• X96 X6 Android 11 Smart TV BOX 8GB RAM 64GB Memorie

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Tipi
Receiver
Cmimi Euro
70
X96 X6 Android Smart TV BOX X96X6 RK3566 Android 11 Mbështetje 8K HDR 3D 2.4G&5G Dual WiFi Ethernet 1000M BT4.X Media player

Shume pak i perdorur pothuajse si i Ri ne Kuti me te gjithe Aksesoret e Fabrikes

Shume i Shpejt Ram 8GB DDR4 dhe Memorie 64GB

Shenim: Mos me pyesni per abonime te paligjshme etj. Aparati nuk ka asgje te paligjshme abonime, kanale etj, vjen me softwerin e fabrikes.

Riparoj Aparate Satelitore te te gjitha llojeve.

1,RockchipRK3566 Quad-Core 64bit Cortex-A55;

2, GPU: Mali-G52 1-Core-2EE;

3, Android 11.0 OS;

4, Kujtesa: DDR 4G/8G, eMMC 32G/64G/128G;

5, Mbështetje H.265, 8K H.264, 4K 60fps,HD 2.0, USB3.0;

6, Support1000M Ethernet, Dual Wifi, BT4.X

7, Mbështetje:Asistenti i zërit të Gogle;

8, Mbështetje për përmirësimin e firmuerit në internet (OTA);

100% ORIGJINAL

Cmimi: 70.000 Leke te Vjetera

Emaili im është: agroni5000@hotmail.com

Cel. : 0672534432
41Tjf1+6a2L._AC_SY350_.jpg
s-l400.jpg
images.jpeg
 


Contact WhatsApp
Back
Top