Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Shqiperi
Agenzia Italiana con mandato TELECOM ITALIA Residenziale, operante su tutto il territorio nazionale, nell'ambito di un importante progetto di...
Tirane
OFERTE!!! Shitet aktiviteti i ngritur Bar-Kafe, me nje hapesire 100 m2, plot drite e mobilje bashkohore ne kushte shume te mira dhe e kompletuar...
Tirane
Ofrojme sherbime perkthimi (per cdo lloj dokumentash&tekstesh) ne disa gjuhe: Shqip-Italisht Italisht-Shqip Anglisht-Shqip Spanjisht-Shqip...
Durres
Njoftim...... Filloj te funksionoj edhe ne qytetin e Durresit, linja e rregullt e transportit te udhetareve Durres-Rinas (aeroport)-Durres me...
Tirane
JAM RIDVAN KURRUSHI DHE JAM TEKNIK LAVATRICESH RIPAROJ LAVATRICE EDHE ELEKTRONIKE. BEJ SHERBIME NEPER SHTEPIJA. NR KONKTAKT 0696884535. Cel. ...
BIZNES EKSPORT MJETESH NE TREG TE URITUR (VETEM FIRMA SERIOZE) AKTUALISHT ME BIZNES NE AFRIKE ME ZYRA DHE STAF GJITHASHTU PERSONA ME KAPITAL...
Tirane
Riparime dhe sherbime teknike. Me nje staf te kualifikuar inginieresh dhe teknikesh me pervoj ofrojme sherbime ne fusha te ndryshme si...
Tirane
Keni nevoje te zoteroni kontroll te plote financiar mbi biznesin tuaj, parashikim te nevojave monetare? Ndoshta raportet qe merrni duhen te jene...
Tirane
DTS E VETMJA KOMPANI QE JU OFRON KONSULENCE FALAS. JU KUJTON PER TE GJITHE DETYRIMET E JUAJA PERIODIKE PER MAKINEN TUAJ: Siguracion, Kontroll...
Tirane
After school center (qendra pas shkollore) ofron sherbime ne ndihme te prinderve , femijet e se cileve kane startuar ciklin e ulet dhe me tej .Ne...
JEPET ME QERA NJE DYQAN NE RRUGEN BULEVARDI ZOGU I PARE (TEK STACIONI I TRENIT) ME SIPERFAQE 21.85 M² CMIMI 250 EUR I DISKUTUESHEM TE...
Tirane
Menyra me e thjeshte per te perfituar ne burse Thjesht gjeni drejtimin e tregut (do ulet ose ngrihet) dhe perfitoni deri ne 100% te...
Singapor
Along with rapidly Vietnam logistics system development for recently years, Vietnam Manpower Service and Trading Joint Stock Company (VMST) has...
Spanje
Globalization makes the world flat. Along with the vast expansion of businesses, recruitment market opens the door of opportunities for job...
Shqiperi
Qendra Kombetare per Sherbime Komunitare eshte nje shoqate e krijuar ne vitin 2007, e cila synon zhvillimin e komuniteteve ne nevoje. Ne kuader te...
Tirane
Studio FOR eshte krijuar nga nje grupim arkitektesh dhe dizajneresh te rinj, me eksperience ne fusha te ndryshme te dizajnit dhe arkitektures...
Lezhe
More Radio ka filluar transmetimet ne janar te vitit 2014 . Nje stacion i ri per Qarkun e Shkodres, Lezhes, Krujes dhe me gjere . Ky stacion synon...
Tirane
Per te gjithe ju djeme qe deshironi te visheni ndryshe vetem hidhini nje sy ketij linku...
Tirane
Shes apartament 122 m2, 2+1,2 ballkone 1 banjo. vendoshja rr Arkitekt Sinani pall 12 kati 2. apartament bashkekohor, ne pallat te ri, me ashensor...
Tirane
New Vision Engineering by Ermal Dervishi‏ Përshëndetje Kompania New Vision Engineering sh.p.k (NVE) është një kompani që operon në fushën e...
Tirane
BIO Market ofron produkte si : 1.Mish Vici 2.Mish Qengji 3. Pula 3. Diath kackavall dele 4. Mjalt 5. Vaj Ulliri Te gjitha 100% te...
Tirane
spAce architects ofron nje game te plote te sherbimeve arkitekturale dhe arredimit te brendeshem per ambjente banimi dhe biznesi. Ne jemi...
Tirane
Zona/Rruga : Komuna Dajt ,fshati Surrel Bar Restorant "New York Grill" ju fton te organizoni eventet tuaja (si dasma fejesa seminare etj) ne...
Tirane
ASA Dekor është një kompani moderne që ka 16 vjet përvojë në fushën e ndërtimeve. Në këtë periudhë ajo ka fituar më shumë përvojë në krijimin e...
Tirane
Studio Ligjore Albanian Lawyers Nëse ju keni vuajtur një dëmtim në një aksident ose keni humbur një të dashur për shkak të neglizhencës së një...
Tirane
Ofrojme sherbimin tone per shtrim dyshemeshe me Penobeton (Beton i Lehtesuar) per shtepi, pallate, magazina dhe qdo dhoj ambjenti dhe madhesi, ne...
Tirane
Leshohet me qera lincense farmacie.nr tel 0698106444 Cel. : 0698106444
Shqiperi
Prodhojme kaldaja per sera me ajer ose uje, sipas kerkeses se klientit per ngrohjen e serave dhe te gjitha llojet e ambjenteve industriale apo...
Shqiperi
Prodhojme kaldaja me avull per baxho dhe industrine ushqimore etj, te çdo lloj fuqie kalorifike te cilat mund te punojne me bersi ulliri, pellet...
Tirane
Përshëndetje Kjo është Kb financë kompani publike të kufizuar, për një kredi të volitshme me vetëm normë interesi 3% vetëm për gjithë...
Back
Top