Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
ARREDO DUE Prej 13 vjetesh ne tregun shqiptar te shitjes se se pajisjeve industriale per : Bare Restorante Piceri Fast - Food Pasticeri Gelateri...
Tirane
A e dini qe Zyre Konsulence ofron sherbime serioze edhe neper rrethe??? A e dini qe ju mund te shkoni vete ne gjyq pa pranine e avokatit, mjafton...
Tirane
Zyre Konsulencë & Sherbime Ligjore Ofron për te gjithë qytetaret ne nevoje dhe ne pamundësi për te pajtuar një avokat për ne gjykate çmimet me...
Tirane
Zyre Konsulencë & Shërbime Ligjore Ofron për te gjithë qytetaret ne nevoje dhe ne pamundësi për te pajtuar një avokat për ne gjykate çmimet me...
Tirane
SUPER IDE Reklama juaj në INTERNET Shikohet nga çdo pajisje e lidhur në internet Vetem 5.90 € / muaj Kontakt info@agstudio.al +355 68 20 64...
Lushnje
Shes bisnesin e ngritur ferme kermilli 4 dylym me mundesi shtimi dhe 2 dylym te tjere. Ferma ndodhet ne fshatin Bubullime, Lushnje. Shitet per...
Tirane
Shiten per mbyllje aktiviteti, 5 komplete tavoline me karrige. Cmimi 30.000 Leke. Cel. : 0684627233
Tirane
Shes banak inoksi i veshur me mobilje, 3m i gjate, me lavaman. Cmimi 100.000 Leke. Cel. : 0684627233
Tirane
Shes 2 tavolina (rafte inoksi), 1.5m secila, te pershtatshme per guzhine, Pasticer, Fast-Food etj. Cmimi 70.000 Leke. Cel. : 0684627233
Tirane
Enterprise Albania ofron nje sistem menaxhimi per qendra edukimi. Sistemi eshte shume praktik dhe ju jep mundesine te beni nje menaxhim sa me te...
Tirane
Ofrojme sapune fiore domenica, 100% natyrale, te prodhuar ne Greqi ne menyre artizanale. Sapunet jane pa asnje lloj...
Tirane
Ofroj dyqan me qera. 36 m2 Vendndodhja: Rr, kavajes 100m nga kryqezimi i 21 dhjetorit duke shkuar per ne kombinat nga krahu i majte. cmimi 450...
Tirane
SHITET AKTIVITETI I NJE DYQANI ME CANTA AKSESORE BIZHUTERI KOZMETIKE BIZNES I NGRITUR PREJ 4 VITESH XHIRO E KENAQSHME DYQANI ESHTE I ARREDUAR NE...
Tirane
CTR Systems eshte nje sistem menaxhimi i cili ju mundeson menaxhimin e nje call centeri. Me kete sistem ju mund te inseroni kontratat ose oret e...
Tirane
Objektivi i studios ligjore “Avokat Besnik Qira” është të bëhet një pikë referimi për klientët, të cilët kërkojnë në çdo moment asistencë ligjore...
Pogradec
Shes motocros 500 C Tel. : +355 69 350 1767 Cel. : +355 69 350 1767
Podujeve
DizajnCompany - Dyer me shumic dhe pakic Bëhu pjesë e botës së Dyerve & Laminatit : Jepi shtëpis tënde pamjen qe meriton : Perfaqsues Eksluziv i...
Pogradec
Ofroj per shitje nje furre pjekje me kapacitet 7 tava 80x60. Furra punon me gaz dhe elektromoter, eshte me sistem automatik deri ne 500grade C,me...
Korce
Kerkoj nje ortak per te investuar ne biznes . Zoteroj nje linje perpunim drithera dhe kerkoj nje ortak qe te investoje per rivenien ne funksionim...
Tirane
Ofroj punime: 1)mure guri 2)oxhaqe 3)cati druri 4)kallupe armatura Me eksperince 20 vjecare ne greqi per cdo informacion kontakto ne nr e tel...
Tirane
Konsulta ortopedike,rheumatologjike dhe fiziatrike Jastek ortopedik dhe paisje te tjera ortopedike sipas nevojes Fizioterapi per te gjitha...
Durres
Shitet linje prodhimi per produkt konsumi industrial(ne fushen e ndertimit).Eshte fabrike e vetme ne Shqiperi ne llojin e saj,gje e cila favorizon...
Tirane
SHITEN PAISJET DHE MAKINERITE E FABRIKES - LINJA PERPUNIMI/KONSERVIMI PER FRUTA/PERIME 1-KALDA 1.5 t 2-MAKINERI PER PRODHIM LENGJESH (...
Tirane
Qep perde, çarcafë,jastëkë,mbulesa krevatesh apo tavoline,sofrabezë,këllëfë dyshekesh,jastëkësh të gjitha modelet deri tek ato të thjeshta...
Tirane
Ofrojme bashkepunime dhe sherbime ne fushen e reklamave: - Prodhime reklamash me ndricim LED ose Neona sipas kerkeses. -Printime ne leter...
Tirane
Servis celularesh dhe kompjuterash me eksperience mbi 10 vite ne tregun e teknologjise. Gjendemi prane jush me sherbimet e meposhtme ...
Tirane
Mbajtje Kontabiliteti per kompani te vogla dhe te medha Mbajtje te llogarive mujore Deklarimet online te biznesit tuaj Biznes i vogel pa TVSH...
Tirane
mobilieri rejan. ofron mobilim shtepe punime gipsi parketi dhe veshje murale....0693616194 Cel. : 0693616194
Tirane
Shiten paisjet e nje marketi: - Dy frigorifera kolone - 30,000 Leke/copa - Nje frigorifer banak 90,000 Leke - Stende frutash, rafte metalike etj...
Back
Top