• PORTA TIRANA E RE, APARTAMENTE 1+1 PER SHITJE ME PAMJE NGA AUTOSTRADA!

Cmimi Euro
108000
PORTA TIRANA E RE, APARTAMENTE 1+1 PER SHITJE ME PAMJE NGA AUTOSTRADA!

ID: Billion3044
Ne periferi te Tiranes tek Sauk I Vjeter, 3 minuta larg TEG dhe ne afersi te Liqenit Artificial te Tiranes do te ndertohet kjo rezidence madheshtore.
Eshte pjese e nje kompleksi i perbere nga 3 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nentoke.
Apartamenti per shitje eshte i tipologjise 1+1 ndodhet te godina e pare me pamje nga Autostrada ,
ka nje planimetri perfekte , eshte i organizuar me nje koridor ne hyrje qe ben shperndarjen e dhomave, 1 kuzhine dhe sallonin me dalje ne ballkon, 1dhome gjumi dhe nje tualet .
Me nje siperfaqe totale prej 75.40 m2. Ofrojme tek kjo rezidence dhe apartamente te tipologjise 2+1 dhe 3+1.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500 .
ID: Billion3044
 


WhatsApp
Back
Top