PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elektro-shtepiake & IndustrialePages : [1] 2 3 4 5

 1. Tirane, shes frigorifer 2.500 Euro
 2. Tirane, shes shtrydhese frutash Bosch 5.500 Leke
 3. Tirane, shes sobe Furre per pica dhe byrek 90.000 Leke
 4. Tirane, shes Makin qepse dhe Syzator 120.000 Leke
 5. Korce, ofroj frigorifer Vitrine-frigorifer 119
 6. Tirane, shes Makine Qepse 10.000 Leke
 7. Tirane, shes lavatrice Lavatrice dhe Tharese rrobash 200 Euro
 8. Tirane, shes kondicioner 250 Euro
 9. Tirane, shes frigorifer Shitet frigorifer shume pak i perdorur 25.000 Leke
 10. Durres, Shes frigorifera te perdorur ne gjendje shum te mire 33.000 Leke. disponoj sasi.
 11. Tirane, okazion Paisja Furre Buke
 12. Durres, shes Boiler Baxi SO 180 2.000 Leke
 13. Tirane, shes sobe gatimi 100 mij leke te vjetra
 14. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Beko 16.000 Leke
 15. Tirane, shes frigorifer Frigorifer Akullorje ISA ITALY 1.500 Euro
 16. Tirane, shes frigorifer 8.000 Leke
 17. Tirane, shes lavatrice Super Atlantic 8.700 Leke
 18. Tirane, shes frigorifer Frinco 8.700 Leke
 19. okazion Kondicioner statik (dollap)
 20. Tirane, shes Lavatrice Beko A+++, 6kg modeli fundit,
 21. Mini Hekur elektrik me palosje
 22. Shqiperi, shes Prerese perimesh mandoline multifunksion
 23. Tirane, oferte aspirator ASPIRATOR I RI / Electrolux 15.000 Leke
 24. Korce, Shes frigorifere per dyqan
 25. Fier, shes Leke
 26. Tirane, shes Kend divanesh 50.000 Leke
 27. Tirane, shes Shes panel fotovoltaik 50 watt 9000leke
 28. Tirane, shes Inverter 5000w
 29. Tirane, shes Sistem UPS 10kwh me panele diellor fotovoltaik 4900
 30. Tirane, shes kondicioner 8.000 Leke
 31. Kruje, shes sobe Sobe me gaz 15.000 Leke
 32. Tirane, shes fshese me korent 10.000 Leke
 33. Tirane, shes sobe
 34. Tirane, shes frigorifer
 35. Tirane, oferte 20
 36. Tirane, shes fshese me korent Elektroshtepiake First Austria
 37. Elbasan, shes Torno per Punim Druri
 38. Kavaje, Shes abazhur te ri, me led. 50 Euro
 39. Tirane, shes frigorifer 500 Euro
 40. Tirane, shes VASKE E RE ITALIANE HIDROMASAZHI NOVELLINI CALOS PLUS
 41. Fier, shes frigorifer Frigorifer Kollon 350 Leke
 42. Tirane, shes sobe 8.000 Leke
 43. Shqiperi, shes fshese me korent Fshese me korent multifunksionale 13.000 Leke
 44. Tirane, shes Divane dhe kolltuke 150000 leke
 45. Vlore, shes kalorifer Shiten kalorifere prej gize per kaldaje
 46. Tirane, shes Furre per Tharjen e drurit 10.700 Euro
 47. Tirane, oferte Frigorifer , etazher TV, tavoline buke 8.000 Leke
 48. Tirane, shes Pajisje e nje punishteje mobiljerie druri
 49. Tirane, shes Frigorifer, furre+pianure, lavatrice 95.000 Leke
 50. Tirane, shes sobe 1.000 Euro