• Halkidiki Greqi jepet me qera apartament 40 m² 80 Euro

Greqi
Siperfaqja m²
40 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
80
📢🇬🇷 Kalives Halkidiki Greqi jepet me qera ditore Apartament i ri (i 2023).
Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 40 m² dhe eshte i perbere nga Sallon/Guzhine nga 1 dhome gjumi dhe 1 banjo, eshte ideal për një çift, ose maksimumi 2 të rritur + 2 fëmijë të vegjël.

Ka 1 krevat dopio + divan krevat.
I mobiluar ne menyre moderne dhe i pajisur me të gjitha paisjet elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet 250 metra nga deti, me parking privat perpara.

Gjithçka është e arritshme me këmbë:
- plazhi
-Bar, taverna, supermarket, farmaci.

🛎️ Qëndrimi minimal 4 netë.

💶 Çmimet: Apartmenti A *

15/06 ↔️ 30/06 = 85 €

01/07 ↔️ 30/07 = 90 € për 2 persona
= 100 € për 3-4 persona.

01/08 ↔️ 30/08 = 90 € për 2 persona
= 100 € për 3-4 persona.

01/09 ↔️ 30/09 = 80 €

📍 Per rezervime Kontaktoni ☎️ 00306994867940 / WhatsApp
 


WhatsApp
Back
Top