Elektro-shtepiake & Industriale

frigorifer, lavatriçe, soba, kondicionere...

Filters

Tirane
Cmimi Euro
350
Shiten divizore vertikal dhe horizontal per freze mekanike. cmimi 350 euro/copa 0682575233 Cel. : 0682575233
Fier
Cmimi Euro
1500
Makina qepese profesionale ne gjendje te shkelqyer! Sizator,linearedhe dytegelsh. Cmimi 1500 euro diskutushem Cel. : 0694278778
Librazhd
Cmimi Euro
220
Shitet pjekjse mishi gjiro per fast food ne gjendjen shume te mire komplet inox me gaz made in italy Cel. : +355692260083
Librazhd
Cmimi Euro
1600
Shitet furre pice made in italy 2 kate komplet inox ne gjende shume te mire secili kat 8 pica Cel. : +3552260083
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
300
Shitet Frigorifer Kollone ne gjendje shume te mire shume pak i perdorur. Cmimi 300 euro shitet per arsye mosperdorimi. Cel. : 0688872714
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Cmimi Euro
13
shes paisje per lokal restorant piceri ψυγείο dollap fure picerie ital furni me gas μπρουμάτρις παστατρις tavoline pune καπέ μου φίτρα ψυγείο...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
300
Shitet Prerse Sallami dhe djathi ne gjendje shume te mire origjinale italiane shume pak e perdorur. Cmimi 300 euro shitet per arsye mosperdorimi...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
fshese me korent
Cmimi Euro
1000
Shitet Ritello Pastrues ajri. Eshte perdorur shume pak. 1 here per larjen e dyshekeve dhe me teper per pastrimin ajri pasi vajzen e kam prekur...
Berat
Tipi
kondicionere
Cmimi Euro
1000
SHITET KONDICIONER KOLLON 60.000 BTIU SHUME EKONOMIK DHE NGROH/FTOH NE MENYR PERFEKTE PER AMBJENTE TE MEDHA. (3 FAZOR) (1 MLN LEKE)CMIMI PAK I...
Elbasan
Cmimi Euro
20
Shitet Bolier, ne gjendje shume te mire, 10 litra. Firma Ariston 2000 leke. Cel. : 069 37 27 083 Elbasan
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
1500
Shitet Ritello Pastrues ajri ne gjendje shume te mire. Eshte perdorur shume pak. Vetem 1 here per larje dyshekesh dhe me teper perdorur per...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
50
Shes Shtrydhese frutash Fuego FG-13SJ Cel. : 0693052009
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
fshese me korent
Cmimi Euro
1100
Shes fshesen shumëfunksionale nga marka Ritello Fshesa i ka keto funksione: 1.Pastron tapetin 2.Pastron njollat e thella 3.Pastron parketin ...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Rr. Fortuzi | Mine Peza
Tipi
kondicionere
Cmimi Euro
80
Shes kondicioner Samsung 12BTU ne gjendje pune. Info ne numrin 0692101592 Cel. : 0692101592
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
lavatrice
Cmimi Euro
4997
Pershendetje ofroj teknik per elektroshtepiake si frigorifera soba lavatrice ofroj cilesi produkti shpejtesi korrektesi pune garanci per cdo pjese...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Medreseja | Tregu Industrial
Tipi
fshese me korent
Cmimi Euro
2000
Kur ajri i brendshěm i shtëpisë êshtë i mbylur, ndodhin disa fenomene të ndryshme që mund të ndikojnë ně cilėsině dhe shěndetin toně. Kětu janë...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Yzberisht | Misto Mame
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
1400
Shitet frigorifer ekspozitor per pasticeri. Ne gjendje perfekte pune. Cmimi 1400 € i diskutueshem Cel. : 069 93 15 410
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Cmimi Euro
1800
▪️Sharre per alumine me disk 350 ▪️Ne super gjendje dhe super cilesi ▪️Jo shume e perdorur ▪️E shesim per arsye emigrimi Cel. : 0 68 858 2250
Durres
Cmimi Euro
5
DURRES SHES KABELL TRE FAZOR BASHKE ME TELIN E CELIKUT PER TENDOSJE. KABLLI ESHTE CILESIA E PAR ORIGJINAL . KABLLI ESHTE PER RRJETIN ELEKTRIK...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Cmimi Euro
20000
Shes te gjitha pajisjet e nje biznesi pastrim kimik.Pajisjet jane prodhim I viteve te fundit dhe ne gjendje perfekte. Te interesuarit te...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Tipi
sobe
Cmimi Euro
50
Okazion! Shes sobë me gaz + bombula = 5000 lekë Shes sobe me gaz, bashke me bombulen. Soba eshte ne gjendje shume te mire pune dhe nuk ka asnje...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
8 Concord Center | 5 Maji
Cmimi Euro
10
Shitet tapet per ngrohje, me rezistence, qe vendoset poshte tapetit.
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Komuna Parisit | Kristal Center
Tipi
abazhur
Cmimi Euro
40
Shiten 3 abazhurë/ ndriçues. 1 me dy llampa dhe 2 me nga 1 llampë, si në foto. Cel. : 0692442419
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
10 Rr. Durresit | Prokuroria
Cmimi Euro
90
Bolier TESY, horizontal,80 litra, 3000 watt, i perdorur ,ne gjendje funksionale Cel. : 0695345805
Elbasan
Tipi
frigorifer
Cmimi Euro
300
Shitet banak frigoriferik, 2 here i perdorur, ne super gjendje, dhe shume i ri. Dhe nje frigorifer i vogel Cel. : 0674021235
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
4 Kinostudio | Porcelan
Tipi
kondicionere
Cmimi Euro
1000
shitet kondicioneri per arsye mosperdorimi e pershtatje me ambientin(ambient i vogel dhe per lirim hapsire)sh pak i perdorur dhe me 6 m tub. Cel...
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Qyteti Studenti | Sauk
Tipi
sobe
Cmimi Euro
150
Shitet sobe me dru ne gjendje shume te mire Permasat 66x34x31 cm E pajisur me tubat Cel. : 069 236 4862
Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
1 Ali Demi | Tregu Elektrik
Cmimi Euro
5
Tonera per printera, likujdim total i mallit! Shesim tonera dhe bojra per printera te markeve te ndryshem si OKI, Toshiba, Kyocera, Sharp...
Tirane
Cmimi Euro
70
Shes mbrojte mbitensioni dhe nentensioni. 7000 leke (Me instalim ne objekt, vetem ne Tirane). Nje vit garanci. Montohet te kaseta e automateve...
Tirane
Tipi
frigorifer
Shiten 2 frigorifer 20.000.00 leke dhe DeLux 18.000.00 leke Tel: 0696093050
Back
Top