Turizem & Paketa Turistike

pushime, udhetime, ekskursione, oferta & okazione

Filters

Tirane
per ku? Shteti
Ceki
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
389
VIZITOJME PRAGE KALORVY VARY KUTNA ORA . KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME MARS 2024 Nisje 15 Mars — 4 Ditë (3 Netë) — Cmimi 389€...
Tirane
per ku? Shteti
Hungari
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
299
VIZITOJMË Budapest Fortesa e Peshkatarëve Kështjella Mretërore Pallati Gresham Ura e Luanëve Kështjella e Vajdahunyad Banjot Termale Szechenyi...
Tirane
per ku? Shteti
Maqedoni
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
1
Cmimi Euro
59
STRUGE, OHER, SHEN NAUM, DRILON 2 dite FESTA E GRUAS: 08-09, 09-10 MARS – €59 HOTEL 3* ose 4* ne Struge (mengjes + darke me mbremje festive)...
Tirane
per ku? Shteti
Turqi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
3
Cmimi Euro
109119
VIZITOJMË SELANIK STAMBOLL Destinacione të Stambollit si Xhamia Blu, pallati i sulltaneve “Sarajet e Topkapise”, Akuariumi, pallati mbrëtëror...
Tirane
per ku? Shteti
Bosnje
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
129
SARAJEVË (Festë me Muzikë Live) –– 3 Ditë (2 Netë) Nisje 8 Mars 22 Mars 30 Mars 19 Prill 26 Prill 1 Maj 4 Maj 17 Maj 24 Maj VIZITOJMË...
Tirane
per ku? Shteti
Greqi
Tipi
Pakete ne bregdet
VIZITOJME Lefkada lundrim me traget ne 7 ishujt e LefkadesParga Janine . NISJET JANE NE DATAT SI ME POSHTE MUAJI MARS 2024 Nisje 8 Mars — 3 Ditë...
Tirane
per ku? Shteti
Maqedoni
Tipi
Ski + Sporte dimerore
Sa nete
1
VIZITOJMË Mavrovë (ski) Strugë Ohër KY UDHËTIM DO TË REALIZOHET NË DATAT E MËPOSHTME MUAJI SHKURT 2024 Nisje 17 Shkurt — 2 Ditë (1 Natë) — Cmimi...
Tirane
per ku? Shteti
Greqi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
VIZITOJMË Këlkyra (Korfuz) Paleokastrica Igumenicë . KY UDHËTIM DO TË REALIZOHET NË DATAT E MËPOSHTME MUAJI MARS 2024 Nisje 8 Mars — 3 Ditë (2...
Tirane
per ku? Shteti
Kroaci
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
1
VIZITOJMË Dubrovnik Cavtat KY UDHËTIM DO TË REALIZOHET NË DATAT E MËPOSHTME MUAJI SHKURT Nisje 17 Shkurt — 2 Ditë (1 Natë) — Çmimi 69€ Nisje 24...
Tirane
per ku? Shteti
Serbi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
2
Cmimi Euro
149
BEOGRAD — 3 Ditë (2 Netë) Nisje 8 Mars 22 Mars 30 Mars 19 Prill 26 Prill 1 Maj 4 Maj 17 Maj 24 Maj VIZITOJME Beograd Lundrim ne Danub KY...
Tirane
per ku? Shteti
Shqiperi
Tipi
City-tour | Vizita qytetesh
Sa nete
1
Cmimi Euro
499
Kroçiere në Selanik, Athinë, Mykonos, Santorini, Kretë, Milos dhe Kushadasi, All Inclusive. - Në Grup, 8 Ditë €499, Nisje më 10 Mars, nga Selanik...
Tirane
