Shtepi ne shitje

apartamente ne shitje - Objekte banimi rezidenciale, banesa, garsoniere, vila

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
58 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
150000
SHITET APARTAMENT •STUDIO •SIPERFAQE TOTALE 57.5 M2 •KATI 1 BANIM •PALLAT I RI •BOSH •HIPOTEKE •KOMUNA E PARISIT •KOMPLEKSI KIKA 2 •ÇMIMI 150.000...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
136 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
280000
SHITET APARTAMENT ~2+1+2 ~136 M2 ~KATI 5 ~ PALLAT I RI ~ME ASHENSOR ~DY BALLKONE ~DY TUALETE ~ORIENTIMI JUG ~E MOBILUAR NE MENYRE BASHKEKOHORE ~E...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
140 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 8
Cmimi Euro
270000
SHITET APARTAMENT ~ 3+1+2+BLK ~ 140 M2 ~ME VERANDE 13 M2 ~ KATI 8 ~PALLAT I RI ~ ME ASHENSOR ~ KOPSHTI ZOOLOGJIK ~ CMIMI 270.000 EURO KONTAKTONI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
165 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
700000
SHITET APARTAMENT ~ 3+1+2+BLK ~ 165M2 BRUTO ~ 150M2 NETO ~ 3 TUALETE ~ KUZHINE E VECUAR ~ 2 BALLKONE ~ MOBILIM LLUKSOZ ~ KATI 3 ~ PALLAT I RI ~ ME...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
98 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
95000
Shitet apartament 2+1 i mobiluar, me siperfaqe totale 98 M2. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, sallon ndenje, ambjent gatimi, dy...
Gjej Prone ne Shitje, sipas tipit apo zones, duke klikuar linqet me poshte: 📍🏡 Tirane [0]=garsonier']garsoniere...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
105 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
175000
Shitet, Apartament 2+1+Depo, Kompleksi ASL 2, Tiranë. Apartamenti ndodhet në Rrugën Sadik Petrela. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
167 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
228000
Zona/Rruga : Kodra Diellit Rezidenca Kodra e Diellit 2 shitet apartament 3+1 me siperfaqe 167m2 kati i 2 me ashensore. Apartamenti organizohet...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
120 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
300000
SHITETN 2 APARTAMENTE •1+1 DHE 1+1 •SIPERFAQE NETO 120M2 •KATI 2 •PALLAT I RI •ASHENSOR •TUALET •BALLKON •TE MOBILUAR • AKTUALISHT TE DHENA ME...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
58 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
89000
SHITET APARTAMENT •1+1+BALLKON •SIPERFAQE 57.5M2 •KATI 7 •PALLAT I RI •NE FAZE NDERTIMI •1 DHOME GJUMI •TUALET •KUZHINE •BALLKON •ASHENSOR...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
104 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 9
Cmimi Euro
105000
Ky apartament i bukur 2+1+2 është në shitje në zonën e Astirit, Kompleksi Fratari, Tiranë, vendosur në katin e nente të një ndërtese 9-katëshe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
99 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
125000
Apartament 2+1+2 Per Shitje, Yzberisht Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te vitit 2010, me nje siperfaqe totale...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
53 m²
Nr dhoma
1+1
Cmimi Euro
81000
https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://diellirealestate.com/property/11009/apartament-1-1-ne-shitje-ne-kompleksin-mangalem-zona-ali-d...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
92 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
95000
SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK PALLATET CABEJ! Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek zona e Pallateve Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
77 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 5
PORTA TIRANA E RE, APARTAMENTE 1+1 PER SHITJE ME PAMJE NGA AUTOSTRADA! ID: Billion3044 Ne periferi te Tiranes tek Sauk I Vjeter, 3 minuta larg...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
78 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 6
