• Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 7, 105 m² 165.000 Euro (Zogu i Zi)

Cmimi Euro
165000
Zona/Rruga : Zogu i Zi

Shitet apartament 2+1+2 tualete shume afer Zogut te Zi ne nje pallat te ri me ashensor, ndertim i vitit 2015!
Pallati eshte i mire administruar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet nga 1 sallon , kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor !
Apartamenti shitet i mobiluar totalisht sic shihet nga foto dhe eshte gati per banim.

Ka investim si parket, kondicioner, mobilje , dritare per ndotje akustike etj. !
Orientimi eshte jug lindje.

Rezervo tani viziten tende !


Cel. : 0688032733
 


Contact WhatsApp
Back
Top