PDA

Trego pamjen e plotė tė : TV & MultimediaPages : [1] 2

 1. Shitet ORIGINAL SONY REMOTE TV
 2. Tirane, shes kufje Gaming Hyperx Cloud II, 100 Euro
 3. Tirane, shes Android Box H96 Max 4K (I Ri) 7.000 Leke
 4. Durres, shes kufje Sony MDR-XB550ap Blue 2.000 Leke
 5. Tirane, shes kufje valixhe mbajtese dhe kufje per marresa s 15.000 Leke
 6. Tirane, shes Cante mbajtese per aparat fotografik 5.000 Leke
 7. Tirane, shes Tavolina per koll center 3.000 Leke
 8. Tirane, shes Kasetofon Kenwood -Stereo Bluttooth 7.000 Leke
 9. Tirane, shes Pioner sb3 350 Euro
 10. Tirane, shes Flat TV 22.000 Leke
 11. Tirane, shes Satelit Receiver StarSat 5.000 Leke
 12. Tirane, shes bokse Trust Wireless Speaker Set 50 Euro
 13. Tirane, shes bokse Bluetooth Speaker Defunc Duo 40 Euro
 14. Tirane, shes Televizor JVC 65" SMART UHD 600 Euro
 15. Tirane, shes bokse JBL SPEAKERS MEGABOOM 3 159 Euro
 16. Tirane, shes bokse Trust wirless speaker set 50 Euro
 17. Tirane, shes kufje Wirless Headset Konfulon 20 Euro
 18. Tirane, shes Flat TV JVC TV 55" 385 Euro
 19. Tirane, shes bokse Speaker Harman Kardon 169 Euro
 20. Projektor sanyo ne oferte me super cmim!
 21. Tirane, shes bokse SHITET MIKSER (PreSonus Studio LIVE 16.4 1.200 Euro
 22. Tirane, oferte amplifikator Foni 300 Euro
 23. Tirane, Shitet Foni 300 Euro
 24. Tirane, shes bokse SHES FONI ,DY BOKSE ME VETAMPLIFIKIM DHE MIKSER BERINGER, ko 80.000 Leke
 25. Tirane, shes bokse 1.300 Euro
 26. Ofrojme Iptv shume stable 40 Euro
 27. Ksamil, shes Televizor 7.000 Leke
 28. Tirane, shes Flat TV Tv 37 “ 22.000 Leke
 29. Wireless Presenter Logitech 35 eur i diskutuar
 30. Tirane, shes pajisje Multimedia Aparat Receiver 'Star Sat' 50 Leke
 31. Durres, shes Flat TV SONY BRAVIA KDL-40EX600 + dekoder DVB-T2 20.000 Leke
 32. Durres, shes Satelit Receiver (I RI nė kuti) Digitalb FlyBox satelitor 2.000 Leke
 33. Tirane, shes 10531 Tv LG 42 170 Euro
 34. Tirane, Shiten projektor pėr arsye mos pėrdorimi 150 Euro tė dyja ose veē e veē
 35. Tirane, shes Ledger Nano X 200 Euro
 36. Tirane, shes Karikues per bateri Droni Dji Mavic Mini 35 Euro
 37. Mirdite, shes amplifikator Amplifikator 1400 W Dynakord 2 120.000 Leke
 38. Tirane, shes mbajtese mikrofoni per tavoline_ 500 Leke
 39. shes televizor Sony 15.000 Leke
 40. Graphic Designe & Social Media Manager
 41. Tirane, shes OFERTE!!! Shitet Projektor ACER H5381BD 350 Euro
 42. Tirane, shes Mikrofon Kondensator Pro 70 Euro
 43. Tirane, shes pajisje Sony aktiv Sub Woofer 7500 Lek
 44. Tirane, shes pajisje Multimedia SKYSTAR 2 TV
 45. Tirane, Shitet Home Cinema, model Sony 10.000 Leke
 46. Tirane, shes Videoprojektor 220 eur i diskutuar 220 Euro
 47. Tirane, shes Video projektor Sanyo PLC-XU74 Projector 170 Euro
 48. Tirane, shes Videoprojektor Mitsubishi EW330U 190 Euro
 49. Tirane, shes bokse 2.000 Leke
 50. Tirane, shes Televizor TV Samsung 5.000 Leke