Cmimi Euro
93000
For information in English please scroll down. Shitet apartament 1+1, 70m2 neto, 78m2 sip totale, e hipotekuar, ne nje bllok pallati cilesor...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
109 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
175000
Apartamenti për shitje në Tiranë, pranë Shkollës së Kuqe, është një opsion i shkëlqyer dhe me cmim oferte. Me një siperfaqe totale prej 109m2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
79 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
158400
Zona/Rruga : KOMUNA E PARISIT Apartamenti ndodhet ne zonen Komuna e Parisit ne nje nder rezidencat me te reja ne ndertim. Informacion mbi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
apartament
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
187000
Zona/Rruga : jordan misja Informacion mbi pronen: -Ndertim i ri -Siperfaqe bruto 130m2 -Siperfaqe neto 109.7m2 -Kati 4 -Post parkimi me cmim...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
27 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
49500
Zona/Rruga : Qyteti Studenti Okazion Shitet garsoniere te kompleksi AnA, Qyteti Studenti. Bruto 29.7 m2 Véranda 5.4 m2 Ambienti eshte e larte mbi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
70 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
78000
Shitet Apartament 1+1 në Laprakë, pranë KMY-së Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
89 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
152000
Apartamenti qe eshte ne shitje 2+1 ndodhet në zonën e Pazarit te Ri dhe pranë Shkollës se Kuqe. Organizohet nga ; Sallon me ambient gatimi 2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
124 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
230000
Zona/Rruga : LIQENI I THATE SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE LIQENI I THATE! Neom80633 Apartamenti ndodhet te Rruga "Hamdi Sina", ne zonen e Liqenit...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
42 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 6
Cmimi Euro
58000
Shitet ap 1+1 Në Ali dem ( Midis Ali demit dhe Shkozës) në cilësi të lartë ndëritimi, Kati 6 dhe Orientim Jug dhe me Sipërfaqe totale: 42m2...
Sarande
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
150 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 9
Cmimi Euro
240000
Apartament 3+1 në shitje prane qendres së Sarandes, qytet i cili ndodhet në Rivierën shqiptare te jugut te Shqipërisë, midis detit të...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
121 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 8
Cmimi Euro
216000
Shitet apartament 3+1 ndertim i vitit 2023 me standarte bashkekohore dhe cilesi premium ideal per banim dhe investim.- Ne proces HIPOTEKIMI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
101 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
156000
Shitet 2+1+2wc Ne Ali Dem (Fusha - Tr. Elektrik) Pallat I 2023-2024 (I SAPO PËRFUNDUAR) - Me Standart Te Larte Ndertimi, Planifikim Dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 QTU | Kashar | Casa Italia
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
60 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
75500
Shitet Apartament 1+1( Ish Shqiponja - Casa Italia ) Kati 3, Pallat Në Proçes Ndërtimi ( Sapo Ka Përfunduar Tulla Dhe Suvatimet) Afati...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Poligrafiku | Autotraktoret | Shkoze
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
111 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
110500
Shitet: Ap 2+1+2wc (Cmim Nen treg) Me Planimetri Pefekte 111m2, ne Shkoze tek rrethrotullimi, me Vendodhje ne kraj te unazes dhe Afer Farkes, Me...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
152 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
259000
Shitet: Apartament Perfekt : 3+1+ 2wc +2 ballkone - OPEN SPACE - I Kompletuar me investim Premium të bërë nga 0, dhe Çdo gjë në Qese - Ap. Eshtë...
Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
71 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
58000
Zona/Rruga : Lagjja “Nr. 1” Prona është Apartament me sipërfaqe 71.3 m2 që ndodhet në rrugen “Nako Spiro” Durrës. Prona ndodhet në zonën ose...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
105 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
165000
Zona/Rruga : Zogu i Zi Shitet apartament 2+1+2 tualete shume afer Zogut te Zi ne nje pallat te ri me ashensor, ndertim i vitit 2015! Pallati...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
62 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
114500
Zona/Rruga : Budi Kompleksi AnnA Qyteti Studenti Afer godines Nr 29 Shitet apartament 1+1 • Tipologjia: 1+1+Blk • Adresa: Rruga Pjeter Budi • I...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
55 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
165000
APARTEMENT LUKSOS 1+1 PER SHITJE NE ZONEN E ISH BLLOKUT, TIRANE CMIMI: 165 MIJE EURO SIPERFAQE BRUTO: 55m2 APARTAMENT KATI, 7 ASHENSORE PROPERTY...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
62 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
58500
SHESIM APARTAMENTE DUKE FILLUAR NGA 950 EURO/M2 TE RINGSIDE RESIDENCES, NË PASKUQAN PRANË BULEVARDIT TË RI DHE UNAZES SE MADHE. RINGSIDE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
105 m²
Nr dhoma
2+1
VETEM AGJENSI REXHINA! Buze Unazes se Vogel ,ne fillim te rruges 5 Maji shesim apartament 2+1+2. Sip 105 m². Pallat i vitit 2024. Apartament i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Rr. Bardhyl | Siri Kodra | Riza Cerova
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
102 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 6
Cmimi Euro
150000
Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● 2 Dhoma Gjumi ● 2 Tualete ● 2 Ballkone ● Kati 6 ● Ashensor ●E Mobiluar ● 102m2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
64 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
169000
Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● 1 Dhomë Gjumi ● 1 Tualet ● 1 Ballkon ● Kati 2 ● Me ashensor ● Vënd Parkim Për...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
75 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
113250
Të dhëna mbi apartamentin : ● Kati 3 ● 75.5m2 ● 1+1 ●113250€ Cilësime të tjera: Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të vitit 2024 i cili...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Siperfaqja m²
73 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
136700
Të dhëna mbi apartamentin : ● 1 Dhomë Gjumi ● 1 Tualet ● 1 Ballkon ● Kati 4 ● Me ashensor Apartamenti ndodhet në rrugën Dritan Hoxha në...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Siperfaqja m²
155 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
233790
Të dhëna mbi apartamentin : ● Kati 2 ● 155,86 ● 3+1 ●233790€ Cilësime të tjera: Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të vitit 2024 i cili...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
129 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
193500
Të dhëna mbi apartamentin : ● Kati 4 ● 129m2 ● 2+1 ●193500€ Cilësime të tjera: Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të vitit 2024 i cili...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
81 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
105300
Të dhëna mbi apartamentin : ● Kati 3 ● 81m2 ● 1+1 ●105300€ ●Astir, Vila L Cilësime të tjera: Apartamenti përundon në shtator.. Për më shumë...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
124 m²
Nr dhoma
3+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
240000
Zona/Rruga : Residenca Kodra e Diellit Të dhëna mbi apartamentin : • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi i vecuar • 3 Dhoma Gjumi • 2 Tualete • 2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
107 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
150400
Të dhëna mbi apartamentin : ● Kati 1 ● 107,42m2 ● 1+1 ●150400€ ●Rezidenca oasis Cilësime të tjera: Për më shumë informacione ose për një vizitë...
Durres
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
86 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
103824
SHITET APARTAMENT •1+1 •SIPERFAQE TOTALE 86.52 M2 •SIPERFAQE NETO 72.1 M2 •SIPERFAQE E PERBASHKET 14.42 M2 •205/5 •KATI 2 •DHOME DITE •GUZHINE...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
88 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
75700
SHITET APARTAMENT •2+1+2 •SIPERFAQE 88.51M2 •KATI 3 •PALLAT I RI •ME ASHENSOR •2 DHOMA GJUMI •2 TUALETE •ORIENTIMI PERENDIM •PAMJE NGA BRENDA...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
109000
Shesim Apartament 2+1+bllk Prane kryqezimit te Shkolles se Bashkuar, pas Credins Bank Sip 80 m2 ne certifikate Kati 3 pallat ekzistues jo i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
