PDA

Trego pamjen e plotė tė : Biznese & ShėrbimePages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

 1. Tirane, - Instal Allias - Materiale Ndertimi
 2. Jap license VNM me qera
 3. Tirane, - Nis kursi i gjuhės spanjolle niveli A1
 4. Tirane, - Komplete tavolina clubi
 5. Tirane - UpTown Invest Kompani e Pasuri te Paluajteshme
 6. Tirane, Kujdesem per rezervimet online te hotelit tuaj nė faqet Booking.com Hotels.com Hotel.de 100 Euro
 7. Tirane, - Ndertim dyqan online + konsulence
 8. Tirane,Kujdesem per rezervimet online te hotelit tuaj nė faqet Booking.com Hotels.com Hotel.de etj Ēmimi 100 € nė muaj
 9. Ofroj deklarime online per bizneset me/pa tvsh
 10. Kruje, ofrohet transportues
 11. Shkoder, - Biletari
 12. Ofroj Marketing per Produkte Online
 13. Ofrohet Trajner Personal me nje program special ditore per humbje ne peshe, per shtim te mases muskulare dhe tonifikim trupi
 14. Tirane, - Railing Project
 15. Tirane, - Railing Project
 16. - Heqim & Verifikojm Espulse ( Depėrtime )
 17. Tirane, ofroj Licensen e VNM me qera
 18. Sherbime Projektimi- License Ekspert Privat Zjarrfikes
 19. Tirane, kerkohet Shkrim Akademik
 20. Tirane, Sherbim Ekspert Privat Zjarrfikes / Projektim Sistemesh
 21. Tirane, - Ambiente
 22. Tirane, - Redaktime, korrektime dhe faqosje (shqip dhe anglisht)
 23. Tirane, - Heqje Espulsi (avokat me nenshtetesi italiane)
 24. Tirane, Ofrojmė shėrbime tė kontabilitetit pėr tė gjitha llojet e bizneseve!
 25. Tirane, - OFROJME SHERBIM BERBERI NE SHTEPI
 26. Tirane, - Ofrojme larjen e tapicerive, divaneve, dyshekeve
 27. Tirane, - Ofrojme mirembajtjeje mujore per hotele, zyra, vila etj
 28. Tirane, Oferte Shtepi per te moshuar (AZIL)
 29. Shitblerje mobilje te perdorura & Elektroshtepiake
 30. Tirane, - Mobilje me porosi!
 31. Tirane, - Sherbime pastrimi
 32. Tirane, - Shes Farmaci
 33. Tirane - Ofrojmė punime tė ndryshme qė lidhen me fushėn e Graphic Design print ose web
 34. Tirane, -
 35. Tirane, ofrojme sherbime kontabiliteti
 36. Tirane, ofrojme Deklarimet Tatimore / Kontabiliteti Fiskal + Financa 5
 37. bejme perkthime nga gjuha turke/ angleze ne shqip
 38. Tirane, kerkoj licenc ndertimi
 39. Tirane, ofroj ambjente pune
 40. Tirane, thirrje per koutim dhe sherbime per produkte vjetore
 41. Durres, Krijoj website, Super Cmime duke filluar nga 50 Euro
 42. Tirane, - Ndertim dhe Mirembajtje Dyqani Online
 43. Tirane, - Shitet Klinike Dentare 4500 euro
 44. Tirane, - Solar Sallon Mika
 45. Ofrohet perkujdesje dhe Mesim per femije!
 46. Zyre kontabiliteti
 47. Durres, Ofroj Patenta B te Rregullta
 48. Tirane, ofroje sherbime si Financier/Kontabilist/Ekonomist
 49. Tirane, Ofrojm Shtrim pllakash, punime gipsi, montime.
 50. Tirane - Ofroj Sherbime Financiere