Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Ofroj Perpunime grafike Kartvizita, Logo, Fletepalosje, Menu, Postera Renderizime, Makete te Arkitektures dhe Urbanistikes, e.t.j. Te...
Durres
Jap me qera dyqan perballe pallatit te sportit kati "dyte",rruga "Deshmoret",Durres. Me shkalle me vete,me banjo. Siperfaqja : 70m(katrror) Cmimi...
Fier
Shese lista numrash per call center, si business dhe rezidenciale, lista e numrave te business ka :emer, mbiemer, nr tel fiks, adresa, qyteti...
Lezhe
Shes nje Furre Buke ITALIANE me dru me te gjitha pajisjet perfshire gjenerator, sfoliatriçe dhe dy sharra prerese. Çmimi eshte 7.000 Euro (I...
Tirane
Zoteroj nje laborator, te gjitha makinerite teknologji italiane + gjenerator 3 fazor dizel 9/10kw, per prodhimin e produkteve te mishit, salcice...
Tirane
Aktiviteti i "Kovaçi-Alb shpk" nis që në vitin 2000, në Zvicër. Zgjërimi i tregut nga viti 2007 Në vitin 2007 pas një sërë përvojash të...
Tirane
Jepet me qera lecense farmacie. Cmimi 30000 ne muaj. Kush eshte I interesuar Te kontaktoj. Cel. : 0694490464
Tirane
Jepet me qeta ose shitet dyqan brenda tregut industrial "Lahi" ne rrugen 5 Maji, prane Medreses,8 m2 NE POZOCION SHUME TE MIRE I NDODHUR NE MES TE...
Tirane
Kryejme punime elektrike, hidraulike, lyerje me boje, patinime, punime gipsi per zone Tirana e re dhe Komuna e parisit. Shpejtesi,Korrektesi...
Shqiperi
CDO GJE QE KA LIDHJE ME TERMOIZOLIMIN DHE ME GRAFIATON E BEJM NE MENYREN E DUHUR DHE NE KOHEN E DUHUR ME GARANCI DHE CMIME KONKURUESE NE TREG...
Tirane
OFERTE PER MUAJIN SHKURT!!!! Autoshkolla Tusha&Majestik,me vendodhje prane ish Zogut te Zi Tirane, ka menduar t'ju vije ne ndihme vecanerisht...
Tirane
ARREDO DUE Prej 13 vjetesh ne tregun shqiptar te shitjes se se pajisjeve industriale per : Bare Restorante Piceri Fast - Food Pasticeri Gelateri...
Tirane
A e dini qe Zyre Konsulence ofron sherbime serioze edhe neper rrethe??? A e dini qe ju mund te shkoni vete ne gjyq pa pranine e avokatit, mjafton...
Tirane
Zyre Konsulencë & Sherbime Ligjore Ofron për te gjithë qytetaret ne nevoje dhe ne pamundësi për te pajtuar një avokat për ne gjykate çmimet me...
Tirane
Zyre Konsulencë & Shërbime Ligjore Ofron për te gjithë qytetaret ne nevoje dhe ne pamundësi për te pajtuar një avokat për ne gjykate çmimet me...
Tirane
SUPER IDE Reklama juaj në INTERNET Shikohet nga çdo pajisje e lidhur në internet Vetem 5.90 € / muaj Kontakt info@agstudio.al +355 68 20 64...
Lushnje
Shes bisnesin e ngritur ferme kermilli 4 dylym me mundesi shtimi dhe 2 dylym te tjere. Ferma ndodhet ne fshatin Bubullime, Lushnje. Shitet per...
Tirane
Shiten per mbyllje aktiviteti, 5 komplete tavoline me karrige. Cmimi 30.000 Leke. Cel. : 0684627233
Tirane
Shes banak inoksi i veshur me mobilje, 3m i gjate, me lavaman. Cmimi 100.000 Leke. Cel. : 0684627233
Tirane
Shes 2 tavolina (rafte inoksi), 1.5m secila, te pershtatshme per guzhine, Pasticer, Fast-Food etj. Cmimi 70.000 Leke. Cel. : 0684627233
Tirane
Enterprise Albania ofron nje sistem menaxhimi per qendra edukimi. Sistemi eshte shume praktik dhe ju jep mundesine te beni nje menaxhim sa me te...
Tirane
Ofrojme sapune fiore domenica, 100% natyrale, te prodhuar ne Greqi ne menyre artizanale. Sapunet jane pa asnje lloj...
Tirane
Ofroj dyqan me qera. 36 m2 Vendndodhja: Rr, kavajes 100m nga kryqezimi i 21 dhjetorit duke shkuar per ne kombinat nga krahu i majte. cmimi 450...
Tirane
SHITET AKTIVITETI I NJE DYQANI ME CANTA AKSESORE BIZHUTERI KOZMETIKE BIZNES I NGRITUR PREJ 4 VITESH XHIRO E KENAQSHME DYQANI ESHTE I ARREDUAR NE...
Tirane
CTR Systems eshte nje sistem menaxhimi i cili ju mundeson menaxhimin e nje call centeri. Me kete sistem ju mund te inseroni kontratat ose oret e...
Tirane
Objektivi i studios ligjore “Avokat Besnik Qira” është të bëhet një pikë referimi për klientët, të cilët kërkojnë në çdo moment asistencë ligjore...
Pogradec
Shes motocros 500 C Tel. : +355 69 350 1767 Cel. : +355 69 350 1767
Podujeve
DizajnCompany - Dyer me shumic dhe pakic Bëhu pjesë e botës së Dyerve & Laminatit : Jepi shtëpis tënde pamjen qe meriton : Perfaqsues Eksluziv i...
Back
Top