TV & Multimedia

Televizorë, LED, Home Cinema, Beamer, DVD Video Player, Audio, Receiver, bokse...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
TV 20,000 Lek per cope 2 (50 polsh) 1 (52 polsh) Gjendje shume e mire, smart TV lidhet me internet. 2 cope Playstation 3-shi (17,000Lek copa) 1...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Selite | Kodra e Diellit
Tipi
Receiver
Cmimi Euro
70
X96 X6 Android Smart TV BOX X96X6 RK3566 Android 11 Mbështetje 8K HDR 3D 2.4G&5G Dual WiFi Ethernet 1000M BT4.X Media player Shume pak i perdorur...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Cmimi Euro
75
Te perdoruara ne ambjent shtepie , per filma dhe muzike , asnjehere per biznes. WORK STUDIO 50 65W passive X 4 ( 18000 LEK...
Prizren
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
Receiver
Shijoni kohën tuaj me cilësi të shkëlqyer imazhi deri në 4K, në çdo pajisje, në çdo kohë dhe kudo, me mbi +25,000 kanale, +250,000 vod dhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Cmimi Euro
420
Shes Smart TV 50'' (i Ri). Marka Livin, Cilesi 4K, Ngjyra super Cmimi 420 euro. Posta FALAS (brenda Tiranes) +355682520075
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
Televizor LED Flat
Cmimi Euro
23000
Shes televizor Fuego 40 inch. 23 000 lek Cel. : 0698396832
Tirane
Tipi
Receiver
Cmimi Euro
50
Shitet android box 3in1 Mecool kii pro 2gb/16gb - 50 euro Dekoderi eshte android 7.0, por ka dalje edhe per antene tokesor T2 dhe satelit. Eshte...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
Cmimi Euro
19
Shitet smartbox MXQ 4K Pro Android 7 ne gjendje shume te mire. 8 Gb rom,1Gb ram ,Hdmi,Wifi,Pult,Kavell rrjeti,Mouse me lidhje usb.4 porta usb...
Durres
Tipi
Televizor LED Flat
Cmimi Euro
2000
Shitet tv OLED 65 polsh, SONY XR65A83K, shume pak i perdorur, ne gjendje te shkelqyer pune dhe mirembajtjejte.. Teknologjia me e mire OLED...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Cmimi Euro
450
Shitet PS4 me PS VR1, me tre lojra, COD Advanced Warfare (Season Pass Disc) , PES 2017, FIFA 17 Cel. : +355684048065
Tirane
Tipi
Televizor
Cmimi Euro
2000
Shes TV "BUTRINTI", bardh e zi 24", prodhim shqiptar i vitit 1983. Prodhuar në Uzinën e Radio Televizorave Durrës. TV është në gjendje pune dhe...
Tirane
Tipi
Cmimi Euro
500
Shes aparat fotografik profesional ! Marka Lumix ,aparati eshte i ri i paperdorur ,60 zoom ,cmimi 500 euro . Tel 0674585749 Aparati ka lente
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Peme artificjale per Kishtlindjet dhe viti e ri perdorur vetem 1 here ne gjendje te re , gjatesi 1.82 metra e larte. Shitet me të gjitha dekoret...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Don Bosko | Jordan Misja | Bulevardi i Ri
Tipi
Televizor
Cmimi Euro
300
Tv Philips full HD 1080p / 3D ACTIVE ( me syze), t2/s2 ( marresh digjital te integruar), smart (lidhja me internet -Lan ose wiffi), youtube...
Pogradec
Cmimi Euro
25
SHitet me shume ulje cmimi video projektor,per arsye mosperdorimi por ne gjendje perfekte.aparati ka ardhur nga amerika. TOSHIBA JAPONEZ,, ekran...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Blloku Ambasadave | Inxh. Ndertimit
Tipi
Satelit Receiver
Cmimi Euro
80
Shitet H96 MAX V56 Android 12.0 Tv Box 8K 8G RAM Super i Shpejte 0683355315 Cel. : +355683355315
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Pallati me Shigjeta | Delijorgji
Shiten TENDA, Monitor, Banner per projektor, me permasa te ndryshme, te rinj dhe te perdorur. Shiten dhe krahe , bazamente per montimin e...
Tirane
Tipi
Televizor
Cmimi Euro
200
Smart Monitor M5 27 " Samsung , i Ri ne Kuti Cmimi : 200 euro Cel. : 0677401102
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Cmimi Euro
550
OKAZION SHES VR META QUEST 2 128 GB VR HEADSET Me veshje silikon 2 Kontrollera 2 AA Bateri ( 4 orë përdorim) Karikues CMIMI: 55,000 Lekë I...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
250
Audio / Video Pioneer VSX-418-S Çmimi 25 000 leke, I diskutueshem. Cel. : 0693052009
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
150
Shes MINI stereo me tre ndërrues CD Max-900 15.000 Leke; çmimi I diskutueshem.
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Medreseja | Tregu Industrial
Cmimi Euro
150
Shes Sistem MINI stereo me tre ndërrues CD Max-900, 15000 Leke , I diskutueshem) . Cel. : 0693052009
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Xhamlliku | Oxhaku | Profarma
Cmimi Euro
650
Tre Ekrane Smart Board te paperdorura ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te plote, 2 cope 480IV2 dhe 1 cope M680. Nuk kane projektor por...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Rr. e Elbasanit | Shkolla Baletit
Cmimi Euro
300
Shes Playstation 4, me dy pulte dhe 9 lojra. Lojrat jane: FIFA 2020, Crash Bandikoot 4, Crash Bandikoot3, MINECRAFT, Rachet Clank , Wolfensfein...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Tipi
Cmimi Euro
150
Shes Televizor Samsung 32" polësh . I përdorur në gjendje shumë të mirë . Nuk asnje krisje dhe asnje difekt . Ka pultin e saj samsung dhe nuk...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
Televizor
Cmimi Euro
550
Shume pak i perdorur. Me garanci te neptuni deri ne janar 2025. Refresh rate 120hz shume i mire per gamers. Cel. : 696040120
Elbasan
Tipi
Televizor
Cmimi Euro
850
TV shitet per arsye mosperdormi. Eshte pothuajse i pa perdorur. Eshte SMART TV sistemi WEBOS. Ne gjendje perfekte pune. Kontakt: 0695716989
Shqiperi
Cmimi Euro
19
Karakterisikat & Detajet: Shpejtësia e transferimit deri në 300 Mbps Dy antena të jashtme Mbulon 80m2 deri në 150m2 Shpejtësi më e lartë e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni | Rr. Kosovareve | Petro Nini
Tipi
Cmimi Euro
90
1 - Fuego 43EL600T - 43 FHD LED / 16.000 LEK 2 - Fuego 43EL600T - 43 FHD LED / 16.000 LEK 3 - Fuego 43VT3700FHD - 43 FHD LED 16.000 LEK 4 - Fuego...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Rr. Fortuzi | Mine Peza
Tipi
Televizor
Cmimi Euro
150
Shes televizor LED 24 polsh Elektra meDVB-T2 te inkorporuar ,ne gjendje goxha te mir ,fare pak i perdorur gjate nje viti Cel. : +355693849181
Back
Top