103 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
73000
SHITET APARTAMENT •1+1+VERANDE •SIPERFAQE TOTALE 103.5 M2 •SIPERFAQE APARTAMENTIT NETO 73.5M2 •VERANDE 30M2 •KATI 1 BANIM •GJENDJA E RE •I...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
80 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
150000
SHITET APARTAMENT •2+1+BALLKON •SIPERFAQE NETO 80M2 •KATI 5 •PALLAT EGZISTUES •ME HIPOTEK •PA ASHENSOR •I MOBILUAR •2 DHOME GJUMI •1 TUALET...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
107 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
132000
SHITET APARTAMENT •2+1 •SIPERFAQE TOTALE 107.7 M2 •KATI 7 •PALLAT I RI •ME ASHENSOR •I MOBULUAR •ME HIPOTEKE •2 DHOMA GJUMI •1 TUALET •2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
75 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
104190
SHITET APARTAMENT •1+1 •SIPERFAQE TOTALE 75.5 M2 •SIPERFAQE NETO 66.2 M2 •SIPERFAQE E PERPASHKET 9.3 M2 •KATI 7 •1 DHOME GJUMI •TUALET •PALLAT...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
91 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 1
Cmimi Euro
84500
SHITET APARTAMENT •2+1+BALLKON •SIPERFAQE TOTALE 91.1 M2 •SIPERFAQE NETO 80 M2 •SIPERFAQE E PERBASHKET 11.1 M2 •KATI 1 •PALLAT I RI •ASHENSOR •2...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
136 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 8
Cmimi Euro
131200
SHITET APARTAMENT •2+1 •SIPERFAQE TOTALE 136.6 M2 SIPERFAQE NETO 115.5 •KATI 8 •PALLAT I RI •ME ASHENSOR •BOSH •2 DHOMA GJUMI •1 TUALET...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
120 m²
Nr dhoma
2+1
Cmimi Euro
365000
📍 Shitet apartament 2+1 tek Delijorgji 📐Siperfaqja: 120m2 Organizimi: - Sallon Ndenie - 2 Dhoma Gjumi - 1 Tualet - Verande - Ashensor - Parkim...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
111 m²
Nr dhoma
3+1
Cmimi Euro
84000
SHITET APARTAMENT •3+1 •SIPERFAQE TOTALE 111.98 M2 •SIPERFAQE NETO 95.3 M2 •KATI 4 •PALLAT I RI •NE FAZE NDERTIMI •3 DHOMA GJUMI •1TUALET...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
50 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
140000
SHITET APARTAMENT •1+1 •SIPERFAQE 50M2 •KATI 2 •PALLAT EKZISTUES •PA ASHENSOR •TUALET •BALLKON •ME HIPOTEKE •CMIMI 140.000 EURO •MYSLYM SHYRI...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
105 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 5
Cmimi Euro
215000
SHITET APARTAMENT •2+1+BALLKON •SIPERFAQE TOTALE 105 M2 •KATI 5 •PALLAT I RI •ME ASHENSOR •ME HIPOTEKE •2 DHOME GJUMI •1TUALET •KOMUNA E PARISIT...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Vasil Shanto | Blloku Vilave Selite
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
68 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
130000
Vasil Shanto, prane KESH-it, disponojme per shitje Apartament 2+1, me siperfaqe 68m2(58.2 m2 ne certifikate), kati 3 ne pallat ekzistues, me tulla...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
71 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
95200
Rruga e Kokonozeve, te rrethi i Klanit, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe 70.55 m2, kati 3 banim nje kompleks te ri ne faze...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
68 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
138000
Rruga Shefqet Musaraj , pas ish UET , shitet apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2, kati 7 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
148 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
700
Zona/Rruga : rruga ura Rruga Azem Galica, te Rruga Ura, disponojme per shitje Apartament 2+1, me siperfaqe 112.9 m2, kati 4 banim(jo i fundit) ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
141 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
185000
21 Dhjetori, pas Inxhinierise se ndertimit, shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 141.04m2 (nga te cilata 60.94 m2 sip verande), kati 4...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Spitali | Allias | Tufine
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
76 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 7
Cmimi Euro
104000
Rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 75.5 m2(66.2 m2 neto), kati 7 banim ne nje pallat te ri ne...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
67 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
59550
Rruga Lidhja e Prizrenit, Kompleksi ” FAEA-EVER’, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe 66.17 m2, kati 4 ne kompleks te ri ne faze...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
69 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
117000
ASL 2, ish Venuja, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 68.89 m2, kati 2 banim ne nje kompleks te ri modern , i sapo perfunduar. Organizohet ne...
Back
Top