Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Servis celularesh dhe kompjuterash me eksperience mbi 10 vite ne tregun e teknologjise. Gjendemi prane jush me sherbimet e meposhtme ...
Tirane
Mbajtje Kontabiliteti per kompani te vogla dhe te medha Mbajtje te llogarive mujore Deklarimet online te biznesit tuaj Biznes i vogel pa TVSH...
Tirane
mobilieri rejan. ofron mobilim shtepe punime gipsi parketi dhe veshje murale....0693616194 Cel. : 0693616194
Tirane
Shiten paisjet e nje marketi: - Dy frigorifera kolone - 30,000 Leke/copa - Nje frigorifer banak 90,000 Leke - Stende frutash, rafte metalike etj...
Tirane
Ofroj sherbim hotelerie per kafshet e shoqerimit (qen,mace).Kafshet tuaja do te qendrojne ne ambjente te mbyllur dhe ne kushte shume te mira ku do...
Shqiperi
Dizenjim dhe Printim i Kartvizitave, Fletpalosjeve, Menuve te ndryshme, Etiketave, Posterave, Krijim Logo, e shume sherbime te tjera qe i...
Tirane
Ofroj konsulenca per bizneset e vogla dhe te medha. Bej deklarimet online te punonjesve. Bej deklarimet e TVSH, Tatim Fitimi, Tatim ne Burim...
Shqiperi
Ofrojme programe software per menxhimin e bizneseve tuaja, bar restaurant, farmaci, supermarkete. Keto programe ofrojne menaxhimin e : 1- Shitjeve...
Tirane
Une jam Petriti sapo kam Ardhur nga Italia ku kam punu me ket lloi pune kryej te gjitha llojet e puneve si mure savatime impjantet elektrike dhe...
Tirane
OKAZION!!!!!!!!!!! SHITET PUNE E NGRITUR, "GJELLTORE"E MOBILUAR BASHKE ME PAISJET ÇMIMI 300 MIJE LEKE TE REJA. Cel. : 0692745351
Durres
Leter murale e personalizuar 100% ekologjike Punim grafik dhe montim Per me shume info na kontaktoni
Shqiperi
Prodhojme kaldaja me bersi ulliri, dru, pellets, te cilat jane shume here me ekonomike se ato me gaz, nafte apo mazut. Mund te prodhojme kaldaja...
Shqiperi
Ofrojme konsulence juridke, perpilim kerkese padie, perpilim kerkesash per institucione te ndryshme, parashtresash dhe kerkesash per gjykate duke...
Tirane
Fleurs de Paris qepim perde, çarcafë,jastëkë,mbulesa krevatesh apo tavoline,sofrabezë,këllëfë dyshekesh,jastëkësh të gjitha modelet deri tek të...
Tirane
Shiten paisjet e nje lokali birrarie.Shiten: 2 banak.2frigorifer inox,2 vidjoprojektore,sistem audio me 8 boxe me amplifikatore dhe mixer + 2...
Turqi
To the attention of: 1.Mr.Azmi OFLUOGLU-founding Shareholder,Member of General Assembly,Member of Council of Supervisors of U.G.H.A...
Turqi
To the attention of: 1.EGE SAGLIK TESISLERI VE EGITIM MUESESELERI AS-85 % Shareholder of U.G.H.A. Sh.A 2.Mr.Bahadir AKSOY-10% shareholder of...
Elbasan
firma omeri njofton se bene puse uji te diametrave te ndryshem duke filluar nga 400,600,800,1000.mm per cdo informacjoni toke me thellesia 35...
Tirane
Kafe aromatike, një mëngjes i freskët, pamje e mrekullueshme - mendoni se ky është një fillim vërtetë i mirë i ditës, po, por jo pa Letrën e...
Zona/Rruga : 3 Deshmoret Yzberish Shiten: 1. Hell dhe zgare me qymyr te ardhura nga Greqia çmimi 80000 leke te reja. 2. Tre komplete tavolina dhe...
Tirane
Bulmetore-Ushqimore shitet me te gjitha pajisjet dhe mallin brenda me çmim okazion. Adresa:Rruga e Kavajes, Nd.124, H.18, Nj. Tirane, Vlera ...
Tirane
Hap nje llogari dhe perfitoni deri ne 100% bonus Per me shume informacion klikoni linkun e meposhtem...
Shqiperi
Ofroj konsulenca per call center-a outbound,shitje,metoda shitje,me rritje te garantuar te prodhimit(energy/telefoni).Kontaktoni ne...
Tirane
Zyre perkthimi dhe interpretimi - Translation & Interpreting office Perkthyese zyrtare e pavarur e licensuar nga Ministria e Drejtesise - Sworn...
Tirane
Blejme dhe shesim autovetura te perdorura! Doni te shisni makinen apo ta nderroni? Merr nje oferte tek : Auto- Lami. Adresa: Autostrada Dr-Tr...
Ferizaj
E themeluar në vitin 2015 kjo kompani ka bashkuar idet e dy të rinjëve Shqipëtar, ideatorit nga Zvicra dhe njërit nga Ferizaji si nevojë për...
Tirane
SHITET AKTIVITETI EXHANGE&MONEYGRAM AGJENSI UDHETIMI, 500.000 leke. I kompletuar totalisht me kushte bashkohore, I kompletuar me liçence, I...
Tirane
Klinika Endoskopise Digjestive Ne kliniken e Endoskopise Digjestive do te gjeni sherbime per Stomakun tuaj.Mjeku specialist eshte Dr.Nehat Dumani...
Tirane
Pershendetje ! Ofrojme perkthime profesionale Turqisht-Shqip me çmime te arsyeshme. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni ne...
Shqiperi
OFROJ PAJISJE TOPOGRAFIKE ME QERA ROVER+BAZE TRIMBLE CMIM I ARSYESHEM OSE SHERBIME TOPOGRAFIKE Cel. : 0674876706
Back
Top