Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Lunder-Farke Tirane – Pastrim Kimik dhe Lavanderi “Emma Crystal Clean” A deshironi veshje qe pas larjes te duken si te reja? Doni qe batanijet...
Itali
#Transport #internacional #pacientesh #Ambulance #Private #ÇiM #KËRTALLI 📞 +355682157047 / 📞 +355692123761 📞 +393396385333 NON STOP Realiteti...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
Po mendoni te organizoni nje event biznesi qofte inagurim, pervjetor apo festat e fundvitit ne ambientet e biznesit tuaj? Keni enderruar gjithmone...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
NE JU MUNDESOJME PERKUJDESJEN PER FEMIJET DHE PRINDERIT TUAJ Panteon Holding Agjenci Punesimi & Sherbimi ju ofon sherbimet Babysitter dhe...
Tirane
Ofrohen sherbime perkthimi zyrtar per te gjitha llojet e dokumentave: Shqip - Frengjisht Frengjisht - Shqip Ofrohet asistence ne pergatitje...
Vlore
Instalime elektrike pajisje elektroshtëpiake Lavatrice çdo lloj marke Lavastovilje Tharëse rrobash Soba elektrike Citofone me kamera Rregulloj...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
zyre kontabel ofron konsulence ekonomike per bizneset e vogla: - Llogaritje dhe deklarim i librave te blerjes dhe te shitjes, te tvsh - Deklarim...
Tirane
Studio Avokatie "Hajdinaj&Partners" ofron konsulenca juridike dhe sherbime avokatie. Studio ka eksperience disa vjecare ne te gjitha fushat, si...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Myslym Shyri | Drejtoria Policise
HUMAN Ne Human Fashion do te gjeni brande Spanjolle, dhe Gjermane si prsh: Kepuce per femije dhe te rritur si dhe veshje per femra dhe meshkuj...
Tirane
Bejme Teste ADN si psh: Atesi/Amesi Vella/Moter Gjysher/Nip/Mbese Nje game te gjere persa i perket Analizave Gjenetike...
Shqiperi
www.boatripalbania.com është kompania me e madhe shqiptare qe ofron udhetime turistike me anije, skafe dhe gomone. Ajo operon floten me te madhe...
Vlore
www.boatripalbania.com është kompania me e madhe shqiptare qe ofron udhetime turistike me anije, skafe dhe gomone. Ajo operon floten me te madhe...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Shes hekur betoni fi 22mm, rreth 150 cope, me gjatesi 385 cm. I vlefshem per kollona monkone etj... Vendodhja Laprake, prane AMC, Tirane Cel...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Shërbime Postare, në të gjithë Shqipërinë ! Shpërndarje Derë me Derë ! . Bashkepunoni me Mr.Courier dhe do te Perfitoni ! . 🔹Dorezime te Shpejta ...
Tirane
Firma Haroku ofron: - Punime Hidraulike - Sistem ngroje ftoje - Panele diellor - Sherbime ne shtepi dhe a - Rikostruksjone vila dhe apartamente...
Itali
ERCA OFRON KONSULENCË PËR PUNËSIM MË TË SHPEJTË ME NJOHJEN E DIPLOMAVE NË ITALI! -Konsulencë për njohjen e diplomave universitare dhe...
Gjermani
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
ERCA OFRON KONSULENCË PËR PUNËSIM MË TË SHPEJTË ME NJOHJEN E DIPLOMAVE NË GJERMANI! -Konsulencë për njohjen e diplomave universitare dhe...
Gjermani
🔎 Shërbimet në ERCA për të gjithë të interesuarit në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni 💡 1. Kontrata pune për çdo kategori 2. Konsulencë për njohjen e...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Në shitje, 41 Poste Parkimi. Vendndodhja: Rruga "Misto Mame", Tiranë. Specifika: -Sipërfaqe totale: 1500 m2 -Kati: 0. -Me sistem kamerash...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
🔔 ERCA OFRON KONSULENCË PËR PUNËSIM MË TË SHPEJTË ME NJOHJEN E DIPLOMAVE NË GJERMANI! -Konsulencë për njohjen e diplomave universitare dhe...
Tirane
Studio ligjore “Muja & Associati” është themeluar me filozofi për t’i ofruar klientëve të saj, gamë të gjërë shërbimesh ligjore dhe përfaqësim...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Ekspozita | Gjykata
TRANSPORT MALLRASH MARJUSI,TIRANE E KU DO NE SHQIPERI Përveç paketimit të mobiljeve për transport, stafi ynë mund t'ju ndihmojë të zgjidhni një...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 TEG | Lunder | Farke | Mjull-Bathore
transport mallrash marjusi transport transport mobiljesh transport zyrash transferime shtepish transferim transferim zyre Përveç paketimit të...
Tirane
[SUB]TRANSPORT MALLRASH🚛 Marjusi transport ju ofron sherbime tansporti ne Tirane dhe jo vetem transport per piano , mobilje kuti , ushqimore...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Stadiumi Dinamo | Sheshi Willson
TRANSPORT MALLRASH MARJUSI,TIRANE E KU DO NE SHQIPERIPërveç paketimit të mobiljeve për transport, stafi ynë mund t'ju ndihmojë të zgjidhni një...
Durres
POST PUNE I HAPUR - "BULLONERIA DURRËS" Pozicioni: EKONOMISTE KUALIFIKIMET: Të ketë njohuri të mira të programeve financiare (Financa 5...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Zona/Rruga : Teodor Keko Ofrojm shërbime Inxhinierike: • Projektime Inxhinierike • Punime Gjeodezike • Punime Topografike • Plane Rilevimi •...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Zgjidhe Cdo problem me ambjentin tend te ri me nje numer telefoni: Ofrohen sherbime profesionale ne grupet e punes si meposhte: Instalime...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Blloku
Avokate Manjola Mançellari, është pjesë e Studio Ligjore “Muja & Associati”, e themeluar për t’i ofruar klientëve të saj, një gamë të gjërë...
Tirane
Studio Projektimi ne fushen e ndertimit. ( E licensuar) Ofroj: -Hartim projekti inxhinjerik (Arkitekture+Konstruksion etj.....) -Raportimi online...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana
Shes printer rex-Rotary Mp 3300, lazer, format A4 dhe A3, me ngjura. Cmimi 600€ Cel. 0672224158
Tirane
Ofroj Sherbime ne ambientet e biznesit apo shtepise tuaja me cmime shume optimale.Ofroj sherbime si Formatim kompjuteri ose laptopi,Data...
Tirane
Asistence IT per te gjitha llojet e bizneseve 1. Ndihma në përdorimin e pajisjeve dhe aplikacioneve të ndryshme. 2. Troubleshooting dhe zgjidhje...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Qivur Graniti - Varr Graniti i montuar ne varrezat e sharres, Tirane Punime Varresh Eno 067 20 74 514 Punime varresh Mermeri & Graniti...
Back
Top