• Korce, ofroj HOTEL and SUITES ANTONETA me 6 dhoma (ROOMS) e tre suita me xhakuzi(SUITES with jakuz . 60 Euro cift nata me mengjes (Boboshtice )120

Korce
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Tipi
Vile
Siperfaqja m²
770 m²
Nr dhoma
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
60
Zona/Rruga : Boboshtice rruga per ne Fshati Dardhe Sh75,Km 7,Boboshtice 7001

Hotel Antoneta eshte nder hotelet me te mira ne rrethi i Korces sepse :
1.Ndodhet ne fshati Boboshtice 7 km nga Korca
2.Dhomat jane shume te bukura dhe me dritare 3m×2.6m ku mundet te zgjedhesh panoramen nga mali morave,nga fshati ,nga korca ,nga drenova ettj
3.Siguria eshte max si nga termete dhe rrufepritese,si dhe nga sistemi i mbrojtjes kundra zjarreve .
4.Ne largesine 100m ndodhet Taverna Antoneta
Me nje pervoje 23 vjecare e ngritur ne traditen dhe ushqim i fresket por vetem bio si Bulmeti,mishi,turshite,lakrore ,raki petulla ,petanik ,kendez fshati apo pacavure me akullore,hasude ,dhalle etj
5.qendrimi me shume se nje nate eshte me i miri sepse ke mundesi te vizitosh kishat 360 vjecare ,pista e skive ndodhet 6km larg,tuma e kamenices 3000 vjecare,vithkuqin e 12 kishave e 24 krojeve,fshain shtylle ku regjimi komunist internonte familjet merdani,ballolli e Gocllari,gurin e capit,malin e moraves,malin e rrungajes,malin e ostrovices si dhe KORCEN PER MUZEUMET[SHKOLLA E PARE SHQIPE,MUZEUMI ARTI MESJETAR I VETMI NE BALKAN ,LICEUN FRANCES,MUZEUMI BRATKO,FUSHATE TENISIT KU MUNDETTE LUASH ,PARKU I GJERMANIT,SERENATAT NE PAZARI I VJETER ETJ.
Cel. : 00355692389384
 


WhatsApp
Back
Top