𝐃𝐈𝐒𝐍𝐄𝐘𝐋𝐀𝐍𝐃 & 𝐏𝐀𝐑𝐈𝐒 #me_guide 459€ Nisje 8 , 15 , 22 Shkurt ​ 4 Dite Biletat e avionit Vajtje-ardhje + Transfertat aeroport - Hotel -...
Tirane
Shën Valentini në Mesdhe me Kroçiere, 7 ditë €429, nga Savona në Savona, Nisja më më 11 Shkurt. Ndalesa në: Marsejë, Barcelonë, Palermo...
Tirane
Cdo fundjave dhoma te garantuara! Bianca Resort & SPA! KOLASHIN Ski dhe Bore ne JANAR dhe SHKURT 12 - 14 Janar 175€ -- 3 Dite 19 - 21 Janar...
Tirane
HOTEL HILTON 5* PODGORICE ​ Date: 1 - 3 JANAR 2 Dite 160 € Date: 2 - 4 JANAR 2 Dite 160 € Ne Cmim Perfshihet: - Pishina Sauna Jacuzzi...
Tirane
𝐃𝐈𝐒𝐍𝐄𝐘𝐋𝐀𝐍𝐃 & 𝐏𝐀𝐑𝐈𝐒 990 Euro e gjithë familja 2+2 Data! Janar, Shkurt, Mars. Përfshihen: 1. Fluturimi vajtje ardhje linjë direkt nga Tirana...
Tirane
Behuni gati per udhetimin tuaj te preferuar PARIS Nisje 18 Janar — 3 Ditë (2 Netë) — Cmimi 299€ Nisje 25 Janar — 3 Ditë (2 Netë) — Cmimi 299€...
Tirane
Akoma nuk keni vizituar Romen... Nisje 19 Janar — 3 Ditë (2 Netë) — Çmimi 299€ Nisje 14 Shkurt — 3 Ditë (2 Netë) — Çmimi 299€ Nisje 8 Mars — 3...
Tirane
Shetitje me Tren Panoramik ne ZVICER Nisje 15 Mars — 4 Ditë (3 Netë) — Cmimi 479€ Nisje 22 Mars — 4 Ditë (3 Netë) — Cmimi 479€ Nisje 11 Prill...
Tirane
Sa nete
4
5 destinacione ne nje pakete : AMSTERDAM – BRUKSEL – PARIS – ROTERDAM – HAGË MUAJI MARS 2024 Nisje 14 Mars — 5 Ditë (4 Netë) — Cmimi 579€...
Tirane
BERLIN Datat e udhetimit: 22-24 Janar Cmimi: 195 euro personi Akomodimi ne Best Western Hotel am Spittelmarkt Berlin 3 Yje Perfshihen...
Tirane
Udhetim me avion dhe guide ne ROME - VATIKAN Nisje 19 Janar — 3 Ditë (2 Netë) — Çmimi 299€ Nisje 14 Shkurt — 3 Ditë (2 Netë) — Çmimi 299€...
Tirane
DHOMA E FUNDIT 𝐕𝐈𝐓𝐈 𝐈 𝐑𝐈 𝐍Ë 𝐇𝐎𝐓𝐄𝐋 𝐒𝐇𝐀𝐑𝐑𝐈 ► 31 Dhjetor - 2 Janar - €259/personi Mbrëmje Gala në datë 31 Dhjetor - Muzikë live Mbrëmje Gala në...
Tirane
Udhetim me avion dhe guide ne PARIS Nisje 18 Janar — 3 Ditë (2 Netë) — Cmimi 299€ Nisje 25 Janar — 3 Ditë (2 Netë) — Cmimi 299€ Nisje 14...
Tirane
Viti i Ri 2024 Hotel Sheraton 5* #DUBROVNIK Nen tingujt e Sans Band! Date: 31 Dhjetor - 3 Dite --- 290€ Hotel Buze Detit, Vleresimet ne...
Tirane
Udhëtim në Vjenë, Pragë dhe Budapest, 5 Ditë €419, Nisja më 28 Nëntor. Vizitohen: Vjenë, Pragë dhe Budapest. Fjetje: 2 net në Pragë, 1 natë në...
Tirane
Strasburg, Colmar dhe Shtutgart, 4 Ditë nga €349, Nisja më 22 Mars. Vizitohen: Colmar, Mulhouse, Baden - Baden, Karlsruhe, Shtutgart, Strasburg...
Tirane
Sa nete
3
Romë dhe Firence, - 4 Ditë €369, Nisja më 9 Dhjetor. - 4 Ditë €449, Nisja më 29 Dhjetor. - 4 Ditë €299, Nisja më 22 Janar. - 4 Ditë €329, Nisja...
Tirane
Udhëtim në Paris, - 4 Ditë €379, Nisja më 10 Dhjetor. Vizitohen: Paris. Fjetje 3 Net në Paris. Mëngjeset në Hotel. Fluturimi Tiranë - Paris -...
Back
Top