARCELONE - MADRID (me Tren Ekspres) — 4 Ditë (3 Netë) Nisje 18 Prill 25 Prill 2 Maj 9 Maj 23 Maj VIZITOJME Barcelonë Madrid . KY...
Tirane
per ku? Shteti
Hollande
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
459
AMSTERDAM – GIETHORN — 4 Dite (3 Netë) Nisje 10 Prill 17 Prill 24 Prill 1 Maj 15 Maj 22 Maj VIZITOJMË Amsterdam Roterdam Hagë Giethorn...
Tirane
per ku? Shteti
Turqi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Pushime All Inclusive ne hotelet Swandor...
Tirane
per ku? Shteti
Itali
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Romë dhe Firence, - 4 Ditë €379, Nisja më 28 Mars. - 4 Ditë €399, Nisja më 14 Prill. Vizitohet: Romë, Firence. Fjetje: 2 net në Romë dhe 1 natë...
Tirane
per ku? Shteti
Hollande
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Udhëtim në Amsterdam, - 4 Ditë €439, Nisja më 21 Mars. - 4 Ditë €499, Nisja më 18 Prill. - 4 Ditë €499, Nisja më 2 Maj. Vizitohen: Amsterdam...
Tirane
per ku? Shteti
Kroaci
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
155
Magjia e natyrës në Parkun Kombëtar Krka! Një udhëtim emocionues KRKA – SPLIT – ZADAR – DUBROVNIK Nisje 22 Mars — 3 Ditë (2 Netë) — Cmimi 155€...
Tirane
per ku? Shteti
Greqi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
129
All Inclusive në Korfuz, - 3 Ditë €129, më 22 Mars. Fjetje 2 net në Alexandros 4*, All Inclusive * Me ne - Bileta e Tragetit e përfshirë *...
Tirane
per ku? Shteti
Turqi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
119
Magjia e Stambollit: Një udhëtim që do të mbetet në kujtesë përjetë! MUAJI MARS 2024 Nisje 21 Mars — 4 Ditë (3 Netë) — Cmimi 119€ Nisje 29 Mars —...
Tirane
per ku? Shteti
Poloni
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
399
Udhëtim në #Varshavë dhe Krakow, 4 Ditë €399, Nisja më 15 Mars. Vizitohen: Varshavë, Czestochowa, Auschwitz, Krakow. Fjetje 2 net në Varshavë dhe...
Tirane
per ku? Shteti
Austri
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
4
Cmimi Euro
269
Vjenë dhe Budapest, - 5 Ditë €269, Nisja më 13 Mars. Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 1 natë në...
Itali
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
359
Romë dhe Firence, - 4 Ditë €359, Nisja më 9 Mars. - 4 Ditë €379, Nisja më 14 Mars. Vizitohet: Romë, Firence. Fjetje: 2 net në Romë dhe 1 natë në...
per ku? Shteti
Hollande
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
399
Udhëtim në Amsterdam, - 4 Ditë €399, Nisja më 7 Mars. - 4 Ditë €439, Nisja më 21 Mars. - 4 Ditë €499, Nisja më 18 Prill. - 4 Ditë €499, Nisja më...
per ku? Shteti
Austri
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
399
Udhëtim në Vjenë, - 4 Ditë €399, Nisja më 15 Mars. Vizitohet: Vjenë. Fjetje: 3 net në Vjenë. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi Prishtinë - Vjenë -...
Tirane
per ku? Shteti
France
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
6
Cmimi Euro
399
Udhëtim në Paris dhe Mynih, 7 ditë €399, Nisja më 8 Mars. Vizitohen: Paris, Zadar, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevë, Milano. Fjetje 2 netë...
Tirane
per ku? Shteti
France
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Udhëtim në Paris, - 4 Ditë €399, Nisja më 24 Mars. - 4 Ditë €429, Nisja më 8 Prill. - 4 Ditë €439, Nisja më 18 Prill. Vizitohen: Paris. Fjetje 3...
Tirane
per ku? Shteti
Spanje
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Udhëtim në Barcelonë, - 4 Ditë €399, Nisja më 9 Mars. - 4 Ditë €399, Nisja më 16 Mars. - 4 Ditë €399, Nisja më 23 Mars. Vizitohet: Barcelonë...
Zvicer
per ku? Shteti
Shqiperi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
399
Zyrih, Gjenevë dhe Bazel, - 4 Ditë €399, Nisja më 10 Mars. - 4 Ditë €429, Nisja më 17 Mars. Vizitohen: Zyrih, Lucernë, Bernë, Bazel, Lozanë...
per ku? Shteti
Zvicer
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
479
VIZITOJMË Bern Lauterbrunnen Zyrih Shëtitje me Tren Panoramik Lucernë Basel Reihnfall Interlaken Thun KY UDHËTIM DO TË REALIZOHET NË DATAT E...
Tirane
per ku? Shteti
Ceki
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
389
VIZITOJME PRAGE KALORVY VARY KUTNA ORA . KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME MARS 2024 Nisje 15 Mars — 4 Ditë (3 Netë) — Cmimi 389€...
Tirane
per ku? Shteti
Hungari
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
299
VIZITOJMË Budapest Fortesa e Peshkatarëve Kështjella Mretërore Pallati Gresham Ura e Luanëve Kështjella e Vajdahunyad Banjot Termale Szechenyi...
Tirane
per ku? Shteti
Maqedoni
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
1
Cmimi Euro
59
STRUGE, OHER, SHEN NAUM, DRILON 2 dite FESTA E GRUAS: 08-09, 09-10 MARS – €59 HOTEL 3* ose 4* ne Struge (mengjes + darke me mbremje festive)...
Tirane
per ku? Shteti
Turqi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
109119
VIZITOJMË SELANIK STAMBOLL Destinacione të Stambollit si Xhamia Blu, pallati i sulltaneve “Sarajet e Topkapise”, Akuariumi, pallati mbrëtëror...
Tirane
per ku? Shteti
Bosnje
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
129
SARAJEVË (Festë me Muzikë Live) –– 3 Ditë (2 Netë) Nisje 8 Mars 22 Mars 30 Mars 19 Prill 26 Prill 1 Maj 4 Maj 17 Maj 24 Maj VIZITOJMË...
Tirane
per ku? Shteti
Greqi
Tipi
Pakete ne bregdet
VIZITOJME Lefkada lundrim me traget ne 7 ishujt e LefkadesParga Janine . NISJET JANE NE DATAT SI ME POSHTE MUAJI MARS 2024 Nisje 8 Mars — 3 Ditë...
Tirane
per ku? Shteti
Maqedoni
Tipi
Ski + Sporte dimerore
Sa nete
1
VIZITOJMË Mavrovë (ski) Strugë Ohër KY UDHËTIM DO TË REALIZOHET NË DATAT E MËPOSHTME MUAJI SHKURT 2024 Nisje 17 Shkurt — 2 Ditë (1 Natë) — Cmimi...
Tirane
per ku? Shteti
Greqi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
VIZITOJMË Këlkyra (Korfuz) Paleokastrica Igumenicë . KY UDHËTIM DO TË REALIZOHET NË DATAT E MËPOSHTME MUAJI MARS 2024 Nisje 8 Mars — 3 Ditë (2...
Back
Top