• IPTV Ultimate

Prizren
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Receiver
Shijoni kohën tuaj me cilësi të shkëlqyer imazhi deri në 4K, në çdo pajisje, në çdo kohë dhe kudo, me mbi +25,000 kanale, +200,000 vod dhe kohëzgjatje 100%

⏱️Provoni provën tonë 24 orëshe falas
✅Netflix
✅Disney+
✅Appletv+
✅Amazon Prime
✅Ferma vip
✅Big Brother vip...
🔞+18 Adult
📞Whatsapp/Viber +38343581009
🌐https://duroiptv.com

☑️IPTV Ultimate 70€
☑️IPTV Premium 60€
☑️IPTV Standart 50€
☑️IPTV Basic 40€

Tags: smarters ,iptv ,Iptv ,ip tv ,albania ,kosova ,smarters pro ,smarters lite ,smart iptv ,ss iptv ,bob player ,mag box ,android box ,amazon stick ,big brother vip ,big brother ,ferma vip ,ferma ,netflix ,disney+ ,amazonprime ,appletv ,champions league ,Liga e Kampioneve ,la liga, seria a ,premier league ,bundesliga

Cel. : +38343581009
 


WhatsApp
Back
Top