• Tel 0697112292 BLEJME elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare etj

BLEJME ELEKTRO SHTEPIAKE
EDHE MOBILJE TE PERDORURA
SI DHOMA GJUMI- DOLLAPE- GUZHINA- DIVANE- KOLLTUQE-KENDE - MINI BARE-TAVOLINA DYER - DRITARE-
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NR TEL 0697112292 WATSAPP

Cel. : 0697112292

https://g.page/mobilje-te-perdorura-304?share
 


Contact WhatsApp
Back
Top