• Durres, jap me qera apartament 78 m²

Mali Robit
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
78 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 3
Cmimi Euro
40
Zona/Rruga : Mali i robit fshati qerret i kavajes

Jap me qera per sezonin e veres nje apartament 1+1 78 m2 ne fshatin qerret te kavajes.
apartamenti ndodhet ne fshatin turistik qerret te kavajes vije e pare bregdetare me pamje nga deti.
Zona jo shume e populluar pasi eshte e rrethuar nga komplekse vilash dhe ka pak pallate.
Apartamenti eshte i mobiluar me kondicioner me te gjitha kushtet uje+drita 24 ore,zona ka infrastrukture rrugore shume te mire.

Ne apartament mund te akomodohen ne menyre komode deri ne 7 persona.

Te interesuarit te kontaktojne ne numrat e meposhtem te kontaktit:+355685097352
 


WhatsApp
Back
Top