Biznese & Shërbime

prezantoni biznesin, aktivitetin, sherbimet, produktet ...

Filters

Tirane
Agenzia operante sull settore di Callcenter Cerca su tutte le citta` di Albania call center che sono interessati di collaborare in diverse...
Tirane
www.TopStudio.al , studio e specializuar në projektimin dhe marketimin e faqeve të internetit për individë, biznese (e vogla & të mëdha), si dhe...
Tirane
Dëshironi t'i bëni një dhuratë të veçantë vetes apo të dashurve tuaj? Keni ardhur në vendin e duhur! :) http://www.facebook.com/juleverdis Në...
Tirane
Shes toke 250m2+shtepi e paperfunduar ne tulle e kuqe deri ne solete,shtepia eshte 110m2 dy dhoma+kuzhine Toka ndodhet ne bathore lagjia 7.numrat...
Tirane
GRUP FINANCIERESH EKSELENTE JU VIJNE NE NDIHME BIZNESIT TE VOGEL DHE TE MADH SI ME POSHTE : A. Plotesimin e deklaratave tatimore online (Shitje /...
Lezhe
SHITEN VEGLA PALESTRE 'PANATTA SPORT' MOMENTALISHT NE GJENDJE PUNE . PAISJE TE NDRYSHME FORCE /BICIKLETA/ PISTA VRAPI /TAPET PER USHTIME TE LIRA ...
Tirane
Parking space saver Zgjidhje ideale per te ruajtur nje vend parkimi individual ne vende publike apo rezidentale. E komandueshme me telekomande...
Shqiperi
MAN, perfaqesia e vetme e gjigandit Gjerman ne Shqiperi. Kamione dhe Autobuze - Perkujdesje e Gjithanshme me stafin me te specializuar qe do te...
Tirane
Pershendetje, Per te gjithe te interesuarit ofrojme sherbime per: 1) Perde (Qepje, montim) 2) Grilla me mekanizem Per...
Algjeri
A PwC survey indicated that 71% of younger generation said they wanted and expected an overseas assignment during their career and viewed it as a...
Thank you for your interest in this year's US Green Card Lottery. The US Green Card Office gives you all the information you need as well as...
Tirane
Inxh.Kompjuterash me pervoj shumevjecare jashte shtetit ofroj servise mbi cto pajisje elektronike(laptop,deksktop,smartphone...etj)ne cmime te...
Tirane
Tirane, ofroj Faqe Web (Personale dhe Beznesi)duke filluar nga 150 Euro Faqe WEB RESPONSIVE (TE PERSHTATSHNE PER IPHONE DHE TABLETE) ÇMIM I...
Tirane
Ofroj sherbime ne fushen e kontabilitetit. - Regjistrim biznesi; - Mbajtje te llogarive te biznesit; - Deklarime elektronike ne tatime, te...
Shkoder
SHITEN Motokultivator 6.5hp me benzine kater kohesh me frez dhe me plug jane te rinj te sapoardhur koperim kino japonez(pjeset japoneze kane...
Tirane
Shiten paisje Fast-Foodi totalisht te "kompletuara"te ardhura nga Greqia:Bango per mbajtjen e paisjeve 2.70m,2 gjiro mishi,tostier,fritez,zgare me...
Tirane
pershendetje,jemi nje skuader qe bejme shitje dhe montim te ajrit te condicionimit, disponojme te gjitha markat e kondicionereve,,me cmime dhe...
Tirane
Ofrojme terapi ABA ose asistim per femije me autizem ne menyre private. Cel. : 0699729002
Tirane
Ofrohen perkthime nga/ne gjuhen Italiane, Angleze, Franceze, Greke dhe Gjermane. Ofrohen perkthime cilesore materialesh te ndryshme nga/ne gjuhet...
Tirane
Sherbime kontabel, deklarime online, deklarime te taksave, bilanc mujor, vjetor. Mbajtja dhe ruajtja e kontabilitetit per 5 vite rresht edhe nese...
Prishtine
Ne jemi një shtëpi financiare regjistruar dhe qëllimi ynë dhe objektivi është për të ndihmuar individët e interesuar dhe organeve të korporatës...
Tirane
Autoshkolla Creative Center Albania ofron per ju Kurse per paisje me leje drejtimi (patente) per autoveture. Ajo eshte e vendosur prane qendres se...
Tirane
Me nje eksperienc disa vjecare ne fushen e finance-kontabiliteti ofroj sherbime financiare per te gjitha llojet e subjekteve duke filluar nga...
Tirane
OKAZION... shitet linje per prodhimin e mobilieve,e kompletuar aktualisht ne gjendje pune.Paisjet jane ne gjendje shume te mire te ardhura nga...
Vlore
Beleraj Konstruksion Residencial Complex in Vlorë,Radhima offer For Rent for your holiday apartmant 1+1 very well furnished with sea view for...
Kërkohet kurator për ndërtimin e imazhit të kompanisë përfshirë dizenjim të logos dhe identitetit visual të saj. Për natyrën e biznesit në...
Tirane
ALTEC shpk Ofron sherbime ndertimi te te gjitha llojeve me cmime konkuruese Punime Gipsi , Patinime , Lyerje , Punime Dekorative etj . Per me...
Back
Top